Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Георги Матеев
В момента, Гост каза:

Аз ще дебна още значи 😁 (И нямаш външна застраховка?) 

Нямам, като цяло разчитам на късмет (до момента никога не съм имал щета или глоба), но напоследък се замислям за годишна застраховка, гледам има нелоши за по 50-ина паунда. Рентвам коли средно 15-20 пъти годишно и принципно рано или късно ще изгоря.

 

преди 2 часа, Гост каза:

Моят опит е сходен на твоя. С времето цените на колите под наем се вдигат - с много редки изключения и някакви промоции, но никога през фирмата директно, а от агенция.

В чест на истината имам точно обратен опит и винаги следя до последно.

 

В последната седмица пререзервирах 7 коли - всичките бяха паднали поне наполовина. Винаги през агенции, разбира се.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Георги Матеев каза:

Нямам, като цяло разчитам на късмет (до момента никога не съм имал щета или глоба), но напоследък се замислям за годишна застраховка, гледам има нелоши за по 50-ина паунда. Рентвам коли средно 15-20 пъти годишно и принципно рано или късно ще изгоря.

Все такъв късметлия да си! 😊 И на себе си го пожелавам. Считам външната застраховка за минимално изискване, самоучастието е брутално...

 

преди 4 минути , Георги Матеев каза:

В чест на истината имам точно обратен опит и винаги следя до последно.

 

В последната седмица пререзервирах 7 коли - всичките бяха паднали поне наполовина. Винаги през агенции, разбира се.

Почти никога не са ми падали колите във времето - редовно съм проверявала, но може би е било въпрос на място и дата. Ще съм още по-осторожна - благодаря 🙂 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги Матеев каза:

Нямам, като цяло разчитам на късмет (до момента никога не съм имал щета или глоба), но напоследък се замислям за годишна застраховка, гледам има нелоши за по 50-ина паунда. Рентвам коли средно 15-20 пъти годишно и принципно рано или късно ще изгоря.

 

В чест на истината имам точно обратен опит и винаги следя до последно.

 

В последната седмица пререзервирах 7 коли - всичките бяха паднали поне наполовина. Винаги през агенции, разбира се.

И аз като теб си мислех, че съм недосегаем. Но преди 2-3 години без да имам разумно обяснение послушах @Фил и си сключих външна застраховка. И точно навреме, защото следващото рентване в Пиза ( @Гост , внимавай с едно бяло смартче форфор) ме ужилиха с напълно измислена щета - драскотина от 2см в край на една от джантите.

Та мисълта ми e, aко ще и бог да си (какъвто, несъмнено, ти си :smile:) решат ли да те хлъзнат - 100% ще успеят.

 

@AlexandraKo,   гледам много твои читатели се "навъдиха" в последните 10-на часа. :smile: Кажи им кой ти е най-симпатичния  - да си знаят. :haha:

 

Редактирано от ven62
  • Харесвам 5
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 2 минути , ven62 каза:

 

@AlexandraKo,   гледам много твои читатели се "навъдиха" в последните 10-на часа. :smile: Кажи им кой ти е най-симпатичния  - да си знаят. :haha:

 

Ах, тииии, задаваш реторичен въпрос!

Та всички да знаят, че @ven62 Венчо си ми е любимец, налиии?:dance4:

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 58 минути , Георги Матеев каза:

Нямам, като цяло разчитам на късмет

На 3.04.2019 г. в 17:18, chandni каза:

При наемането на кола от Goldcar в Бари, след като отказахме тяхната застраховка, дребните душици при връщането на колата, след като я огледаха подробно и не откриха и драскотинка и нямаше за какво друго да се захвант, извадиха от ръкава последния коз, който бяха скрили там още при даването на колата... "Откраднали са ви антената!" Няма да казвам как бяхме побеснели, защото мразим да ни правят на маймуни просто защото не сме им играли по свирката да платим прескъпата им застраховка, но нямаше какво да направим... При вземането на колата направихме супер подробен оглед, отбелязахме всяка драскотинка, дори снимахме... Но на кой да му мине през ума за антената? И те го знаят, съответно сме 1000% сигурни, че антената е била свалена още като ни даваха колата, но за съжаление таванът беше единствената част от колата, която не бяхме снимали...

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 30 минути , chandni каза:

 

Да, тоя номер с антената го знам - винаги снимам и покрива.

 

Сигурно ще си направя годишна външна застраховка, няма какво повече да си насилвам късмета след толкова години. А и с нея ще продължа да мога се забавлявам. "Но г-не, ако не вземете нашата застраховка за ХХХ евро ще ви блокираме 3 милиарда евро по картата!" - ами ОК, блокирайте смело. И ченето винаги им увисва, безценно 😎

Редактирано от Георги Матеев
  • Браво 1
Връзка към мнение

В интерес на истината, последните 3-4 пъти като взимахме кола (Братислава, Базел, Мартиника) , никой въобще не отвори дума да ни предлага тяхна застраховка :rolleyes:..., чак се изненадах . 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А току-що май тотално се обърка сайта им. Easter2019 свали пфф дори не ми се смятат, ама бая %. Та днес, поне засега свалих цената от 280 евро на 147 паунда. Като се получи ваучер на мейла, трябва ли да чакам друго потвърждение от тях или мога спокойно да канселирам другите вече 2 резервации?

image.png.8a7885ced303a7abf6544c46032b3a03.png

Връзка към мнение
Преди 1 час, oli_mali каза:

А току-що май тотално се обърка сайта им. Easter2019 свали пфф дори не ми се смятат, ама бая %. Та днес, поне засега свалих цената от 280 евро на 147 паунда. Като се получи ваучер на мейла, трябва ли да чакам друго потвърждение от тях или мога спокойно да канселирам другите вече 2 резервации?

image.png.8a7885ced303a7abf6544c46032b3a03.png

Канселирай!

