Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2014г.


Еmilia

Препоръчани мнения

Това Простамол Уно реших да го проверя в google какво точно означава, и ето на какво попаднах:

http://tankobg.blog.com/2010/04/29/%D0%9C%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC/

- в мнението на 68-годишната жена със 73 годишния мъж

има някой уникални попадения (мъжкия аналог на онези мнения от женски форум, които някой беше пуснал преди)

 Пожето да ти сложи 18+, няма само аз да нося този кръст :lol: :lol: :lol: .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Курортен хотел. Мъж влиза сутринта в ресторанта да закуси:
- За мен, моля, две варени яйца. Едното недоварено, почти течно, а другото - твърдо и студено. А също и печени колбаси, но почти изстинали, две изгорени препечени филийки и масълце от фризера. Към това можете да ми донесете много слабо кафе, почти топла водичка.
Шашнат, келнерът му казва:
- Много сложна поръчка. Не знам колко ще Ви се наложи да чакате.
Мъжът:

- Така ли? А вчера ми я донесохте за броени минути..

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Тече изпит.

Студент не знае нищо и професорът решава да му пише двойка. 
- Е, това е, - казва професорът - дайте си книжката! 
- Почакайте! - казва студентът - Нека аз да Ви задам един въпрос, ако ми отговорите, пишете ми двойка, ако не - тройка. 
- Добре. 
- Как са забива червей в земята? 
- Не знам. 
- Залива се с цимент и се забива. 
- Добре, дайте си книжката. 

На другия ден професорът вижда студента в института, отива при него и му казва: 
- Дайте си книжката. 
Поправя тройката на шестица и вади едно шоколадче. 
- А това е от жена ми.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сексуалното образование в училище трябва да се състои от слушане на детски рев в продължение на 5 часа.


Усещам, че все още не съм готов да имам деца.
Морално не съм подготвен да купувам Киндер Сюрприз и да давам играчката на някой друг.
 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Диалог в психиатрията:

- Времето се разваля !!

-Това е от Гълмфстрим.

-Той евреин ли е ?

-Не, течение.

-Масонско ?

-Океанско.

-От Израел ?

-Не, от Америка.

-Така и си знаех, сега при евреите слънце свети, а ние трябва да гнием тука.

-Там сега е нощ.

-Ти пък откъде знаеш, да не си евреин ?!?

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Какво е студентска тройка?
- Двама правят секс, третият се прави че не ги чува.
Какво е анадолска тройка?
- Двама мъже и един мъж.
Какво е албанска тройка?
- Двама правят секс, третият пази да не откраднат дрехите.
Какво е македонска тройка?
- Двама правят секс, третият лежи с нож в корема.
Какво е руска тройка?
- Мъж, жена и мечка.
Какво е гръцка тройка?
-Двама убеждават трети, че правят секс, той се прави, че им вярва.
Какво е италианска тройка?
-Двама говорят, че ще правят секс, третият също говори нещо.
Какво е еврейска тройка?
- Двама правят секс, третият продава билетчета.
Какво е арабска тройка?
- Двама правят секс, третият подготвя динамита и изявлението.

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Изпращам ви това, защото определено при мен имаше ефект и всички, които следват този съвет, биха имали много по-спокоен живот.
Следвайки едно просто правило, което чух от едно здравно предаване, най-после постигнах своя вътрешен мир и душевно спокойствие. Докторът в предаването съветваше, че за да се постигне това, е необходимо да довършиш всички неща, които си започнал.
Така че се огледах вкъщи за неща, които съм започнал и стоят недовършени, и преди да тръгна за работа тази сутрин довърших една бутилка "Мерло", една бутилка "Шардоне", ендна ботилка "Бейлис", дна бутхилка с воткъ, дно стекше биришка, към шетфърт ракииийка, ндна малкъ мъстишшшкааа, млкху тортичшкхааа... иии... ндни шукуладофи бунбонкички..
И си немате нъ предхстаа колку ми е кефф и спукхоиноо...
Пр..препр... препредайте тфа на койтуу може повеше да постигнт душевън мир..

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

В спортен магазин: - Имате ли парашути? - Да! - Бихте ли ми обяснили как се използват? - Дърпате тази ръчка и парашута се отваря. - А ако не се отвори? - Тогава дърпате тази ръчка и се отваря запасният. - А ако и той не се отвори? - Тогава го донасяте в магазина и ви го сменяме…

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Капитана ми напомни нещо, сигурно го знаете, но нищо :)

 

 

Пуйка с уиски (рецепта за мъже) !!!

