Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Еднакви тарифи ли избирате?

Защото точно това казва.

За последната година съм вземал кола от Голдкар Катания 2 пъти. Проблем не е имало, но вземам пълен пакет. Така дори не се минава гише, а директно на машинката и ти пуска ключа. Всяка фирма трябва да е ок, ако се вземе застраховка от нея. Изберете според цената ...

Връзка към мнение
преди 28 минути , jorocontrola каза:

Еднакви тарифи ли избирате?

Защото точно това казва.

За последната година съм вземал кола от Голдкар Катания 2 пъти. Проблем не е имало, но вземам пълен пакет. Така дори не се минава гише, а директно на машинката и ти пуска ключа. Всяка фирма трябва да е ок, ако се вземе застраховка от нея. Изберете според цената ...

Да, аз също със сигурност ще запазя кола с всички възможни застраховки и то към самата фирма, а не външна.

 

 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Минавам само да кажа, че за пореден път останах доволен от Goldcar.

 

Преди около 4 седмици наех кола от летището на Аликанте. Букнах SUV за по 5 евро на ден. (Имам външна застраховка от worldwideinsure.com )

Използвах кода mygoldcarclub - 15%

Дадоха ми ново Рено Каптур, на 7-8 хил. километра. 

Снимах го при взимане и връщане. Не се наложи да ползвам снимките. Всичко мина без никакви проблеми.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Key'n Go Pack със сигурност ли маха всякакъв ексес и се оставя депозит само за горивото? работи ли системата директно с машинките и избор на кола от възможните налични?

 

ако сега си направя резервация с welcome кода (ако проработи), и някъде напред във времето цената падне, макар че ме съмнява, първо правя нова резервация и чак след това отменям първата, или обратното?

Връзка към мнение
преди 1 час, antea каза:

 

ако сега си направя резервация с welcome кода (ако проработи), и някъде напред във времето цената падне, макар че ме съмнява, първо правя нова резервация и чак след това отменям първата, или обратното?

За тази част от въпроса мога да потвърдя, че цените се променят постоянно, дори в рамките на един ден. Няколко пъти съм буквал по-евтино същата опция и после канселирам старата резервация. Няма грижи. Виж и другия код за отстъпка, който си е 'постоянен'.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 28.04.2023 г. в 18:13, obsession каза:

Да, аз също със сигурност ще запазя кола с всички възможни застраховки и то към самата фирма, а не външна.

 

 

привет, и при мен се получава същото - не приема никакви кодове за намаление (нито welcome кода, нито този другия), при избрана тарифа Key'n Go Pack, ти успя ли да го пребориш това?

Връзка към мнение
На 13.07.2023 г. в 20:11, antea каза:

Key'n Go Pack със сигурност ли маха всякакъв ексес и се оставя депозит само за горивото? работи ли системата директно с машинките и избор на кола от възможните налични?

Да, но трябва да се направи предварителен чек-ин. Снимка на книжка и нещо от тоя род. Поне аз последният път минах директно март в Катания. Дава да се избере от няколко коли от запазеният клас и така. Бързо, лесно и удобно...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

мерси, Жоро, но май ще се откажа и от тези, приема кодове само при най-ниската тарифа  - т.е. намаляват проценти от цената на наема, ама после като сложиш застраховките, втори шофьор и разни други, ако му трябват на човек, и цената става по-висока, отколкото на Key'n Go Pack без намаление, която пък ми е съпоставима с цената при Budget или други  подобни по-надеждни; отделно не приема кодове и при пакета с безплатна анулация

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 15.07.2023 г. в 18:15, antea каза:

привет, и при мен се получава същото - не приема никакви кодове за намаление (нито welcome кода, нито този другия), при избрана тарифа Key'n Go Pack, ти успя ли да го пребориш това?

Привет! Това няма преборване - просто буквах и анулирах поне 6-7 пъти в рамките на два - три месеца  и една седмица преди пътуването цената (без кодове) ме устройваше - започнах от 460 и в крайна сметка последно букнах на 270 евра за седем дни (с включена дори малката допълнителна застраховка от 21 евро - някакъв асистънс мисля беше), след което колите рязко изчезнаха и излизаше съобщение, че нямат налични от ниския клас и имаше само големи и скъпи. Кодовете играят само за другите тарифи, които според мен са рискови и неудобни - в Сицилия поне! С Key'n Go взимаш и оставяш колата, по всяко време на денонощието, без да я оглеждат и ако се случи нещо, застраховката покрива всичко. Ключовете вземаш и оставяш в сейф, удържат 100 евра депозит за бензин от кредитна карта на името на водача (Револютите не стават за целта) и без да е нужно да чакаш да те обслужват на касата в офиса. Имах малко затруднение с дигитализацията на документите, защото всичко става по електронен път и опитите ми бяха неуспешни, та се наложи да звъня в офиса им и директно да им изпратя на мейла всичко - те си го направиха дистанционно и ми изпратиха потвърждение. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

мерси, ясно, не бъркам никъде, просто кодът е само за тарифите без застраховки 🙂 и аз в момента дебна, цената за моя период е висока, а за след месец спрямо днес - двойно по-ниска, също в период +/- 1-2 дни пак е драстично различна, до степен да ми е по-изгодно да букна за повече дни отколкото ми трябва, така че ще чакам още; проблемът е, че за летището, където ми трябва, не виждам опция Pay Later, а само Pay, и ако постоянно отменям и пререзвирам, ще настане голяма каша с плащанията...

Връзка към мнение
преди 3 минути , antea каза:

мерси, ясно, не бъркам никъде, просто кодът е само за тарифите без застраховки 🙂 и аз в момента дебна, цената за моя период е висока, а за след месец спрямо днес - двойно по-ниска, също в период +/- 1-2 дни пак е драстично различна, до степен да ми е по-изгодно да букна за повече дни отколкото ми трябва, така че ще чакам още; проблемът е, че за летището, където ми трябва, не виждам опция Pay Later, а само Pay, и ако постоянно отменям и пререзвирам, ще настане голяма каша с плащанията...

Аз бях напълнила Революта с достатъчно евра и ми се налагаше да чакам да ми върнат в един момент поне три анулирани резервации, но в рамките на 4-5 дни максимум си ми ги връщаха безпроблемно. В сайта цъках по няколко пъти на ден всеки ден в рамките на месеци и цената се променяше без особена логика. Доволна съм и пак бих ги ползвала, макар че всичко е въпрос на късмет с тези компании....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

при мен не мърда точно за нашия период, за другите - пада, за известно време си мислех, че нещо ме засича по профил, по IP, cookies, ама смених всичко и пак същото... нищо де, ако дочакам добра цена - екстра, ако не - здраве да е, има и други опции 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

някой правил ли е дигитализация на документи за втори шофьор? допуска да се качат само документите на основния шофьор, и не ми е ясно как при услугата KeyNGo, при която теоритично можем да вземем ключ направо от машината, те ще имат данните и на втория шофьор?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.