Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

На 7.03.2024 г. в 11:56, ven62 каза:

Така пушачите ще имат ясна представа колко пари годишно превръщат в пушек.

Преди няколко дни започнах да гледам първия сезон на For All Mankind. Сериалът е алтернативна история на полетите до Луната и надпреварата между СССР и САЩ, кой по.

Значи такова пушене на филм не бях виждала от 15 години. Май всички бяха с цигари през цялото време.

Та без да изпадам в спиралата Едно време какво беше, сега какво е, пушачите са измислили космическите кораби и и какво ли не, включително нещата, правещи пари, а сега к'во? Джендърстваме:)

 

За протокола, пушач съм, от тия с техниката 😉 Но не смятам, че трябва да тровя живота на другите, съобразявам се къде е разрешено. Иска ми се и с мен да се съобразяват, да не чувам чалга през прозореца и да не облъчват народа с риалити и турски сапунки, ноооо засега напъните за здравословност стигат само до цигарите и хранителните добавки. Чат-пат лек стон за ГМО-атата.

 

Хубавото е, че все пак светът ни е много красив. И създаденото от природата, и направеното от хората. Повечето.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 55 минути , Kosta Grudov каза:

С два дни позакъсняло "в момента съм", но поради всичките емоции на момента и отвратителния обхват в UK не можах да го постна на момента :))

Стадион Old Trafford, Манчестър, 1/4-финал за купата на футболната асоциация, Манчестър Юнайтед-Ливърпул, посещаемост 72 291 човека. 

 

IMG_5884.jpg

IMG_5885.jpg

IMG_5891.jpg

Ако ми кажеш как си купи билет, ще черпя!

Връзка към мнение
преди 3 часа, Двуцветко каза:

Туркменистан - отдавна не съм бил на толкова сюреалистично място и се чувствам длъжен да споделя някоя снимка.

 

Ашгабат, пустинята Каракум и Вратата към Ада.

 

 

IMG_4135.jpeg
 

IMG_4179.jpeg

 

IMG_4195.jpeg

 

IMG_4209.jpeg

 

IMG_4252.jpeg

 

IMG_4274.jpeg

 

IMG_4312.jpeg

 

IMG_4580.jpeg

 

IMG_4351.jpeg

 

IMG_4611.jpeg

 

IMG_4498.jpeg

 

IMG_4530.jpeg

 

IMG_4533.jpeg

 

IMG_4475.jpeg

 

IMG_4479.jpeg

 

IMG_4440.jpeg

Сега, ако споделиш и как стигна до там...

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Kalina Ivanova
    • Katya Krusteva
    • epetkov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.