Прескочи до съдържание

дневник Магеланци в Бари през февруари


Mary

Препоръчани мнения

Шофирането беше абсолютно нормално.

Паркинги има навсякъде. Ако не съм ги писала вече в темата, ше напиша тези, които ползвахме и бях подготвила, но това ще стане, когато се прибера в България. 

 

Мисля, че има и повече от 8-9 местни бусове, но за тях си трябва и съответната категория. 

 

Ние имахме пълна застраховка и не сме оглеждали подробно колата. 

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

@Девора, малко на тагадък мнение от телефон. От Катания. Сравнено с Пулия откъм шофиране бял кахър имаш :lol: Шегувам се.

 

Аз бях шофьорът на ТИР-а. Бяхме с ван 8+1 място - максимално разрешения със стандартна шофьорска книжка. 

 

В Италия се кара чудесно, не се притеснявай! Италианците СА коректни, когато и ти си коректен. Впрочем, така е в цял свят. Бъди внимателна, не се комплексирай, не бързай и всичко ще е на 6. 

 

Относно навигациите - пълен игнор на стандартните. В момента и аз ползвам Google maps на телефона си. Просто имам безплатен нет. Иначе mapsme. 

 

Това на прима виста. @Mary ми беше навигатор - тя много ще те упъти. Аз гледах как да не изнервям другия шофьор, че много ми се отдаваше :lol:

 

 

 

Връзка към мнение

Благодаря ви момичета за споделеното, определено сега съм по-спокойна и мисля, че ще се справим с шофирането в Пулия.

За съжаление предлаганите бусове/ванове са 9-местни и май ще се наложи да пътуваме отделно в две коли.

Пълната застраховка е задължителна за Италия, това го имам предвид, за навигацията явно ще разчитаме на Google maps, пък и да се изгубим някъде ще го приемем като приключение.

 

Връзка към мнение

Ние с Garmin нямахме никакъв проблем. Карат бързо, но нормално. Малко на кръговите спестяват мигачите. Аз бих взела 2 коли само заради размера. В стария град на Бриндизи например беше тесничко и минавахме на една боя разстояние.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.