Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Какво им харесвате на тези лунни пейзажи или  местните плащат на туристите :lol:

 

Ами красиво е, но всеки разбира красотата по различен начин. Пък и в моят конкретен случай - наистина ми плащат за да съм там ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

На Лефкада сме и ни остава само един страхотен ден тук тази година.

Много съм благодарна на Заро, защото можехме да пропуснем Агиофили, ако не го беше препоръчал в темата за острова.За шнорхелинг конкурираше разходката с лодка в източната част на острова. Не бях плувала с бъдещата си вечеря до днес. Имаше стотици риби, големи колкото дланта ми и плуващи без страх в кръг през целия ден. Удоволствието да си в средата на кръжащите риби е невероятно.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Еднодневна разходка до Провадия.Хиляди пъти сме профучавали покрай нея,гонейки далечни от нас цели,и съм се възхищавала на скалите надвиснали от двете странина града и днес решихме да я видим.Крепостта Овеч:

post-43-0-94634600-1411229274_thumb.jpg

post-43-0-08982000-1411229336_thumb.jpg

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Тръгвам за летище Леополд Седар Сенгор - Дакар в посока Ница. Но преди това си допивам бирата в празен изискан ресторант в луксозния квартал на Дакар - Алмади. Хапнах пресни, свежи и мърдащи морски таралежи. Утре сутрин съм в Европа, чак ми е странно. Дано не е много студено, че нямам дълги дрехи.

post-1318-0-91543500-1411242920_thumb.jpg

post-1318-0-09157700-1411243025_thumb.jpg

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Неочакван гост се присъедини към нас за обяд :)

 

post-1175-0-76097700-1411304299_thumb.jpg

 

P.S. Сега разбрах защо пеликаните са един от символите на Миконос.

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Хъх... Ще поостанеш ли в Ница? Да ти дам телефона на сина ми - със сигурност ще те слуша зяпнал както обича пътешествия :) А и може да намерите общи теми, той също иска да работи (в туризма) навсякъде по света...

 

Тръгвам за летище Леополд Седар Сенгор - Дакар в посока Ница...

Връзка към коментар

Rainy, аз живея тук засега. :-) Синът ти също ли?

 

И синът ми живее(ше) там, а ти си много интересен събеседник, убедена съм, че щеше да се кефи на контакта ви, но вчера ме информира, че като свърши сезона на 1 октомври, ще се премести да потърси работа с негови приятели от Ница в Ирландия, Galway :blink:  Трябва да потърся дали нямаме семейни номадски корени... хах... Радвам се, че се завърна жив и здрав от Африка!

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Вчера денят беше доста динамичен. Возих се на лодка из морето, посетих вулкана до Санторини както и още един съседен остров, където опитах невероятно каламари сувлаки, къпах се в геотермални извори, а за финал наблюдавах най-прекрасния залез от селцето Оя.

Днес ще го раздавам по-мързеливо и след малко се позиционирам на плажа :)

 

post-1175-0-97084200-1411542692_thumb.jpg

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Днес ще го раздавам по-мързеливо и след малко се позиционирам на плажа

 

И това щях да ти предложа, че ми се къса сърцето като те гледам как се мъчиш. 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Знaм, че много хорa от форумa сa посещaвaли Бaрселонa. Но мaй сaмо aз и jennie по време нa нaй-големия прaзник в грaдa - Festa major de La Merce. :yahoo:

 

А Домоседа къде мислиш, че е в момента B) ?

 

P1210049.JPG

 

P1210061.JPG

 

P1210069.JPG

 

P1210102.JPG

 

P1210103.JPG

 

P1210147.JPG

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

А Домоседа къде мислиш, че е в момента B) ?

 

P1210147.JPG

 

Ами то няма нужда да мисля, вижда се къде си :)

 

Имах предвид тези, които до момента бяхме писали, че сме ходили по това време в Барселона. Пък и като се видяхме във вторник, ти нищо не спомена за ходене натам за фиестата. Можеше да се видим и там за по някоя бира.

 

Като гледам, ти си бил от другата страна на площад Сант Жауме.

Ето изглед и от моята

post-72-0-23922500-1411639264_thumb.jpgpost-72-0-29023400-1411639290_thumb.jpg

 

*За който не знае - това е прожектиране върху сградата на кметството на Барселона на площад Сант Жауме (Sant Jaume). Същото го правят през лятото и на сградата на двореца на Гроте Маркт в Брюксел.

 

И катедралата, оцветена с празнични светлини пак по това време.

post-72-0-54493700-1411639367_thumb.jpg

Редактирано от wilks
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Знaм, че много хорa от форумa сa посещaвaли Бaрселонa. Но мaй сaмо aз и jennie по време нa нaй-големия прaзник в грaдa - Festa major de La Merce. :yahoo:

 

Първото ми ходене в Барселона през 2010 г. съвпадна с La Merce  без да съм го искал или планувал. Беше супер :) но и доста претъпкано в готическия квартал. 

post-1318-0-01971100-1411643364_thumb.jpg

post-1318-0-39530200-1411643366_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Имах предвид тези, които до момента бяхме писали, че сме ходили по това време в Барселона. Пък и като се видяхме във вторник, ти нищо не спомена за ходене натам за фиестата. Можеше да се видим и там за по някоя бира.

 

Не стана дума, като се видяхме, че и двамата ще ходим на същото място по същото време.

А и, честно казано, Екстремадура без фестивал ми е по-симпатична от Каталуня със.

Поздрави от Кацерес.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.