Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2015г.


FlyTraveler

Препоръчани мнения

Мимето съвсем ненадейно и случайно стана майка на 16 години.

От тогава даже и кренвиршите яде с найлона. 

 

 *****

 

Млада двойка ще ражда. Жената пъшка, реве от болка. Мъжът я държи за ръка.

Тя ядосана, почва да му крещи :

- Ти си виновен, идиот, знаеш ли как боли, заради теб съм тука...!!!!

А той със спокоен гласец й казва:

- Е ми, мило, аз като ти предлагах " дай отзад", ти не...щяло да боли!

 

*****

 

ЕднAж ми писнA, сбрах си бохчата и са махнAх.....отпосле са сетих, че живеA сама и са врънAх...

 

*****

 

Бях луда по него, а сега не мога да го гледам.....баси, колко са непостоянни мъжете...

Редактирано от Lindt
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Това си е много яка страница, а аз чак сега я откривам. Очертава се много забавен четвъртък: 

https://www.facebook.com/pages/%D0%94%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%B7%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%89%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B8%D0%B4%D0%B8%D0%BE%D1%82%D0%B8/147352475319636?fref=nf

 

-Мамо, мамо, аз осиновен ли съм?
-Да бе, точно пък теб щяхме да вземем

 

   ****

 

 Ще те убия, ма! Що си ми изневерила с кума?

- Ами дойде човекът, гледам -изпил си ракията, децата изяли бонбоните и аз...с какво да го почерпя...

 

   ****

 

Малко дете плюе вода на пода. Майката:
– Не се плюе така! Щом е в устата, трябва да се глътне.
Таткото повдига вежди. Майката:
– Ти да мълчиш!

 

  ***

 

http://www.highviewart.com/bezumni-tsitati-ot-zhenskite-romani-1470.html

Редактирано от Lindt
  • Харесвам 15
Връзка към коментар

 

"Формата ѝ беше обикновена женска – два изпъкнали хълма отстрани и вдлъбната по средата."

 

 

Едва ги дочетох . Няма такъв смях !!!  :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Един човек забогатял. Решил да пътува в чужбина и си приготвил голяма пачка, защото бил чувал, че на митница е страшно. Пристига сутринта на границата, привиква шефа и казва:
- Можеш ли да събереш момчетата на площадката?
- Мога - казал шефа.
Подредили се митничарите в редичка и нашия човек дал на всички по 200 марки, на шефа 500. Поомекнали митничарите, взели да го тупат по рамото и един го попитал:
- Кажи сега какво изнасяш?
- Нищо не изнасям бе хора, чул съм, че се дава на митничар и ви дадох.
Митничарите се подсмихнали и си казали - ще внася.
На връщане се повтаря същата история, този път обаче митничарите му разкостили колата и верно нищо.
Минало се време. На нашия човек бизнеса му вървял, той често ходел в чужбина и всеки път давал на момчетата по 200, на шефа - 500. Веднъж обаче идва той, подреждат се митничарите и той им връчва по 50 марки.
Притеснен шефа го дръпнал настрана и го пита:
- Какво става бе, човек?
- Ами, бизнеса се скофти, дъщерята се зажени, а и една къща строя - тия направо ми одраха кожата.
- Ти хубаво строиш - казал кисело митничаря - ама защо с наши пари, да ти еба майката?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ако човек кара в насрещното и го ударят отзад - трябва да е сигурен, че е в Перник.

 

Изневяра по пернишки - някой друг да бие жена ти.

 

 

Както след убийство, така и след секс, винаги изниква един и същи въпрос: "Какво да правим с тялото до нас?"

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Из книгата "Светът според Кларксън", която чета и се смея на глас /което е малко awkward, когато съм на обществено място.../:

 

по повод на това коя нация е най-нещастната в света:

"Не мога да си представя също така, че някой може да е много щастлив в Афганистан, макар че сигурно е успокояващо вечер да заспиваш с мисълта: "Е, и днес не ме застреляха"

*    *     *

"Не съм сигурен също, че бих се чувствал добре в Бразилия, където трябва да ходиш по прашки, за да покажеш, че нямаш нищо за крадене"

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Инженерите са в непрекъснато съревнование с Вселената.
Инженерите създават все по-прости и лесни за употреба  уреди, с които да могат да боравят все по-глупави потребители, докато Вселената създава все по-големи идиоти.
Засега Вселената надделява.
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Инженерите са в непрекъснато съревнование с Вселената.

 

 

Две инженерни постижения:

 

Механизъм за товарене и пренос на тухли:

 

 

Бетонпомпа в Африка:

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Споменахме инженерите, айде и за програмистите, да не се почустват пренебрегнати :biggrin:

 

Защо е сложно да се пише софтуер, обяснение за филолози (автор: неизвестен)

Представете си, че сте писател и поддържате проекта Война и Мир. По задание трябва да се напише нов епизод, в който Наташа Ростова се разхожда под дъжда в парка.
Звучи просто - пишете "заваля дъжд", запис. Програмата гърми с грешка "Наташа Ростова умря". Започва се неколкодневно ровене - как е умряла, защо е умряла... Оказва се, че Пиер Безухов е бил в парка с обувки с гладка подметка, подхлъзнал се е в дъжда, изпуснал е пистолета си, пистолетът е гръмнал, куршумът е рикоширал в един стълб и е убил Наташа Ростова.
Как може да се оправи това? Да смените обувките на Пиер Безухов? Да заредите пистолета с халостни патрони? Решавате да махнете стълба. Запис и нова грешка - "Поручик Ржевски умря".
Оказва се, че в следващата глава поручикът се обляга на стълба, който току що сте махнали...

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

- Отдел „Убийства”, инспектор Иванов слуша.
- Тук старшина Петров. Докладвам за случай на нападение на ул. "Централна" - 38-годишен мъж с 6 прободни рани от нож, нанесени от съпругата му, защото стъпил на току-що измитият под.
- Прието. Съпругата задържана ли е?
- Не, подът още не е изсъхнал.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

- Отдел „Убийства”, инспектор Иванов слуша.
- Тук старшина Петров. Докладвам за случай на нападение на ул. "Централна" - 38-годишен мъж с 6 прободни рани от нож, нанесени от съпругата му, защото стъпил на току-що измития под.
- Прието. Съпругата задържана ли е?
- Не, подът още не е изсъхнал.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.