Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Докато в Европа времето вече е есенно, ние още се радваме на близкоизточното лято.

Любимото ни време за разходки в Аман е петък сутрин, когато повечето хора още спят и улиците са празни

post-367-0-95684800-1475829574_thumb.jpg

 

А това е гледка от едно кафе към централните хълмове и улици - Уебде, Даунтаун, Цитаделата

 

post-367-0-60777200-1475829379_thumb.jpgpost-367-0-60776900-1475829690_thumb.jpg

  • Харесвам 39
Връзка към мнение

Прекрасни са снимките от Исландия. Нима може да се види северното сияние и през лятото?

Редактирано от dechy
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Че беше вчера, беше, ама как да не се изфукам ;)

Пожелавам си и аз да се изфукам с такава снимка скоро! Мечта ми е от години.

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Прекрасни са снимките от Исландия. Нима може да се види северното сияние и през лятото?

Все пак лятото свърши, дори равноденствието мина, т.е. нощта е по-голяма от деня

Връзка към мнение

Страхотна снимка! Много ли е тежко изкачването до там за нетренирани?

Снимката не е правена на високо. Нямаш проблем да стигнеш до там.

 

Worldismine, А, изкачихте ли някоя от височините? Знам, че ти смяташе да го правиш.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Страхотна снимка! Много ли е тежко изкачването до там за нетренирани?

Да, качихме Монтана Пикчу - 3060 метра. Нвма никакъв проблем да се качи, от когото и да било, щом приятелката ми меко казано не е почитател на подобни изживявания, а бяхме горе за 65-70 мин, при положение, че го дават за 2 часа. Не е елементарно баш, има си катерене и потене, но напълно постижимо за всеки, препоръчвам. Нямам и никаква идея защо се избиват за Уайна Пикчу, където гледката е мноооого по-слаба, няма изобщо същата панорама. Може би защото е много по-лесно и банално за качване. Като цяло долината на Инките е страхотна, турът им нея страшно ми хареса :)

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Само да допълня, че за Уайна Пикчу трябва да се вземе предварително разрешение за изкачването, тъй като допускат определен брой хора в определени часове. Иначе на Уайна Пикчу изкачването не е от най-леките, но съвсем не е задължително да ходите там.

Връзка към мнение

Нахария,Израел

Утре сме по работа в Шломи,което е на няколко км от ливанската граница.

Като се съмне ще направя някоя снимка.Сега мога да ви покажа само полицейското в Нахария.

post-1326-0-15781400-1475957258_thumb.jpg

post-1326-0-39443500-1475957344_thumb.jpg

  • Харесвам 31
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • ESK
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.