Прескочи до съдържание

Търся компания за пътешествия


Препоръчани мнения

варненска пътешественичка
преди 2 минути , Goal & Boss каза:

Мислиш ли, че с непозната агенция е по-лесно, по-малко рисковано и по-приятно, отколкото с непознати хора?

По-приятно - едва ли, но по-малко рисковано - да. Няма общи плащания, няма караници за предпочитан маршрут, понеже е предварително утвърден, няма проваляне на екскурзия заради отказване в последен момент и т.н. А и те не са ми баш непознати част от агенциите 🙂 Сигурна съм, че всички сте повече от прекрасни хора и притесненията ми са най-вероятно напразни, но така като не познава човек никой...А и те приятели и познати са ме прецаквали с пари и отмяна в последния момент, та от непознати ли няма да ме е страх. 😄

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

И не се отчайвай отсега. Да, по-трудно става с непознати, но съвсем не е с невъзможно. Миналата година на два пъти бях в организацията на магелански групички в които не познавахме всички участници преди да тръгнем. И не всички бяхме от София. Получиха се паметни пътувания.

@Tim ще ти потвърди; ето един варненец, който така се включи в нашите "магелански инвазии" 😉

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 минути , master_of_germs каза:

И не се отчайвай отсега. Да, по-трудно става с непознати, но съвсем не е с невъзможно. Миналата година на два пъти бях в организацията на магелански групички в които не познавахме всички участници преди да тръгнем. И не всички бяхме от София. Получиха се паметни пътувания.

@Tim ще ти потвърди; ето един варненец, който така се включи в нашите "магелански инвазии" 😉

Много и много даже потвърждавам 👍😎

Ама нещо май не съм се представил *както трябва, че после никъде не ме викаш с теб.... 

За Доломитите говорихме.... винаги готов.

 

преди 47 минути , FlyTraveler каза:

За къде ти се пътува? Аз последните три години винаги вземам хора на сафари в Африка с мен, но това лято вече съм резервирал едно в ЮАР и едно в Кения. Евентуално зимата, здраве и живот.

Хайде да направим една сБирка във Варна на по бирка и да разкажеш повече, моля.

За зимата ходене проявявам наистина голям интерес.

Аз и предното ти го следях подробно, просто не успяхме да се организираме навреме с една позната.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, варненска пътешественичка каза:

Здравейте,

 

на 30 съм от Варна и много ми се пътува, но приятелите ми нямат възможност, така че много бих се радвала ако някоя пътешественичка иска да пътуваме двете от Варна или Бургас. 😊 Или ако има желаещи, да си направим сбирка във Варна (знам, че така с непознати малко хора тръгват някъде).

Здрасти, 

 

Срещи във Варна се организират. Само трябва да следиш форума за обявената дата. Ако имаш път към София, заповядай на сбирка и при нас. 

Тук не малко групи за пътувания и приятелства са се създали и ми се иска да вярвам, че ще намериш подходящите и за теб, с които да споделяш организирано от тур. агенция ваше си пътуване. 

Желая ти търпение и успех! 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 4 часа, Tim каза:

 

Хайде да направим една сБирка във Варна на по бирка и да разкажеш повече, моля.

За зимата ходене проявявам наистина голям интерес.

Аз и предното ти го следях подробно, просто не успяхме да се организираме навреме с една позната.

Аз не съм точно "двигателя" по организацията на срещите, меко казано, но в повечето случаи ходя на такива във Варна. Последно време се правят обединени срещи на хората от този сайт и от групата "Пътешествия по света" на Фейсбук. Те повечето сме така или иначе "двойни агенти" 😉 

Мисля, че имаше някаква уговорка за 14.04, неделя в Happy на Морска гара, което си е след 11 дни. По обяд се правят, забравих точния час. Сигурно ще я обявят срещата тук.  Аз мисля да отида, ако не ми излезе нещо непредвидено. Ако дойдеш, ще пием бира и ще говорим.

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 56 минути , FlyTraveler каза:

Мисля, че имаше някаква уговорка за 14.04, неделя в Happy на Морска гара, което си е след 11 дни. По обяд се правят, забравих точния час. Сигурно ще я обявят срещата тук.  Аз мисля да отида, ако не ми излезе нещо непредвидено. Ако дойдеш, ще пием бира и ще говорим.

Благодаря за информацията.

Във Варна ще съм, така че и при мен ако не излезе нещо непредвидено дотогава, ще дойда с удоволствие.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 3.04.2019 г. в 11:01, варненска пътешественичка каза:

Засега клоня към Египет, Израел или Йордания, но по-скоро за екскурзия, организирана от туроператорска агенция.

В Йордания е приказка. Преди месец бях там самоорганизирано. Напълно безопасно е 

Връзка към мнение
преди 32 минути , Василена каза:

Някой мераклия за Йордания за 2020?

