Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 3 минути , elmapl каза:

Здравейте, може ли пишещите да допълват в коя държава се намират. Не зная къде се намира Там Чук!?

Във Виет Нам

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Граф Вронски
Преди 1 час, elmapl каза:

Здравейте, може ли пишещите да допълват в коя държава се намират. Не зная къде се намира Там Чук!?

И аз щях да попитам по-скоро за някаквo изписване на анлийски 😄 че май на български не го не намерих.
Но малко си поиграх и мисля, че е този комплекс Tam Chuc Pagoda

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Дани Магелани

В хотел Movenpick , Auckland, NZ.

Гледам пристанището от прозореца на стаята си и чакам появата на круизния ми кораб Grand Princess. Е, ще почакам до 6 април. При дегустации на новозеландски вина това не е трудно.

IMG_20240404_092846.jpg

  • Харесвам 43
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 9 часа, Дани Магелани каза:

В хотел Movenpick , Auckland, NZ.

Гледам пристанището от прозореца на стаята си и чакам появата на круизния ми кораб Grand Princess. Е, ще почакам до 6 април. При дегустации на новозеландски вина това не е трудно.

IMG_20240404_092846.jpg

Комбинация от 2 круиза ли правиш? Звучи прекрасно!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , neuromancer каза:

ама какви скиори, то пролет...

Пролет е долу в селото, на пистите горе си е зима, оняден и вчера пада още сняг...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Пролетен Залцбург от вчера - фантастичен аромат на глициния, на теменужки, цъфнали вишни и за първи път слънце. Идвам тук за N-ти път - имах удоволствието да водя група от 30 ученици от немската гимназия от Бургас - явно те носеха късмет за времето, защото след като тръгнаха към Виена и веднага се заоблачи.

Естествено връщането беше с Дойче бан към Мюнхен, които не пропуснаха отново да закъснеят - явно това им става част от досието за точността 🙂

IMG_E0100.JPG

IMG_E0103.JPG

IMG_0054.JPG

IMG_0057.JPG

IMG_0062.JPG

IMG_0064.JPG

IMG_0070.JPG

IMG_8755.JPG

IMG_8764.JPG

IMG_8765.JPG

IMG_8767.JPG

  • Харесвам 41
  • Браво 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • dimitrov6
    • Вятър
    • kakadu
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.