Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 минути , Elle каза:

Mega relax през сайт или на място платихте?

 

Значи сега ще ди букна само колата, а в офиса им застраховката? Защо, какво значение има къде се плаща? Цената ли променят?

@Elle, ако Mega Relax ви е със специална отстъпка, преценете дали няма да ви е по-добре да резервирате оттук.

Връзка към мнение

 malagacar без промокод, без нищо, ни дават цена от 125 евро.

Ето, вижте и ми кажете дали не проспивам нещо. Тази цена ми е повече от идеална и дано не съм "спестила" сега, за да платя тройно по-късно.

 

 

 

398056539_Screenshot2019-07-29at17_58_17.png.b1307db1407635c97f579040f7244940.png

Връзка към мнение
преди 13 минути , Elle каза:

 malagacar без промокод, без нищо, ни дават цена от 125 евро.

Ето, вижте и ми кажете дали не проспивам нещо. Тази цена ми е повече от идеална и дано не съм "спестила" сега, за да платя тройно по-късно.

398056539_Screenshot2019-07-29at17_58_17.png.b1307db1407635c97f579040f7244940.png

Не мисля, че пропускаш нещо. Резервирай 🙂 Специално влязох да погледна какво се включва в техния пакет.

 

https://www.malagacar.com/blog/news/everything-about-our-vip-service/

 

Само внимавайте с бензина, че при тях не е full-full.

 

Приятна ваканция!

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Ако някой ще ползва Голд кар, пратиха ми код за намаление 25%.

 

FLASHSALES2019

 

Работи, току -  що го използвах за резервация в Болоня.

Изпратиха ми и за 20%.

 

NEWYEAR2020

 

Работи си и на @ven62 кодчето, което също е за 20% намаление.

 

DSCUENTOFTA20

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Преди няколко дни се оплаках в другата тема, ама да го сложа и тук, може на някого да е полезно.

Правих резервация за Лансароте и вместо за март, съм букнала за същите дати, но през май.

Резервация, без право на промени и с плащане веднага.

Чак, като ми пратиха  потвърждението, видЕх каква съм я свършила. Написах жална, жална депеша, на която , веднага ми отговориха и ме посъветваха:

Да направя резервацията за точните дати, при абсолютно същите условия - неотменяема, с плащане веднага и да им изпратя двете резервации, те ще анулират грешната и ще ми върнат парите. Вчера им изпратих двете резервации, които се различават по датата само и е видно, че е техническа глупава грешка.

Тази сутрин, намирам писмо, че резервацията е канселирана / проверено и в профила на Съра/  и парите са върнати. Проверих ги и тях - в картата са.

Адресът за тази кореспонденция е:

 

info@goldcar.com

 

Ако и някой друг направи грешка като мен, да знае, че има начин да се оправи.

Сгрешена резервация, по тарифа, без право на никакви промени.

 

Така че, похвалвам ги Голд кар:)))))

 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 5 часа, AlexandraKo каза:

Ако и някой друг направи грешка като мен, да знае, че има начин да се оправи.

 

Е те на теб ако не ти уважат такава жалба, на кой...? Като са ти видели профила с кусурнайсе резерваци и с пълни застраховки, остава да ти се заядат за глупава техническа грешка. Никой (нормален) не хапе ръката, която го храни.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 11 минути , chandni каза:

Е те на теб ако не ти уважат такава жалба, на кой...? Като са ти видели профила с кусурнайсе резерваци и с пълни застраховки, остава да ти се заядат за глупава техническа грешка. Никой (нормален) не хапе ръката, която го храни.

+1

И аз мислех да напиша нещо подобно. Но истината е т.е. останал съм с впечатлението, че Goldcar са напълно хаотични. Един път са кожодери и странно недиалогични, друг път са необяснимо ларж. Още съм напред с 400 евро по необясними за мен причини.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, ven62 каза:

+1

И аз мислех да напиша нещо подобно. Но истината е т.е. останал съм с впечатлението, че Goldcar са напълно хаотични. Един път са кожодери и странно недиалогични, друг път са необяснимо ларж. Още съм напред с 400 евро по необясними за мен причини.

И аз съм напред, с една таксичка за гориво, върната два пъти...

Хем им писах тогава, ама така си остана, пък аз не настоявах...

Та може и да си прав за хаотичността. Ама, моите впечатления напоследък са, че има подобрение. Нали най- често тях ползваме, та мога да направя разлика.


 

Преди 1 час, chandni каза:

Е те на теб ако не ти уважат такава жалба, на кой...? Като са ти видели профила с кусурнайсе резерваци и с пълни застраховки, остава да ти се заядат за глупава техническа грешка. Никой (нормален) не хапе ръката, която го храни.

Нали знаеш - каквото посееш, това ще жънеш.

Макар че, ако искаха, можеха да не ми уважат жалостивата молба и щяха  да бъдат прави, пък аз - сърдита:(((((

И на мене си, и на тях.

