Прескочи до съдържание

дневник Магеланци в Бари през февруари


Mary

Препоръчани мнения

Летят и до час трябва да кацнат на родна територия, утре ги чакаме с подробна отчетна информация.

Редактирано от wiliko
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Магеланците от Бари се прибраха и искам да благодаря на всички, че бях част от тази група - :) . Магеланци да пътуват заедно е страхотно изживяване :sungum:  :thankyou:  :good:

Много интересни неща видяхме и много се смяхме :yes:  :yes:  :yes:

 

Да сте живи и здрави всички, все така позитивни и много пътуващи! На себе си пожелавам в бъдеще да съм част пак от някое магеланско пътуване зад граница! :thankyou:

  • Харесвам 25
Връзка към мнение

Пътуването завърши, но темата ще бъде актуална още време.

 

Силно се надявам повечето от хората, които пътуваха да напишат своята гледна точка не само за посетените места, но и за емоциите, които бяха непрестанна част от пътуването!

 

Много ми се иска не само нашата група, а и всички, които пътуваха по същото време да кажат къде ходиха, какво видяха, да дадат съветите си!

 

Имаме разбира се и култови фрази от това пътуване - дали някой ще реши да ги сподели тук ... ще поживеем и ще видим! :lol:

И сега се смея на глас...

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Май ви е време вече и малко да поработите... Да покажете, че Магеланци и това го могат :)

Ние поработихме преди да тръгнем :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Обещавам, че при първа възможност ще разкажа!

Мисля, че ти трябва да разкажеш много подробно, защото при вас имаше случка, която е неприятна, но винаги е добре човек да бъде подготвен.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Между другото, мисля че е добре да си подготвите разказите отделно, да не се влиаят един от друг, наистина ще е интересно да се видят различните гледни точки от едно и също пътуване при еднакви условия :)

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Между другото, мисля че е добре да си подготвите разказите отделно, да не се влиаят един от друг, наистина ще е интересно да се видят различните гледни точки от едно и също пътуване при еднакви условия :)

Точно такива са плановете!

Разбрахме се всеки, който има желание, да напише отделен разказ.

Може би е хубаво и да ги публикуваме по едно време за да стане още по-забавно! :lol:

Сигурно имаме и много еднакви снимки, но и това ще е интересно, защото и в снимката всеки вижда различен детайл.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Точно такива са плановете!

Разбрахме се всеки, който има желание, да напише отделен разказ.

Може би е хубаво и да ги публикуваме по едно време за да стане още по-забавно! :lol:

Сигурно имаме и много еднакви снимки, но и това ще е интересно, защото и в снимката всеки вижда различен детайл.

Аз чакам с нетърпение, защото в края на април с мои приятелки ще тръгнем по вашия маршрут и всичко, което споделите ще ни е много полезно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

и на мен ще ми е интересно да прочета историите :)

 

Такава муза ме е цапардосала, че ще ме убият спътниците с камъни  :blush:  :lol: Само да извадя малко хляб, който ми плаща идиотиите (да отхвърля малко ангажименти) и тогава...

Връзка към мнение

Такава муза ме е цапардосала, че ще ме убият спътниците с камъни  :blush:  :lol: Само да извадя малко хляб, който ми плаща идиотиите (да отхвърля малко ангажименти) и тогава...

Става все по-интересно! :lol:

И аз чакам с нетърпение!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И ние се завърнахме - много впечатлени и много щастливи. Даже написах отзив, който самонадеяно набутах в рубриката Пътеписи, въпреки че съм наясно с писателската мощ на Рейни :)

Възползвах се от възможността на мързеливците като мен и публикувах точно 10 снимки, но изобщо не знам дали съм го направила като хората. Бъдете снизходителни и имайте предвид, че това е писателски дебют на математик...  

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

И ние се завърнахме - много впечатлени и много щастливи. Даже написах отзив, който самонадеяно набутах в рубриката Пътеписи, въпреки че съм наясно с писателската мощ на Рейни :)

Възползвах се от възможността на мързеливците като мен и публикувах точно 10 снимки, но изобщо не знам дали съм го направила като хората. Бъдете снизходителни и имайте предвид, че това е писателски дебют на математик...  

Непременно сложи лик тук, след като получи одобрение пътеписа!

Връзка към мнение

И ние се завърнахме - много впечатлени и много щастливи. Даже написах отзив, който самонадеяно набутах в рубриката Пътеписи, въпреки че съм наясно с писателската мощ на Рейни :)

Възползвах се от възможността на мързеливците като мен и публикувах точно 10 снимки, но изобщо не знам дали съм го направила като хората. Бъдете снизходителни и имайте предвид, че това е писателски дебют на математик...  

Не успявам да видя нито една снимка в пътеписа, седят празни квадрати.

Може ли да ги прикачиш?

Връзка към мнение

Прикачих ги, но квадратите си останаха, като отговор на съмнението ми дали съм се справила като хората  :blush:

Връзка към мнение

За да подредиш снимките, цъкни на редакция, разширен редактор, после отиваш с курсора където искаш да сложиш снимката и цъкаш на "Добави в мнението" (на съответната снимка)

Мога и аз да го направя, но не знам дали са по реда на качване

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Какъв чудесен словопис - евалла! Искрено завидях за автобуса... хах... Ние не успяхме да видим това, което вие - Остуни и покривите на Лече. Значи ще помолим Дидко пак да ни заведе ;) Благодаря за споделеното!

Редактирано от Гост
Връзка към мнение

Я да ползвам малко темата и да попитам тази кола комфортна ли е за толкова хора? Че нещо ми се върти в главата как да закарам 4рима възрастни и 2 деца (със столчета). Остава ли място за някакъв багаж?

Сори за офтопика  :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Я да ползвам малко темата и да попитам тази кола комфортна ли е за толкова хора? Че нещо ми се върти в главата как да закарам 4рима възрастни и 2 деца (със столчета). Остава ли място за някакъв багаж?

Сори за офтопика  :)

 

Прекрасна е! Но с габаритите е леко тегаво... Ще ти дам сведения по-късно, но нека и другите от групата да кажат - все пак. Да се возиш отпред и отзад не е едно и също. Има достатъчно място за багаж.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.