Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Ние бяхме точно в другия край на стадиона и освен глупаво върнатата топка от Александров към вратаря, друго не се видя.

От малък съм фен на Ливърпул, от друга страна съм българин, стана и супер мач, абе пълно щастие - както викат сърбите - сега вече моем да умрем:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

...транзит в Атина, на път за Миконос. Забавното е, че в самолета на седалката зад мен седеше Симеон Сакскобурготски :) Явно са му свършили паричките за бизнес класа и горкия се мъчеше наравно с простолюдието.

 

Успях да направя една папарашка снимка в автобуса, който ни кара към терминала:

 

post-1175-0-20213800-1410947183_thumb.jpg

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

...транзит в Атина, на път за Миконос. Забавното е, че в самолета на седалката зад мен седеше Симеон Сакскобурготски :) Явно са му свършили паричките за бизнес класа и горкия се мъчеше наравно с простолюдието.

 

 

Ти пък чак да са му свършили паричките.. той е пътешественик от малък. ;)

Редактирано от Polina
Връзка към коментар

...транзит в Атина, на път за Миконос. Забавното е, че в самолета на седалката зад мен седеше Симеон Сакскобурготски :) Явно са му свършили паричките за бизнес класа и горкия се мъчеше наравно с простолюдието.

 

Успях да направя една папарашка снимка в автобуса, който ни кара към терминала:

 

attachicon.gif10694855_10202438296347973_1183137370_n.jpg

Ех, Матеев ние още чакаме подробен разказ и снимки от Северна Корея, а ти вече си отпрашил за Цикладите. :)

Снимката със Сакскобурготски може и да е папарашка, ама аз не мога да повярвам, че сте пътували заедно, докато не го видя (Симеон Сакскобурготски) на снимка, развял магеланското ни знаме :lol: .  

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз само да кажа на Георги да има едно наум: току-виж си видял снимката, постната тук в някой клюкарски сайт/ вестник. Имаше доста подобни случаи в един друг форум....

Връзка към коментар

Катания.

Храната - перфектна!

Условията - кошмарни!

Хората (хотели, магазини, заведения) - прекрасни!

Свалячите по улицата + мигрантите + мърсотията навсякъде и невъзможността да дишаш още в 9 сутринта - кошмар!

 

И като тегля чертата - Италия явно не е "моята" страна.

 

Утре поне ще имам повече време да разгледам, дано нещичко пообърне представите ми. Но не се чувствам добре тук.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ех, Матеев ние още чакаме подробен разказ и снимки от Северна Корея, а ти вече си отпрашил за Цикладите. :)

Снимката със Сакскобурготски може и да е папарашка, ама аз не мога да повярвам, че сте пътували заедно, докато не го видя (Симеон Сакскобурготски) на снимка, развял магеланското ни знаме :lol: .  

Разказът и снимките от Северна Корея ще отнемат малко време. Прекалено много впечатления и кадри са, та няма да е хич лесно :) И за съжаление знамето не беше в мен, иначе веднага щях да го засиля към Симеон С. :)

 

Аз само да кажа на Георги да има едно наум: току-виж си видял снимката, постната тук в някой клюкарски сайт/ вестник. Имаше доста подобни случаи в един друг форум....

Да са живи и здрави, официално им подарявам правата върху снимката.

 

Аз отивам на плаж :) Миконос - голяма красота.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Разказът и снимките от Северна Корея ще отнемат малко време. Прекалено много впечатления и кадри са, та няма да е хич лесно :) И за съжаление знамето не беше в мен, иначе веднага щях да го засиля към Симеон С. :)

 

Да са живи и здрави, официално им подарявам правата върху снимката.

 

Аз отивам на плаж :) Миконос - голяма красота.

Миконос е супер.Може би най-красивият гръцки остров за мен.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз съм в Сен Луи, Сенегал - старата столица на Френска Западна Африка. Прекрасно е тук - стари но добре поддържани сгради от колониално време, рибари и пироги,красота и романтика. Само нахалните търговци и гидове развалят обстановката, но пълно щастие няма.

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 13
Връзка към коментар

На среща с млада врачанка край пещерата Леденика.

 

Другари, Врачанският Балкан е твърде красив, врачанските вина - също, а за врачанките - ехей, думи нямам... та-а-а, заповядайте... :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

В Kanaal Kraft в центъра на София с чаша Duvel, за край на приятна вечер с добри приятели.

Страхотно място :) Идеално за ценителите на белгийската бира, включително и няколко trappist.

 

post-72-0-64907900-1411081126_thumb.jpg

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Прекрасният белгийски град Брюж - последен ден от нашето двуседмично пътуване.

 

post-146-0-45339200-1411158232_thumb.jpg

 

 

Утре се прибираме за да успеем да присъсътваме на важната магеланска сбирка на по бирка...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Знaм, че много хорa от форумa сa посещaвaли Бaрселонa. Но мaй сaмо aз и jennie по време нa нaй-големия прaзник в грaдa - Festa major de La Merce. :yahoo:

 

Колкото пъти отидa в Бaрселонa, винaги първото нещо, което снимaм кaто излязa от стaнция P. de Gracia, e

 

post-72-0-48469400-1411188624_thumb.jpg

 

След товa спирaм зa крaтко дa погледaм кaк се сменят цветовете нa фонтaнa

 

post-72-0-26435200-1411188717_thumb.jpg

 

A днес и веднaгa нaпрaво нa пaртито (едно от многобройните, но товa нa Плaсa Еспaня нa мен ми хaресвa нaй-много

 

post-72-0-26784900-1411188984_thumb.jpgpost-72-0-45298400-1411189185_thumb.jpg

 

A нaй-интересното тепървa предстои :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

В Банско. 

 

Града изглежда все едно зомби апокалипсиса е настъпил, буквално няма кой да те напсува по центъра. Днес ще щурмуваме Безбог и може би Полежан.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Добро утро от Миконос. Гледката от стаята ми определено действа зареждащо... и мързеливо :)

 

attachicon.gifIMG_20140918_084232.jpg

 

Какво им харесвате на тези лунни пейзажи или  местните плащат на туристите :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   7 магеланци

    • Kalina Ivanova
    • Биляна Димитрова
    • krasen_denev
    • Дънди
    • Tesh
    • Marisha
    • Emilia Iordanova
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.