Прескочи до съдържание

Търся компания за пътешествия


Препоръчани мнения

На 10.11.2019 г. в 21:18, Lorette каза:

Иран? 2020 октомври. Двама души сме за там. Все още правя програмата. Ако нямаш нищо против хостели и автостоп, пиши.

Охоо, ако нямате нищо против повече хора (с автостопа не знам как ще се получи) ще се радвам да се присъединя и аз! Иран ми е в полезрението от доста време😅

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Попаднах тия дни на доста прилични самолетни билети:

- отиване: Париж-Мадрид-Санта Круз де ла Сиера (Боливия) на 29.03

- връщане: Сантиаго де Чили- Барселона с Vueling (само че през kiwi; на сайта на Vueling Сантиаго даже не фигурира като дестинация:) на 07.05

- евтини връзки между Перу и Сантиаго де Чили. 

Та ако на някого му се скита из Боливия и Перу през пролетта на 2020-та - да казва;)

Връзка към мнение
преди 23 часа, Янко Велков каза:

Охоо, ако нямате нищо против повече хора (с автостопа не знам как ще се получи) ще се радвам да се присъединя и аз! Иран ми е в полезрението от доста време😅

Заповядайте! 

Връзка към мнение

На 26.12.2019 летим за Пукет с дъщеричката ни която е на 5г.

почивката ни е за 30 дни но пътуваме сами ако има хора в района може да направим среща и да излезем на вечеря да се запознаем защото е хубаво да срещнеш магеланец на 10 Хил километра 🙂

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 14.12.2019 г. в 9:11, Янко Велков каза:

Попаднах тия дни на доста прилични самолетни билети:

- отиване: Париж-Мадрид-Санта Круз де ла Сиера (Боливия) на 29.03

- връщане: Сантиаго де Чили- Барселона с Vueling (само че през kiwi; на сайта на Vueling Сантиаго даже не фигурира като дестинация:) на 07.05

- евтини връзки между Перу и Сантиаго де Чили. 

Та ако на някого му се скита из Боливия и Перу през пролетта на 2020-та - да казва;)

Здравейте, дали останахте с този план за пътуване? По принцип и аз искам да отида там, но пролетта вече я запълних със служебни ангажименти и трябва да отложа..

 

Връзка към мнение
преди 1 час, Diana_ND каза:

Здравейте, дали останахте с този план за пътуване? По принцип и аз искам да отида там, но пролетта вече я запълних със служебни ангажименти и трябва да отложа..

 

Тогава изпуснах момента с ниските цени на самолетните билети, и зачаках наново да излезе нещо изгодно... И както си чаках - ми предложиха вместо това разходка из Централна Америка - нямаше как да откажа на нещо подобно:) Та Перу и Боливия остават за някъде в бъдещето...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Обмислям да пътувам до Прага в края на юли с полет от София до Братислава и нощувка там и няколко нощувки в Прага, с евентуална еднодневна екскурзия до Дрезден и обратен полет Прага-Варна. Ако има някой навит на нещо подобно, да свирка.

След като се провалиха грандиозните ми планове за Иран, Татарстан и Шотландия, мисля да се утеша с нещо подобно. 😉

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 16 часа, TwinFreaks каза:

Обмислям да пътувам до Прага в края на юли с полет от София до Братислава и нощувка там и няколко нощувки в Прага, с евентуална еднодневна екскурзия до Дрезден и обратен полет Прага-Варна. Ако има някой навит на нещо подобно, да свирка.

След като се провалиха грандиозните ми планове за Иран, Татарстан и Шотландия, мисля да се утеша с нещо подобно

Може ли някакви дати на събитието? Имам интерес.

В момента, Lorette каза:

Може ли някакви дати на събитието? Имам интерес.

И все още имам надежда за Иран през м.октомври.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 21 часа, TwinFreaks каза:

екскурзия до Дрезден и обратен полет Прага-Варна

И аз съм *за, при подходящи дати.

Но понеже съм от Варна, бих могъл да се включа някъде от Германия.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това, което обмислям, е: 19 юли (неделя) полет София-Братислава сутринта. Цял ден в Братислава+нощувка. На другия ден, някъде сутринта или около обяд пътуване до Прага, примерно с автобус или влак и обратен полет Прага-Варна на 24 юли (петък). През някой от дните в Прага - целодневна екскурзия до Дрезден - самоорганизирана или организиран тур. Нещо такова 😉

преди 6 часа, Lorette каза:

И все още имам надежда за Иран през м.октомври.

Аз също все още не съм загубил надежда за Иран към края на годината.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , iva 80 каза:

Търся си компания за пътуване до Братислава от 1.06.2020 до 3.06 

Пътуване във времето ли ще бъде? :smile:

Или датите са други?

