Прескочи до съдържание

Автобус между Don Mueng и Khao San Road


Препоръчани мнения

Сега разбрах, благодаря! А някой има ли представа ориентировъчно колко време се пътува от Suvarnabhumi до Khao San Road и от Khao San Road до Don Mueng? Ясно, че всичко зависи от трафика, но все пак...

Тази вечер - половин час до първото летище - с бусче. Караше доста бързичко де ;) И в трафик сред 21 часа.

 

До Дон-каквото-там-беше с автобуса около час време в пика 18 часа.

 

Аргументите за такси са правилни при трима човека, но ти се поогледай за табели, като пристигнете. Току виж пуснали автобус и от тук...

Връзка към коментар

Да ти призная, не разбрах нищо. Цитираните цени за такси или за шатъл се отнасят? От Don Mueng докъде, защото аз питам за района на Khao San Road? Тол таксите в крайна сметка отделно ли се плащат или влизат в общата цена?

 

Тол таксите се плащат отделно от показанията на метъра, като таксиджията обикновено те пита дали искаш да те прекара през платените, но и по-бързи пътища или предпочиташ по заобиколните. Естествено, нищожната цена на въпросните тол такси, веднага накланя везните към първите. Щом сте трима - такси!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

...да не би пък и бирата да си е казала думата? Ти доизпи ли я? :huh:

 

:) Се присетих покрай думите ти за една случка в Мюнхен. Командировка. Вечерта домакинът, немец, безкрайно интелигентен млад търговски директор на фабрика - и който се шашкаше как българите, работници при него, си купуват първо BMW, а след това за каквто остане :lol:, ни вди на вечеря. Разговорът интересен - немски кулинарии, бири... Поръчва ни човекът специална бира, тъмна, и специално ме предупреждава: само еднам не повече. Аз гледам тъпо. Критиян пояснява: много е силна, ще се напиеш. Погледът ми още по-тъп става  :blink: Питам: ама как реши, че ще се напия? А той: дама си, а тази бира е 15 градуса... 

 

Решавам да разкажа за питиетата в нашата Родина и че след вечерни навици за аперитив с ракийка 45-50 градуса (тук Кристиян вече немее  :mellow:) трудно ще се притесня от една бира. До там с имиджа ми на дама...

 

Та и ти сега... хахаххаа

 

Извинявам се за офтопика :) 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.