 

Сайтът им е яко натоварен, едва мърда 🙂 А че се е бъгнал - снощи ми даде нула цена и исках направо да го купя, не да го запазя, но все пак ми показа цена 50 евро... Не че не го запазих, разбира се.

Връзка към мнение
преди 12 часа, oli_mali каза:

А току-що май тотално се обърка сайта им. Easter2019 свали пфф дори не ми се смятат, ама бая %. Та днес, поне засега свалих цената от 280 евро на 147 паунда. Като се получи ваучер на мейла, трябва ли да чакам друго потвърждение от тях или мога спокойно да канселирам другите вече 2 резервации?

image.png.8a7885ced303a7abf6544c46032b3a03.png

Следи си резервациите в техния сайт - там ще ти излезнат и двете резервации, които си направил и си канцелираш по-старата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Направих резервация с възможност за отмяна за летище Катания 19-29 Септември на цена 70.02€ с вучера SUMMERCLUB19

Заради въодушевлението, забравих да мина през TopCashback, но пък попълних формата за отзиви и получих 10€ отстъпка за следваща резервация. 

Ако отменя текущата резервация, която е платена с КК и като направя нова ще поправя грешката с TopCashback, но дали ще мога да комбинирам ваучера за 10€ и SUMMERCLUB19? 

Връзка към мнение
На ‎23‎.‎4‎.‎2019‎ г. в 2:53, Гост каза:

Още с прибирането си тази вечер проверих цените и пре-резервирах за десет дни Тоскана в сезон (края на май) за 50,67 € economy class (аз винаги взимам с 5 врати кола) - чисто спестяване от € 38.59 (предишна резервация от 89.26 €). Почти ще покрия външната застраховка 🙂 

 

Всъщност и аз слушам @AlexandraKo 🙂 и бях пробвала вече цените преди дни, но нямаше промяна тогава...

Благодаря още веднъж!

 

@Гост, ако все още си на това ниво е време да преминеш на следващото т.е. резервация на Economy за 32,34 евро вместо за 50,67, използвайки кода DSCUENTOFTA20

 

Ако не забравиш да стартираш от topcashback.co.uk  ще извадиш и още 5 паунда.

 

Е, @Георги Матеев не мож го стигна, но се приближаваш...

На ‎23‎.‎4‎.‎2019‎ г. в 12:42, Георги Матеев каза:

Т...

 

Платих колосалните €0.29 наем на ден или общо €0.86 тотал за три дни. И това без каквито и да е врътки - официална цена.

 

...

 

Редактирано от ven62
Връзка към мнение
преди 1 час, ven62 каза:

@Гост, ако все още си на това ниво е време да преминеш на следващото т.е. резервация на Economy за 32,34 евро вместо за 50,67, използвайки кода DSCUENTOFTA20

 

Ако не забравиш да стартираш от topcashback.co.uk  ще извадиш и още 5 паунда.

 

Е, @Георги Матеев не мож го стигна, но се приближаваш...

 

Хаххахаа... убиваш ме 😄 Не стават 33 евро, а е почти същата сума. 49,30 евро (5 врати). Да почакам още малко, а? 🙂 Благодаря ти! Забелязвам състезателния дух... хахаххаах

Връзка към мнение
преди 8 часа, Гост каза:

Хаххахаа... убиваш ме 😄 Не стават 33 евро, а е почти същата сума. 49,30 евро (5 врати). Да почакам още малко, а? 🙂 Благодаря ти! Забелязвам състезателния дух... хахаххаах

Да, идеята е на @Георги Матеев - Да превъртим системата. (цитирам по смисъл), а и се чувствам малко виновен - дето сте се "загубили" заради мен около Bruarfoss. :grin:

Късно си реагирала - следващия път ще сложа screenshot. Пак ще се появят такива намаления за "Opel Corsa, Lancia Ypsilon, Citroën C3    Economy Group CC" :wink:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 3 минути , oli_mali каза:

image.png.231f3573ed48ef13c4e10ddf8c48b507.png

@Гост 🙂

Благодаряяяяяяяяяяя! Ама моята кола е свършила - и всички над нейния клас 😄 

 

Изкупиха се... :crazy: аххахахахахаааааа... А аз с две врати не резервирам. 

 

Обаче - при първи случай имаш бира! Че си помислил за мен! @ven62 е с няколко 🍻

 

image.png.1d9bc56657fa40a13f58a65c3e694cfb.png

Връзка към мнение
9 minutes ago, Гост said:

Благодаряяяяяяяяяяя! Ама моята кола е свършила - и всички над нейния клас 😄 

 

Изкупиха се... :crazy: аххахахахахаааааа... А аз с две врати не резервирам. 

 

Обаче - при първи случай имаш бира! Че си помислил за мен! @ven62 е с няколко 🍻

 

image.png.1d9bc56657fa40a13f58a65c3e694cfb.png

Разиграй часовете. От 10:00 ч. и с кода, цената става €31.94. 🙂

Edit: това е за малките коли.

Редактирано от aleksandrina
Връзка към мнение
преди 2 минути , aleksandrina каза:

Разиграй часовете. От 10:00 ч. и с кода, цената става €31.94. 🙂

Edit: това е за малките коли.

Благодаря ти много за грижата! Тя и нашата кола не е голяма, но е с 5 врати. Не мога да ползвам с 3, независимо от това, че сме двама човека. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.