Прескочи до съдържание

Филипините - от 15 февруари до 6 март


Евгени Димитров

Препоръчани мнения

А ти твоите съвети за Филипините трябваше да ги пибликуваш преди 2-3 месеца. Сега лежа на Боракай и се чудя какъв го диря тук.... Дори и слънцето се уплаши скри. Довечера ще направя молебен за слънце - имат някакъв местен ром, ама ако препоръчаш нещо по- ефективно ;)

Веднага мога да препоръчам едно местно бренди. Доста пивко и литъра струва около 110-120 песо. На Боракай може и да е по дебело, ама не му мисли много ;)

post-737-0-98961000-1453887028_thumb.jpg

Редактирано от Shlosera
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Евгени, пусни си темата, че да не цапаме тая. Нямаш време, въпреки че там май е по-евтино и лесно от Филипините.Ето ти един линк за започнеш с планирането - http://thebusschedule.com

Отивам да го търся това бренди, че небето съвсем потъмня

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Ние трябва да сме на Филипините след месец и сега чак започваме да нагласяме вътрешните полети. Още даже не знаем как. Но моята идея за Филипините е да си лежим по седмица на остров (два острова) и малко Манила преди София. Като ви чета маршрутите, то на едно място две нощувки нямате... Споменават се имена, които все още нищо не ми говорят и сега ще се поинформирам, но можете ли да ми кажете какво точно гледате по островите?

За Lonely Planet да се изкажа аз: имам гида за Югоизточна Европа и не съм доволна. Има споменати няколко местакъде да спиш (основно хостели с по 10 души в стая), къде да ядеш и какво да видиш. Но на мен лично интернет ми е в пъти по-полезен: форумите и трип адвайзър. Да не говорим, че в гида негативно инфо няма, т.е.за мен лично не е кой знае колко обективно.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.