  • Смея се 4
Връзка към мнение
На 13.06.2020 г. в 16:02, Tim каза:

понеже съм от Варна

Wizz вече имат полети Варна-Прага два пъти седмично, а Ryan имат полет Бургас-Братислава веднъж седмично - ако те устройва всичко това, разбира се.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , iaia_mama каза:

Wizz вече имат полети Варна-Прага два пъти седмично

Благодаря.

Така се и прицелих в полета връщане Прага-Варна.

Но понеже имам и малко работа в Германия, мисля отиването да е през някое тяхно летище наоколо.

Проверявам и чартърите в момента.... ама са все едни часове 😞

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Взех си билети София-Братислава и обратно от 24-31 юли. През повечето време ще бъда в Прага, като в единия от дните ще отида до Дрезден. Все още не знам с кого ще ходя и дали изобщо някой от познатите ми ще се престраши да пътува при цялата истерия с китайския грип, която, за съжаление, е обсебила съзнанието и на повечето хора, с които пътувам обикновено.

 

Ако някой ще пътува тогава или просто ще бъде през някой и друг ден в тоя период по трасето, може да се присъедини. Графикът ми не е съвсем фиксиран и може да претърпи някакви промени. 😉

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

здравейте , казвам се Дени и един голям мой проблем е , че обичам да пътувам когато и както мога , но няма с кого - все пари , време , уплашени и темподобни тъпотии - омръзна ми да се моля и да убеждавам ! общо взето си пътувам сама в Бг и по света - не се съобразявам с никого и си правя каквото искам , но е доста трудно - особено настаняването - плащам двойно и ми излиза доста скъпо . 

 

таааа - желая да прекарам 4-5 дни на Бг черноморие август или септември 2020 - искам да отсам заслуженото на Аркутино бийч , не съм била до сега , като през това време да посетя Ромотамо - корабче по река и т.н. 🙂 

ако някой се навие с кола и да прекара време с мен ще е чудесно , но като начало търся сподвижници 🙂 

 

поздрави 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Привет! Има ли някой /мъж/, желаещ да се комбинираме  в стая с две легла за организирана от фирма екскурзия, с група, до Триградското и Буйновското ждрело, за 29-30 август? Желателно е да е от София.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 8 часа, Elle каза:

Да се съберем повече хора за Аркутино, Делфин около 20 август и след това? Може и 5-7 септември, но тогава ще е по-трудно със запазването на апартаменти.

 

Да, хайде, в близост до Аркутино ще бъда в периода 1-4(5) Септември и ще е супер ако се съберем и други магеланци там в района, да изплажуваме някой-друг ден. 🙂

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 15 часа, Dim Dom каза:

😇😇

Здравейте Магеланци
Казвам се Митко и пътуванията определено са ми страст. Нямам Facebook и откровено – Магеланци са ми първата социална мрежа в която се включвам.

Пиша в темата споделяйки плановете си за следващите няколко месеца. Просто споделям и ако се заварим с някого, ще се радвам да се запознаем и да споделим впечатления. Иначе, помагам с всичко с което мога.
Декември - Аруба + Курасао - Windsurf, Kitesurfing Diving; Януари - Шри Ланка - Kitesurfing, sightseeing; Февруари - Тулум - Kitesurfing, Diving sightseeing. 
Програмата ми не е окончателна - Covid19, знаете.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
На 1.11.2019 г. в 7:10, julianka каза:

Здравейте, ще се радвам да се комбинираме за някое екзотично пътешествие. Аз също нямам компания, а ми се пътува много. Много ще се радвам да се свържете с мен и да обмислим вариант. Поздрави и прекрасен ден. 

Присъединявам се към търсенето. НА другарче за екзотични дестинации. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
На 21.07.2020 г. в 14:39, deni_1_baby каза:

здравейте , казвам се Дени и един голям мой проблем е , че обичам да пътувам когато и както мога , но няма с кого - все пари , време , уплашени и темподобни тъпотии - омръзна ми да се моля и да убеждавам ! общо взето си пътувам сама в Бг и по света - не се съобразявам с никого и си правя каквото искам , но е доста трудно - особено настаняването - плащам двойно и ми излиза доста скъпо . 

 

таааа - желая да прекарам 4-5 дни на Бг черноморие август или септември 2020 - искам да отсам заслуженото на Аркутино бийч , не съм била до сега , като през това време да посетя Ромотамо - корабче по река и т.н. 🙂 

ако някой се навие с кола и да прекара време с мен ще е чудесно , но като начало търся сподвижници 🙂 

 

поздрави 

Здравейте. И на мен ми омръзна да моля ида убеждавам. А толкова ми се пътува... Дори стигнах до там, че си купих евтин двупосочен за Брюксел за 4 дни, като мислех да разгледам Брюж и Гент сам сама с моя лош английски, но Уиз ме прецакаха и промениха датата за връщане, та ми се провали авантюрата. Толкова съм зажадняла, че съм готова да се включа в организирана екскурзия до Италианските езера, но ако си намеря другарчета за пътешествия ще е супер. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.