Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

След няколко дни и аз ще съм там. Чакам с нетърпение да опитам от коледните сладкиши, шоколад и разбира се вино. Коледния базар е чудесен. Надявам се и в Страсбург да са се постарали , както обикновено. Поздрави.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Казва се Kiev Kutaisi Hotel, намира се на ул. Tamar Mepe #25 (център), по-скоро е къща за гости. С отделни стаи, които са големи, хубави и чисти. Банята е малко тясна, но не е фатално. Добър интернет. Единствен минус за нас беше, че нямат отделни легла, което сме го пропуснали при резервацията. Да го имате впредвид. Предлагат закуска срещу 10 лари (7 лв.), която е прилично добра. Хазяите са супер гостоприемни и внимателни хора. Резервацията я направихме през букунг, на място обаче не ти приемат кредитната карта, а плащаш кеш. Нощувка - $18.

 

+1 за Kiev Kutaisi Hostel, и аз отседнах там. Без забележки.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

+1 за Kiev Kutaisi Hostel, и аз отседнах там. Без забележки.

И аз го букнах за 26 и 27 декември. Обадиха ми се по телефона, за да попитат дали искам да ме посрещнат на летището. Благодаря на Евгени за препоръката и на Ivette също!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Пък аз, по нощите се прибрах от Лондон, но снимки нямам.

Това ми посещение в Лондон беше посветено само на шматкане, срещи с приятели, хапване, пийване и купон. Скочихме за няколко часа до едно градче до Оксфорд, да си видим с хора, с които не бяхме се виждали години.

Изобщо, спретнах си хубава разходка, половинката накрая почти пълзеше и каза че повече няма да идва с мен на пешеходни пътешествия ;)

  • Харесвам 18
Връзка към коментар

Mary, Благодаря ти! Имах съвсем леки колебания накъде да поемем точно между Коледа и Нова година-твоите снимки затвърдиха вече почти взетото решение дестинацията да е Страсбург,Колмар и района...Страсбург ми е слабост, а с тези снимки вече нямам търпение да се потопя и в коледната му красота! Снимаш невероятно, фенка съм ти, да знаеш!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Роца, мерси,ще го имаме предвид, за Коледа сме по базарите на Будапеща, Прага и Дрезден, ако е рекъл Господ. Жалко ще е, че няма да ги видим в Страсбург, но ще компенсираме с настроението....

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Принцовете идват на бели коне, но моят, естествено, е черен. Казва се Гарванът. По-чист, сресан и благоуханен от много люде. И никога не го наричайте "пони". Както и всички други исландски коне. Като в някакъв сън отпуснахме юздите насред сиво-розовата зора и прекосихме деесетки километри в долината на вулкана Хелгафел (свещената планина), сините планини и лавовото поле на 10 000 години, покрито със свеж зелен мъх, малки пещери и ниска гора. С нас е Яни - млада, мила и много готина датчанка, изключително печен ездач:

 

post-3680-0-21676100-1481115090_thumb.jpg

 

post-3680-0-78751000-1481115201_thumb.jpg

 

post-3680-0-39954700-1481115238_thumb.jpg

 

post-3680-0-93176800-1481115383_thumb.jpg

 

post-3680-0-77497800-1481115470_thumb.jpg

 

post-3680-0-30956100-1481115501_thumb.jpg

 

post-3680-0-79081700-1481115548_thumb.jpg

  • Харесвам 46
Връзка към коментар

След Франция, ред е на Германия!

Представена този път от Баден-Баден! :)

 

attachicon.gifIMG_5412.JPG

 

attachicon.gifIMG_5413.JPG

 

attachicon.gifIMG_5414.JPG

 

attachicon.gifIMG_5417.PNG

 

attachicon.gifIMG_5416.JPG

 

attachicon.gifIMG_5421.JPG

 

attachicon.gifIMG_5415.JPG

 

attachicon.gifIMG_5418.JPG

 

attachicon.gifIMG_5419.JPG

Няма по-хубави от немските коледни базари! :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Чуден град е Тбилиси. Определено влиза сред фаворите на посетените градове.

post-4606-0-41563300-1481139060_thumb.jpg

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 32
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Teodg
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.