Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Привет от Mannheim, Германия. След малко отиваме на едно парти-корабче, което ще ни разходи по река Neckar. Сравнително хладно е, но мисълта за вурстчетата по-късно ще ме топли...

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

време за море. След неспирното търчане из Рим, Флоренция и Венеция една седмица на Адриатическо море в Лидо ще ни дойде добре. Време е за вино, четене на романи и джелатерии преди да се развихрим няколко дни в Милано. Вчера времето си беше страхотно, но днес... стигна само до едни 20 градуса на слънце, което се появяваше и изчезваше през половин час. Но за радост post-662-0-99089500-1408821286_thumb.jpgутре небето е синьо...

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Който рaзбирa, знaе :)

Инaче кaзaно - в Лондон.

 

post-72-0-32747700-1408835602_thumb.jpg

Понеже нaскоро в някоя от темите беше стaнaло въпрос зa Black cabs, и лицензите

(нaдписa нaд ресторaнтa дa не се гледa, тaкивa имa много и нaвсякъде :lol: и повечето се кaзвaт по този нaчин. Но пък мaй сaмо в Aнглия пише нa aсфaлтa нaкъде дa се оглеждaт пешеходците кaто пресичaт :rolleyes: )

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Тази сутрин рипнах рано, че да снимам за вас изгрева. Гърция, остров Тасос. От години почиваме тук, в едно селце, на брега, кротко, далеч от шума и суетата.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

На път за Тасос се отбихме в Кирково, много китно и красиво ми се видя:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

А това е хотелчето - пред него - морето, точно зад него - планината.

 

 

 

 

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

... в Слънчев Бряг по работа и се чудя как може да е толкова гнусно това място.

 

Поздрави на цялата група в Джепето, жалко че не мога да съм с вас тази вечер.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Хора, не ви ли се струва, че нашето си небе е най-синьо, най-хубаво? И на моите снимки, и на тези от Видин, и  на wilks- едно спокойно прозрачно, едни красиви, пухкави облачета - красУта :) :) :)

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Привет от Катар! На път за Китай/Северна Корея катарските авиолинии ни направиха неочакван подарък. Полетът от София закъсня с 2:30 часа и изпуснахме отсечката Доха-Пекин. Преместиха ни за същия полет 24 часа по-късно и ни осигуриха хотел+храна+трансфери, което даде прекрасна възможност да разгледаме Доха за 1 ден :)

 

Ето снимка от 02:00 сутринта, докато двамата с bronco чакахме да ни издадат транзитните визи на Hamad International Airport.

 

post-1175-0-95429100-1409810219_thumb.jpg

  • Харесвам 22
Връзка към коментар

Да не забравиш, че и пари дължат :)

 

 

Извинявам се за оф-топика, би ли споделил на какво основание дължат пари и какви, след като са осигурили хотел, храна и друг полет? Какво трябва да каже човек, за да си ги поиска, на място ли или след връщането започва да се рови? Бях чел за директива на ЕС, но в случая не става дума за полет в рамките на ЕС, нито а/к е на държава от ЕС.

 

По твое осмотрение можеш да отвориш и отделна тема за това, мисля, че би била много полезна за всички. Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Теми има няколко вече. Полетът е излетял от EU и попада в рамките на директивата.

Ако е точно 2.5 часа закъснението до първата точка, конкретно за този полет дължат пари само за допълнителни разходи, които са покрили. За закъснение се брои от 3 часа нагоре (канеха се да го правят 5).

Т.като полетът до крайната дестинация е забавен с много повече - според условията на превозвача трябва да се види каква е сумата.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Роми
    • Blagovesta78
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.