Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Здравко Ангел

Ние бяхме там по време на реформата. Ако взимате банкноти от България, трябва да са само с номинал от 100 рупии, защото тези от 500 и 1000 вече не са актуални. Не знам дали от днес вече са се появили новите банкноти. Най-добре е да се носят дребни доларови банкноти, ние така се справихме последните 5 дни, както и с плащания с карти в големите градове.

 

В момента съм в Индия. Ако някой се е запътил насам и не е чул за това: http://www.dnevnik.bg/sviat/2016/11/10/2861499_dulgi_opashki_se_izviha_pred_bankite_v_indiia_zaradi/, да го има предвид. Опашките наистина са километрични, на летищата също няма вече кеш. Запасете се с рупии предварително и не очаквайте да можете да обмените на място.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Във салона на "Дайнерс" на летището в Мале, чакаме си с Яничка полета за Дубай и после към дома. Хапнахме прилично и сега ползваме нет-а :-)))

post-2033-0-79256400-1479227545_thumb.jpgpost-2033-0-17727600-1479227578_thumb.jpg

Редактирано от Desi75
  • Харесвам 38
Връзка към мнение

Публикувах мнението 2 пъти, че съм от телефон и второто го редактирах :-)

Редактирано от Desi75
Връзка към мнение

В Куала Лумпур! :)

attachicon.gifIMG_9105.JPG

attachicon.gifIMG_9106.JPG

Мари, направи ли ти впечатление че яйцата в хранителният магазина на първият етаж не ги държат в хладилна витрина , а направо по стилажите. Може аз да съм вманиачена, но постоянно гледам кое как се съхранява.

Връзка към мнение

Мари, направи ли ти впечатление че яйцата в хранителният магазина на първият етаж не ги държат в хладилна витрина , а направо по стилажите. Може аз да съм вманиачена, но постоянно гледам кое как се съхранява.

 

Така е и в Европа за яйцата :) П.П. Кога ли ще отида до Куала Лумпур... Прегръдки, Маry!

Връзка към мнение

Мари, направи ли ти впечатление че яйцата в хранителният магазина на първият етаж не ги държат в хладилна витрина , а направо по стилажите. Може аз да съм вманиачена, но постоянно гледам кое как се съхранява.

Даже не съм влизала в магазина, но както казва и Rainy, на много места яйцата са извън хладилни витрини. :)

 

Така е и в Европа за яйцата :) П.П. Кога ли ще отида до Куала Лумпур... Прегръдки, Маry!

Все някога ше стигнеш и тук, а предвид чудните места, които ти предстоят, няма да усетиш липсата на КЛ! :)
Връзка към мнение

В Куала Лумпур и околностите! :)

 

attachicon.gifIMG_0387.JPG

 

attachicon.gifIMG_0389.JPG

 

attachicon.gifIMG_0391.JPG

 

attachicon.gifIMG_0392.JPG

 

attachicon.gifIMG_0393.JPG

 

attachicon.gifIMG_0394.JPG

 

attachicon.gifIMG_0395.JPG

 

attachicon.gifIMG_0396.JPG

 

attachicon.gifIMG_0400.JPG

 

attachicon.gifIMG_0388.JPG

Мари, много са хубави снимките и се радвам, че качваш от тях регулярно. Малайзия и Сингапур ми бяха първото пътуване из далечния изток, и имам сантимент към тях.

Всяка снимка ме усмихва и навява хубави спомени. :wub:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Мари, прекрасни снимки! Още много красоти да ни покажеш ти пожелавам! :-)

Да кажа и аз по темата - в момента съм в маршрутката за Монтана, вчера по това време бях на Малдивите, а сутринта по изгрев пред "Бурж Халифа" в Дубай...., колко бързо може да се обикаля света.

В маршрутката до преди малко вървеше Тони Дачева с "Всички сме хора на този свят" :-))) Сегашния хит не го различавам :-)))

  • Харесвам 29
Връзка към мнение

Нема що - много работиш! :)

Първо на първо... писах, че съм на работа, а не че работя. И второ - прекъснах си работата - веднъж, за да снимам и веднъж, за да ти отговоря...  :lol:

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Първо на първо... писах, че съм на работа, а не че работя. И второ - прекъснах си работата - веднъж, за да снимам и веднъж, за да ти отговоря...  :lol:

Първо на първо - дреме ми, че не работиш. ;)

Второ на второ - не съм ти аз виновен. :lol:

И трето на трето - сигурен съм, че за двете минути, през които си снимала и постнала тия залези, едва ли си щяла да свършиш толкова чудесна работа като с тях. :good:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.