Радвам се, че бяха внимателни и отзивчиви.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Лъжааааат, хич не им вЕрвай. Дебна ги за Гран Канария, проверявам ги през ден. Миналата седмица общата цена ми излизаше по- ниска. На кое им е 50%? На наема от 3€/дн. А застраховката е надута двойно.

Просто, ако се целиш  в  тях, си направи една табличка и ще видиш, как  слънгосват.

Връзка към мнение
22 minutes ago, AlexandraKo said:

Лъжааааат, хич не им вЕрвай. Дебна ги за Гран Канария, проверявам ги през ден. Миналата седмица общата цена ми излизаше по- ниска. На кое им е 50%? На наема от 3€/дн. А застраховката е надута двойно.

Просто, ако се целиш  в  тях, си направи една табличка и ще видиш, как  слънгосват.

Запазих за Барселона и пълен пакет е:

image.png.d4879ed35f4329ed6d2d4629ca485c74.png

Чак табличка нямам, но следя периодично и определено е на половина днес поне за там.

Резервацията е за 6 дни и за мен е доста добра цена 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 30 минути , jorocontrola каза:

Запазих за Барселона и пълен пакет е:

image.png.d4879ed35f4329ed6d2d4629ca485c74.png

Чак табличка нямам, но следя периодично и определено е на половина днес поне за там.

Резервацията е за 6 дни и за мен е доста добра цена 🙂

Супер е,даже!

Като за 6 дни,хубаво ли видя,че дните са 6,че няма и по 20Е на ден. За този пакет,от 30+ наемания,такава цена не съм видяла. Обикновено,толкова е за 1 ден.Сега ги гледам за Барселона, 24-30 юли,толкова е на ден.

Освен,ако е най-ситният клас,че него не го видях.

Едит: За октомври ми излезе твоята цена.

А сега е повече.

За това ги следя непрекъснато,непредвидими са 

Връзка към мнение

А пробвахте ли да си инсталирате приложението на Skyscanner на телефона? Там може да филтрирате по доставчик, в случая Gold Car, и съм сигурен, че цената ще е по-ниска, отколкото с разни измислени 50% отстъпки.

Пък и ще се ориентирате междувременно какви цени държи конкуренцията. Току-виж сте решили да пробвате някоя друга рентал компания.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, vorbis каза:

А пробвахте ли да си инсталирате приложението на Skyscanner на телефона? Там може да филтрирате по доставчик, в случая Gold Car, и съм сигурен, че цената ще е по-ниска, отколкото с разни измислени 50% отстъпки.

Пък и ще се ориентирате междувременно какви цени държи конкуренцията. Току-виж сте решили да пробвате някоя друга рентал компания.

Не съм:(((

Благодаря!
Ще го разгледам.

Връзка към мнение
преди 13 часа, vorbis каза:

А пробвахте ли да си инсталирате приложението на Skyscanner на телефона? Там може да филтрирате по доставчик, в случая Gold Car, и съм сигурен, че цената ще е по-ниска, отколкото с разни измислени 50% отстъпки.

Пък и ще се ориентирате междувременно какви цени държи конкуренцията. Току-виж сте решили да пробвате някоя друга рентал компания.

Аз съм си правил експерименти. Естествено, не мога да твърдя, че винаги е (ще е) така, но когато goldcar имат реални намаления (те никога не са обявени като такива. Просто в един момент цените стават смешно ниски) няма кой да ги бие, ако си букваш от техния сайт. А като се прибавят и 20% намаление с многократно публикуваните тук кодове и се тръгне от topcashback става супер.

Последния път, преди по-малко от месец, в Лисабон наема на ден излезе малко над 3 евро.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 24.07.2020 г. в 9:18, ven62 каза:

Аз съм си правил експерименти. Естествено, не мога да твърдя, че винаги е (ще е) така, но когато goldcar имат реални намаления (те никога не са обявени като такива. Просто в един момент цените стават смешно ниски) няма кой да ги бие, ако си букваш от техния сайт. А като се прибавят и 20% намаление с многократно публикуваните тук кодове и се тръгне от topcashback става супер.

Последния път, преди по-малко от месец, в Лисабон наема на ден излезе малко над 3 евро.

Абсолютно!
Случвала съм цена от стотина евро, за седмица, че и с всички застраховки.

Никаква система нямат, поне аз не съм забелязала, а от доста години се разправям с тях. Просто, трябва да се проверява непрекъснато - понякога, в един и същи ден, цената е различна.

Даже, се случва следното понякога:

Проверявам ги през ден-два, като ми трябват. Симулирам резервация, но не стигам до края.Видно е, че проучвам цените- веднага ми пращат код за  допълнително намаление - 5 или 10%.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
преди 8 часа, dorida каза:

Намира ли ви се промокод за Goldcar?

 

4-тото мнение на тази страница:

Опитай с последния код - до сега никога не е спирал да работи.

На ‎1‎.‎1‎.‎2020‎ г. в 12:09, AlexandraKo каза:

Ако някой ще ползва Голд кар, пратиха ми код за намаление 25%.

 

FLASHSALES2019

 

Работи, току -  що го използвах за резервация в Болоня.

Изпратиха ми и за 20%.