Абе въпреки стотиците магелански инвазии в Йордания тази зима, оказа се, че хич не сме малко мераклиите, дето сме го отложили за следващата кампания... Вчера се преброявахме с някои магеланци... 😉

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 28 минути , master_of_germs каза:

Абе въпреки стотиците магелански инвазии в Йордания тази зима, оказа се, че хич не сме малко мераклиите, дето сме го отложили за следващата кампания... Вчера се преброявахме с някои магеланци... 😉

И аз планирам, даже за ноември или декември тази година.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 часа, master_of_germs каза:

Абе въпреки стотиците магелански инвазии в Йордания тази зима, оказа се, че хич не сме малко мераклиите, дето сме го отложили за следващата кампания... Вчера се преброявахме с някои магеланци... 😉

Пиши ме в списъка 😀

преди 2 часа, Цвете каза:

И аз планирам, даже за ноември или декември тази година.

Аз за тази година съм изгърмЕла всички патрони , ден отпуска нямам , ама за догодина , ако се навиеш ...

Връзка към мнение

И аз съм сред желаещите за Йордания, но или декември по Коледно-новогодишните празници, или януари или началото на февруари.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте,

ние сме групичка от трима човека. Ще пътуваме до Лондон 17-22 май 2019г. (три дни отпуск). Търсим си още един човек за компания. Ще летим с Уизеър, двупосочните билети са на цена около 125лв. Има ли желаещи?

Връзка към мнение
На 4.04.2019 г. в 12:39, Василена каза:

Някой мераклия за Йордания за 2020?

Да, моля.

 

На 4.04.2019 г. в 21:20, mary_shery каза:

И аз съм сред желаещите за Йордания, но или декември по Коледно-новогодишните празници, или януари или началото на февруари.

👍 записване на още един желаещ

Редактирано от Tim
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Tim каза:

Да, моля.

 

👍 записване на още един желаещ

Възможно ли е от май до краят на септември и началото на октомври ? В този период .

Връзка към мнение
преди 6 часа, Василена каза:

Възможно ли е от май до краят на септември и началото на октомври ? В този период .

И аз съм от желаещите за Йордания 2020. За периода не съм много сигурна, но се съобразявам с ученически ваканции и извън ваканции ще ми е по-трудно. Лятната  ваканция покрива голяма част от периода от май до края на септември,  а май и септември има доста празници и неработни/ неучебни дн,и та може би в този период ще ми е по-лесно да го наглася 😉

Връзка към мнение
преди 16 минути , Бръмбар каза:

И аз съм от желаещите за Йордания 2020. За периода не съм много сигурна, но се съобразявам с ученически ваканции и извън ваканции ще ми е по-трудно. Лятната  ваканция покрива голяма част от периода от май до края на септември,  а май и септември има доста празници и неработни/ неучебни дн,и та може би в този период ще ми е по-лесно да го наглася 😉

Ryanair летят до Йордания от края на Октомври до Март това е сезонна линия. Лятото и есента няма полети. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 46 минути , Божидар каза:

Ryanair летят до Йордания от края на Октомври до Март това е сезонна линия. Лятото и есента няма полети. 

Тези полети от България ли са? Защото аз съм доста по далече.

Връзка към мнение
преди 13 минути , Василена каза:

Тези полети от България ли са? Защото аз съм доста по далече.

@Василена Полетите са от България - миналата година имаше много сериозен наплив на българи в Йордания заради евтините полети.  Линията е сезонна и изобщо не съвпада с твоите възможности за отпуск... 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Гост каза:

@Василена Полетите са от България - миналата година имаше много сериозен наплив на българи в Йордания заради евтините полети.  Линията е сезонна и изобщо не съвпада с твоите възможности за отпуск... 

Но имат полети Гран Канария - Болоня - Аман 😀😀

Връзка към мнение
преди 6 минути , Василена каза:

Но имат полети Гран Канария - Болоня - Аман 😀😀

Ама разбира се, че имат! Сакън, не сте изолирани от света 🙂 (И аз съм ходила с полет Лондон - Аман).

 

Мисълта ми беше, че магеланци ползват сезонната линия от края на октомври до март и предвид че знам твоите служебни заетости, които са точно тогава, ти го споделям да го имаш предвид.

 

А около Коледа или Нова Година - което е много популярен избор също, не знам дали ти би имала и теоретичен избор... 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
Преди 1 час, Гост каза:

Ама разбира се, че имат! Сакън, не сте изолирани от света 🙂 (И аз съм ходила с полет Лондон - Аман).

 

Мисълта ми беше, че магеланци ползват сезонната линия от края на октомври до март и предвид че знам твоите служебни заетости, които са точно тогава, ти го споделям да го имаш предвид.

 

А около Коледа или Нова Година - което е много популярен избор също, не знам дали ти би имала и теоретичен избор... 

Никакъв шанс! 😀

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.