Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

В момента, bad kid каза:

но на картинката е Колизеума

Да, това също го видях, но продължавам да залагам на Флоренция... :lol: Може да е някаква екскурзия от Флоренция до Рим или нещо такова... :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , chandni каза:

Да, това също го видях, но продължавам да залагам на Флоренция... :lol: Може да е някаква екскурзия от Флоренция до Рим или нещо такова... :P

Реклама е на нещо, не пише Фиренце, а нещо подобно - повече са буквите :) Но италианския език ги издаде :biggrin:

 

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар

В Куала Лумпур, на път за Бали. Буда ми писа, че всичко е наред и ни очаква. Този вулкан доста ме притеснява, че сме и с тригодишно дете. 

Нещо не успях пак със снимките.

Редактирано от elenitta
  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 5 часа, Роси 777 каза:

 Приключиме с италиянското си пътешествие, като си вдигнахме адреналина с преминаване през San Boldo pass :dancing:

20170928_102347.jpg

20170928_100231.jpg

20170928_110107.jpg

Тоя пас е много як.Построен е на ръка,като камъните са извозвани с каруци.Минах оттам абсолютно случайно и бях "Уау".

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 27.09.2017 г. в 20:47, christuff каза:

В интерес на истината на снимки изглежда по-добре от колкото е в действителност- мое мнение.Не ангажирам никого с това.

Колко сме различни хората във възприятията си :) - аз пък, преди да посетя, си мислех: "как ги фотошопят тия снимки от Санторини, няма начин да има такова ярко бяло и такова синьо, на живо сигурно е много по-бледо", а се оказа че наистина са такива ярки цветовете. :yes: 

20170927_133657.jpg
Китайци? 
 

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • hristov.hb
    • Argentique
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.