 

NEWYEAR2020

 

Работи си и на @ven62 кодчето, което също е за 20% намаление.

 

DSCUENTOFTA20

 

 

 

 

 

Връзка към мнение
преди 9 часа, dorida каза:

Намира ли ви се промокод за Goldcar?

 

Вчера ми пратиха писмо, че има 20% намаление на всичко, за 48 часа.

Погледни, може да е вярно:

 

F37A66C6-68E5-4FE4-925B-D0D244288B95.jpeg.696fec66cfcad647daee78fe369606d1.jpeg

 

Ако е вярно, ще е добре. Защото кодовете свалят само от наемната цена, а застраховките са скъпи.

 

Връзка към мнение

За опцията Pack Key'n Go не ми сваля нито цент нито един код от посочените в темата.

 

Друго което не ми е ясно е, защо в нормалните тарифи пише колко км има лимит на ден или общо за наема, а при тази най-скъпа тарифа не пише нищо.

Нито, че няма лимит, както при другите фирми, нито че има. Някой запознат ли е?

 

Става дума за наемане от летището в Барселона

Връзка към мнение

И аз гледам/следя цените от Барселона. Уж промоция, но цената е по-висока от поста ми на 23.07. Иначе при мен е 350км/ден за пълния пакет, което се вижда чак после като ти дойде резервацията... 

Връзка към мнение

В момента пише 150 km на ден, а с кей енд гоу не пише нищо.

 

Сега звънях на кол центъра им, след голямо разследване ми обявиха, че в Барселона нямало начин да стане неограничен пробега, каквото и да се направи.

 

Отново взех да ровя в сайта им и изненада, някъде намерих, че въпреки, че повечето им офиси предлагат неограничени километри имало такива с ограничение и да, Барселона е от тях.

Още по-тъпо е, че за 3 дни имаш два-три  пъти повече лимит на ден, отколкото за 7-8 дни, а за 10 дни дават смешните  100км на ден...или дали за 3 или за 10 дни, лимита е един и същи или 1000км.

Доста кофти е и факта, че при най-скъпата застрахова, просто не пише нищо за лимит-изчезва, за мен си е чиста заблуда и вероятно много хора плащат след това.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Малка корекция. Точните километри според допълнителните условия, който идват с потвърждението, за резервацията ми са:

image.png.316294bfab3b0788b40e7a67ba07266d.png

Планът ми е за поне 1750км, което е 500км над лимита.

Ще ми излезе 75Е отгоре, което е малко неприятно, но все пак ще съм под 200Е за 5 дни, което е приемливо за мен.

 

Но може да се пробва една друга врътка. Колата да се наеме от Интеррент, което реално е същата фирма. Но там условията са други:

image.png.54414144804b8b08074be94aea7f5a05.png

image.png.27fa2545c582f922e5f32a3db95a3d59.png

Дали наистина е така или ще измислят нещо в последствие е друг въпрос ...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 32 минути , jorocontrola каза:

Малка корекция. Точните километри според допълнителните условия, който идват с потвърждението, за резервацията ми са:

image.png.316294bfab3b0788b40e7a67ba07266d.png

Планът ми е за поне 1750км, което е 500км над лимита.

Ще ми излезе 75Е отгоре, което е малко неприятно, но все пак ще съм под 200Е за 5 дни, което е приемливо за мен.

 

Но може да се пробва една друга врътка. Колата да се наеме от Интеррент, което реално е същата фирма. Но там условията са други:

image.png.54414144804b8b08074be94aea7f5a05.png

image.png.27fa2545c582f922e5f32a3db95a3d59.png

Дали наистина е така или ще измислят нещо в последствие е друг въпрос ...

 

 

 

 

 

 

Уф, ние ги ползваме много, ама все съм на тръни от безкрайните им номерца:(((Ама и останалите  не са цвете:(Това зло поне си го знаем:)),

Например - сега за ГК, 12 дни кей ин гоу излизаше 202 евро. И по никакъв начин не стигнах до действителна резервация. Първо ти пращат един код на телефона, въвеждаш го и тогава те допуска да резервираш.

И като стигна до плащане - не става. Пробвах няколко пъти, писна ми и се отказах. Те пък пратиха код за намаление, та докарах приемлива цена с всички  застраховки.

Снимайте  си километража, като вземате колата. Не се сещам къде, последно, в Ница май, беше по 150 км на ден, лимитът.

 

Връзка към мнение
  • 9 месеца по-късно ...

Някъде четох, че по време на пандемията, миналата година, рент-а-кар фирмите, са разпродали част от автопарковете си .

И се очакват,високи цени на колите за наемане.

Вече  са факт - трябва ми кола , за 15 дни, за Сицилия. Със застраховка, под 1000 евро, са малко.

Кола от Голд кар, дето са най-евтини, ако си употребя всичките точки, ще излезе, къде 850евро.

Някой срещнал ли е код за намаление?На мен не са ми пращали нищо, от много време.
@ven62, онзи , вечно работещ код, също не може да се ползва:((((

 

  • Шок 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.