Продукти: една пуйка около 5 кг (за 6 души) и една бутилка уиски.
Необходими са още: сол, пипер, червен пипер, зехтин и тънко нарязана сланина.

Приготвяне: Пуйката се намазва със зехтин и се наръсва обилно със сол, пипер и червен пипер. Покрива се със сланината и се връзва. Фурната се подгрява до 200°C. Наливате си една чаша уиски и я изпивате за кураж.

Поставяте пуйката в една тава и я бутвате във фурната. След това си наливате бързо още две чаши уиски и пиете за сполука. След 20 мин поставяте термостата на 250°C, да бръмчи здраво печката. Наливате си още три чаши уиски.
...
След охоло шас отварте, обръщте и глеееаш печенто. Фащте шишето и с сипваш няколк глътк. След ощ едн шас фниматлно залитат към печката и обръщт пуйкта. Внимайте дан си згорит ръцет н шибанта врата. Сипвашс ощ едно уйск и така? Пуйкт ощ три шас с оставвв фурнат (няа значен колк) и всек дест минът хоиш д пикаеш. Ако мойш, плзиш към фурнт и вадш мисиркт. Ошт една глътк и пак опитвш да измкнш тават. Вдигш пуйкт от земят и внимааш да н паднш на хлъзгъвя под. И да паднш, няа значен, слагш животнт в тават!

Спиш. На следващия ден пуйката се яде със студена зелева чорба и аспирин.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Млада двойка празнува Св. Валентин/Тр. Зарезан в ресторант. Нашият си поръчва 1-2-3 кани с вино и си е доволен. По едно време момата се понацупва:"Скъпи, все пак днес е и Денят на влюбените..." Той:"Вярно бе! Келнер, едни сърца....в масло."

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

География на жените:

Между 18-21 - жената е като Африка или Австралия. Наполовина е открита, наполовина дива и с прекрасна природа.

Между 21-30 - жената е като Америка или Япония. Напълно изследвана, много добре развита и открита за търговия, особено със страни, имащи пари или автомобили.

Между 30-35 - тя е като Индия или Испания. Много гореща, разпусната и съсредоточена във външния си вид.

Между 35-40 - жената е като Франция или Аржентина. Тя може да бъде наполовина разрушена от войната - но все още може да бъде привлекателна и желана за посещения.

Между 40-50 - тя е като Югославия или Ирак. Тя е загубила всичко по време на война и е разрушена от минали грешки. Необходима и е глобална реконструкция.

Между 50-60 - тя е като Русия или Канада. Много широка, тиха и границите практически не се контролират... но хората я избягват заради студения
климат.

Между 60-70 - жената е като Англия или Монголия. Със слава от минали завоевания - но, уви, без бъдеще.

След 70 става Албания или Афганистан. Всеки знае, къде е това, но никой не иска да ходи там.

***********
География на мъжете:

Между 15 - 70 мъжът е като Зимбабве - загрижен за своя член...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И от мен още едно и млъквам :)

 

Къде на майтап, къде на сериозно, българинът обича да повтаря на маса „дълбоко умната” мъдрост: „Пием, сякаш ни плащат за това”...
И кратка новина: „В Германия се състоя бирен фестивал. Най-много бира е изпил жител на град Перник, който гледал фестивала по телевизията”

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Секс по телефона, еротичен женски глас: - . . . И сега бавно започвам да си свалям единия чорап . . . сега и втория. . . още по-бавно започвам да свалям и третия. . . - Ама, чакай . . . ти да не си жена мутант?? - Не бе!. . . от Силистра съм. . . знаеш ли колко е студено тука!!!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Секс по телефона, еротичен женски глас: - . . . И сега бавно започвам да си свалям единия чорап . . . сега и втория. . . още по-бавно започвам да свалям и третия. . . - Ама, чакай . . . ти да не си жена мутант?? - Не бе!. . . от Силистра съм. . . знаеш ли колко е студено тука!!!

 

И руския вариант :

.......– ти да не си от Чернобил ???

– Не бе в Сибир съм . . . знаеш ли колко е студено тука!!!

 

:wub:

Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.