Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

На Оксфорд стрийт за 12 часа между полетите Вилнюс-София. Не е спонтанно. Правя го всяка година. На отиване - разходка и хапване , на връщане шопинг и хапване.

Още няма много украса, но коледния дух витае.

Както винаги магазинът е този. Жените знаят защо.

А ресторантчето е това.

Порцията е за 3-4 жени или за 2 мъже. С напитката е 20 паунда. И нямаше китайци, само местни, ако в Лондон някой е местен.

 

Следващият път дано е топло - и цветно - и да те упътя кой влак да хванеш за Surrey  :)

Връзка към коментар

Добре направи, че добави и хапването. :) Чакаме и пийването. :)

Там пих кола, иначе как ще стигна до летището, а сега си забърках коктейл в бизнес салона на Лутън. И... бира, но...в съотвтната рубрика.

post-4496-0-65899500-1477156006_thumb.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

В Берген времето беше слънчево,казаха че имаме голям късмет,първия хубав уикед от началото на годината :)

Това се казва късмет, а мен ме валя от Флам до Берген през цялото време на круиза по фиорда и в Берген също! Сега не мрънкай! Ето къде е Атина. Имате повод да отидете отново.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

На Власинското езеро. Докато някой стягат състезания, други пихме ракийки, ядохме плескавици, графче в тафче и какво ли още не... , а накрая трекче! :)

post-21-0-88090800-1477161062_thumb.jpg

 

Завършека на вечерта - на сръбска сватба!!

post-21-0-62424800-1477171730_thumb.jpg

post-21-0-54803500-1477171755_thumb.jpg

post-21-0-76238500-1477171782_thumb.jpg

Че даже ни почерпиха и от сватбената торта:

post-21-0-67106400-1477171961_thumb.jpg

Редактирано от Polina
  • Харесвам 47
Връзка към коментар

Снощи писах, писах, ама нетът беше толкова куц на летището в Мале, че излязоха само едни повторения.

Добре че някой го е изтрил.Благодаря!

Сега да обобщя:

Продължавам да съм недоволна от цените по Малдивско. Категорично смятам, че съотношението цена - качество въобще не е съотношение, ми цената така е яхнала качеството, че то изобщо не се види.:((

Най-келявите и грозни магнити започват от 5 долара.

А на летището каква е цифромания, ще речеш, че кюлчета злато ти продават.:)

Аз за сефте виждам крем за лице на Герлен по 500 долара кутийчето.

А защо ми излиза само част от мнението?

Половината го няма.

После ще пиша отново.

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Снощи писах, писах, ама нетът беше толкова куц на летището в Мале, че излязоха само едни повторения.

Добре че някой го е изтрил.Благодаря!

Сега да обобщя:

Продължавам да съм недоволна от цените по Малдивско. Категорично смятам, че съотношението цена - качество въобще не е съотношение, ми цената така е яхнала качеството, че то изобщо не се види. :((

Най-келявите и грозни магнити започват от 5 долара.

А на летището каква е цифромания, ще речеш, че кюлчета злато ти продават. :)

Аз за сефте виждам крем за лице на Герлен по 500 долара кутийчето.

А защо ми излиза само част от мнението?

Половината го няма.

После ще пиша отново.

 

Алекс, веднъж коментирахме този проблем, та нека се опитам да ти помогна. Да не ти излиза част от мнение най-вероятно си цитирала някакъв линк, в който накрая има символи при копи-пейст, които правят невидимо мнението. Правилното дейстив е да изтриеш всякакви паузи - до самия линк, не знам колко ясно го написах  :mellow: Ако не е имало линк, игнорирай думите ми.

 

А за скъпотията - просто са намерили пазар и това е :) Не е луд този, който продава баницата... Благодаря за разказите!

Връзка към коментар

Здравейте от Нюрнберг-Германия ако някой попадне в града в събота в два часа във Фрауенкирхе има разкошни песнопение. Акустиката е супер и оркестъра си заслужава. Ще кача и снимки по-късно.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Алекс, веднъж коментирахме този проблем, та нека се опитам да ти помогна. Да не ти излиза част от мнение най-вероятно си цитирала някакъв линк, в който накрая има символи при копи-пейст, които правят невидимо мнението. Правилното дейстив е да изтриеш всякакви паузи - до самия линк, не знам колко ясно го написах  :mellow: Ако не е имало линк, игнорирай думите ми.

 

А за скъпотията - просто са намерили пазар и това е :) Не е луд този, който продава баницата... Благодаря за разказите!

Рейни, благодаря ти!Но нищо не съм цитирала, просто написах десетина реда, пък се отпечатаха два.:(

И така - няколко пъти, след което се отказах.

Аз пиша от телефон и не зная как да слагам линкове, ако въобще може. :(

Връзка към коментар

Ден втори от културно-кулинарната ни обиколка на Андалусия.Температурата не чак като при ходенето на Георги,но е около 15 градуса и почти не спира да вали.

Движим се с ей това френско чудо

post-1326-0-45050300-1477252888_thumb.jpg

Сутринта в Марбея все още не валеше

post-1326-0-73836500-1477252952_thumb.jpg

 

Сега пием бири с риби и хамон в Кадиз

post-1326-0-81355500-1477253051_thumb.jpg

post-1326-0-13164600-1477253073_thumb.jpgpost-1326-0-32315200-1477253146_thumb.jpg

Редактирано от Emil Chakalov
  • Харесвам 36
Връзка към коментар

Не ми казвай, че си бил само на летището...

Хаха, само там бях. Не искам да прецаквам Исландия само с два дена престой. Искам да я направя на отделно пътуване. Нямам време за повече. Затова реших да се замотая из Берлин. Между другото, като излитах вчера от Keflavik, точно за теб се сетих. Това сериозно!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Хаха, само там бях. Не искам да прецаквам Исландия само с два дена престой. Искам да я направя на отделно пътуване. Нямам време за повече. Затова реших да се замотая из Берлин. Между другото, като излитах вчера от Keflavik, точно за теб се сетих. Това сериозно!

Еее много готино :-) Идвай в темата за Исландия и започвай да планираш за 2017, не може да се разминеш само с Keflavík

 

FB_IMG_1477281770428.jpg

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Избухващ изгрев над Белинташ

attachicon.gif20161023_073916_HDR.jpg

attachicon.gif20161023_075808_HDR.jpg

Господарят на гората

attachicon.gif20161023_085339_HDR.jpg

Страхотни снимки!

Тенерифе, снимки с дрона на сина ми.

И тези снимки са невероятни! Браво!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте от Нюрнберг-Германия ако някой попадне в града в събота в два часа във Фрауенкирхе има разкошни песнопение. Акустиката е супер и оркестъра си заслужава. Ще кача и снимки по-късно.

А и някое клипче с песнопение дали няма?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • traveler
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.