Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

На KLIA2,чакаме си полета за Мале в компанията на тази Лего -реклама:)))

Едвам се вредих от опашката китайци да го щракна. :(post-1504-0-66383300-1476779637_thumb.jpg

Още една цена - влакът KLIA транзит от другия терминал до тук е 2 пари.:)

Благодарение на указанията на Аметистчето, които ми даде и съм си записала на листче, се надявам да се оправим с транспорта като пристигнем. Ако не, ще абонирам за нас един местен, да ни води.:))))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Благодарение на указанията на Аметистчето, които ми даде и съм си записала на листче, се надявам да се оправим с транспорта като пристигнем. Ако не, ще абонирам за нас един местен, да ни води. :))))

 

Маркови жапанки зе ли? :)

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Маркови жапанки зе ли? :)

Дааааа, по твоя съвет ударих петата до Марково, та си купих едни Кроксове, и се получиха двойно маркови :)))

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Вече на Малдивите:)

Пристигнахме по тъмно, в 21 часа.Понеже сме само с ръчен багаж никой не ни проверява за нищо.Казахме, че нямаме за деклариране и си минахме спокойно.

За да не се мотаме по нощите, бях заръчала трансфер от хотела, който се намира в Хулумале и се стига до него по суша.Както си и предполагах, никой не ни чакаше.:(

Благодарение на Дани знаех какво да направя.Благодаря ти, Дани!:))На всичкото отгоре си бях забравила и копието на резервацията с телефона на хотела.Но на информацията девойката ми го намери.Там има телефон, от където се обадих до хотела и след 5 минути дойде забързан един ухилен чичко, дето ни закара набръжко.

Хотелът се казва Koamas Lodge, на рецепцията едно момче с чудесен английски за две минути ни настани и се разбрахме по всички въпроси.

Обади се до следващия хотел и утре в 9,30 с лодка ще ни закарат директно на Маафуши.

Трансферът от летището до тук е 10 долара, бързата лодка ще е по 25 на човек.

Утре ще снимам хотелчето на закуска, но за една нощ е супер.

Може би трябваше в малдивската тема да напиша, че да е на едно място.

Ще напиша и там утре.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 16
Връзка към мнение

На Грузино-Азербайджанската граница с Куфар в търсене на брод през реката по краткия маршрут към Davit-Gareji.

post-17-0-59849700-1476812855_thumb.jpg

(41°28'26.6"N 45°18'08.2"E - тоя път maps.me ни набута в ....)

  • Харесвам 38
Връзка към мнение

Хаха ама ти върви на подобни неща.

А maps.me не е светая светих , много грешки има в него :)

Ааа, нищо му няма. Само дето не прави разлика между нормален път и козя пътека. Не че грузинците правят - все пак е Азия. Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

На Грузино-Азербайджанската граница с Куфар в търсене на брод през реката по краткия маршрут към Davit-Gareji.

attachicon.gif20161018_095140.jpg

(41°28'26.6"N 45°18'08.2"E - тоя път maps.me ни набута в ....)

 

:blink:  :lol:

Връзка към мнение

Лисабон. Днес си останахме целия ден в града(вчера бяхме в Синтра ) . Сутринта се качихме на кулата в Белем, после манастира. С Лисабон карта влязахме в манастира без да се редим на опашка. Следобеда се качихме на Арката. 28 градуса беше(понеже и аз разбрах, че са пуснали парното...). Един съвет за асансьора Санта Жуста -вместо да се чака долу на огромна и бавна опашка, може директно да се излезе на горната тераса в Шиаду (утре ще видя как се казва точно улицата) . От там, ако искате да се качите най -отгоре за гледка е 1.50 евро. Слизането с асансьор е пак 5евро, колкото ще платите и ако чакате отдолу да се качите. Пести се време, пари -не толкова :). И последно, току що свърши мача Спортинг - Дортмунд. За съжаление паднаха. Целия град е пожълтял от фенове на Дортмунд.post-5329-0-89142100-1476823660_thumb.jpg

post-5329-0-02668800-1476823949_thumb.jpg

Ето от тук може директно да се качите на терасата на асансьора

post-5329-0-45735000-1476823876_thumb.jpg

Редактирано от bobole4e
  • Харесвам 34
Връзка към мнение

Хайде, Уелкъм то Малдивес!

 

Уауу парадайс, enjoy :)

А, аз пък съм в Шанхай.

На това пътуване все на мрънкане ми върви. Да видим докога, все така ще е!

Наслаждавай се, ние, които сме затворени в офиса на работа трябва повече да мрънкаме ;) Весело и незабравимо, Бали ще ти хареса и няма да искаш да се прибираш :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Евгени Димитров

Варадеро от днес. Преди малко си тръгнах от бар Бийтъл между ул.61 и 62. Горещо препоръчвам на всички, които имат път насам. Позволявам си да кача и една снимка от вчера, от Санта Клара.

post-4606-0-87873200-1476933681_thumb.jpeg

post-4606-0-48871700-1476933812_thumb.jpeg

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 44
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • schnappsyy
    • bibi
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.