Прескочи до съдържание

Хумор - архив 2015г.


FlyTraveler

Препоръчани мнения

Мъж се е изпънал на дивана и гледа телевизия. През това време, жена му чисти из къщи. По някое време той става и отива при нея:
- Скъпа, стана ми неудобно. Не мога да те гледам как се мъчиш! Ще взема да поизлеза малко навън ...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Риалити виц от мен. :)

Сутринта изпращам мъж ми в командировка и на вратата, като всяка жена давам последни напътствия ;)   ... и накрая казвам:

- И умната!

А той започна да се смее и ми отговаря:

- Ако на стане с умната, ще пробвам с русата. :biggrin:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Риалити виц от мен. :)

Сутринта изпращам мъж ми в командировка и на вратата, като всяка жена давам последни напътствия ;)   ... и накрая казвам:

- И умната!

А той започна да се смее и ми отговаря:

- Ако на стане с умната, ще пробвам с русата. :biggrin:

Offtopic:Т.е искаш да кажеш, че терена във вас е чист ;)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Риалити виц от мен. :)

Сутринта изпращам мъж ми в командировка и на вратата, като всяка жена давам последни напътствия ;)   ... и накрая казвам:

- И умната!

А той започна да се смее и ми отговаря:

- Ако на стане с умната, ще пробвам с русата. :biggrin:

 

Че кое му е смешното - това си е практично  :lol:

Връзка към коментар

Като видяха на хладилника само два магнита - от Лом и Враца, крадците толкова се натъжиха, че нахраниха котката, измиха чиниите и си тръгнаха.

Уф, аз имам един и то защото ми го подариха и не става да го пробутам на някого. Дали ще ми изчистят колибката?

 

Да не съм без смешка:

11112797_10153119778608880_1001288964168

Редактирано от Childish
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Палач имал 100-тна юбилейна екзекуция. Решил да я направи незабравима. Толкова старателно наточил острието на брадвата, че въобще не се виждало - толкова било тънко. Довели осъдения. Палачът замахнал с брадвата....
Осъденият:
- Кво стана?
Палачът:
- Готов си!
Осъденият:
- Е, ама аз нищо не усетих!
Палачът:
- Кимни де, кимни :lol:

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Холандски турист възнамерява да пренощува в бунгало близо до Бангкок и пита служителката на рецепцията:

 - Има ли наблизо опасни животни?

 - Изключено. Единственото, което може да ви се случи, е през леглото ви да мине някоя змия, но не се притеснявайте! След нея тичат плъхове и я убиват, щом я стигнат.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
 

Историята на една сензационна епидемия

 


Предупреждение: Следващият текст е свободна и побългарена интерпретация по известна интернет-история, създадена от руски блогъри. Тя има за цел да разсмива и поучава. Всички споменати лица са напълно истински, но ситуациите не са. Моля, не се обиждайте! Приятно четене!

КАКВО СЕ СЛУЧВА:

15 март

Пациент в Казахстан: “Докторе, падат ми ушите”. Лекарят отвръща: “Що за хуйня е това! Нещо нередно да сте правили?”. Пациентът неловко смъмря, че е извършвал полово сношение с представител на семейство патицови, разред гъскови. Лекарят изслушва, прикривайки усмивката си и изразява експертното си мнение: “Аааа, гъша хуйня значи. Споко, ще се оправите от само себе си!”. Пациентът благодари на медицинското лице, подава му найлоново пликче с литрова бутилка “Зелёная марка”, буркан кисели краставички и скъпарско кафе, след което умира на място. В смъртният акт лекарят съвестно записва, че човекът е починал вследствие на “гъша хуйня”.

15 април

Пресслужбата на Министерството на здравеопазването на Казахстан изкарва статистика, според която “през изминалия месец в Казахстан са починали 150 души – 42 вследствие на ПТП-та, 36 от натравяне с алкохол, 24 от инфаркт, 15 при битови инциденти, 12 са били разкъсани от диви животни, 10 са измръзнали до смърт, 7 били пребити от съпругите си, 3-ма са умрели от СПИН, а един човек – от гъша хуйня.”

КАК СЕ ВЪЗПРИЕМА:

16 април

Агенциите РИА НОВОСТИ, РОЙТЕРС, СиЕнЕн, ИТАР-ТАСС, ФРАНС ПРЕС предават прес-съобщението със следното заглавие: “Гъшата хуйня попада в списъка на осемте главни причини за смъртност в Казахстан”

18 април

Министерството на здравеопазването на Казахстан изпраща протестна нота на информационните агенции, като ги моли да не интерпретират статистиката погрешно и призовава населението да не изпада в паника. Но вече е твърде късно…

НОВИНАТА СТИГА ДО БЪЛГАРИЯ:

17 април

в-к “Телеграф” единствен излиза със заглавие: “В Казахстан зачестиха случаите на заболяване от неизлечима гъша хуйня”

Uksel.jpg

бТВ пуска анонси за сензационната новина през целия ден. В централната емисия новини, Юксел Кадриев съобщава: “Неизвестно досега заболяване на име “гъша хуйня” покосява населението на Казахстан. Според експерти от БАН е само въпрос на време наричаната на западните лекари “нова чума” да достигне България. Как да се предпазите от зараза и опасен ли е гъшият пастет гледайте тази седмица в предаването “бТВ Репортерите”

18 април

Сутрешен блок на НОВА. Гост – произволно “научно светило”, за което в БАН не са и чували, изразява своето експертно мнение: “Даааа, гъшата хуйня не е известна на науката – и в това е основната й заплаха”

20 април

Професор Вучков гостува в предаване по телевизия СКАТ. На въпрос на водещия дали има опасност от епидемия от коварната болест в България, той отговаря: “Властите крият реалните мащаби на катастрофата! Всъщност гъшата хуйня вече е проникнала в Европа, драги зрители! И в България е проникнала, но онези… тиквеници, моля ви се, от правителството имат подъл и подмолен план (облизва се зрелищно) да ни закопаят всичките. Няма, драги зрители, такова… прозрачност! Няма… (подпира се с две ръце на бюрото) искреност вече у нас. А, някой зрител звъни. Даааа, кажете?!”. Детски глас по телефона изкрещява “Да ти еба майката”, чува се хихикане и телефонът прекъсва.

21 април

SHOU.jpg

Жълтите вестници публикуват обработени на Фотошоп снимки на гъски с червени очи и кръв по клюновете под заглавия от сорта на “Врякащите убийци са около нас!”. На задните страници се мъдрят реклами за “чудотворно лекарство, предпазващо от всякакви болести, помогнало на милиони хора по целия свят да се предпазят от гъша хуйня. Промоция – само тази седмица за 119.99 лв”. Баба Донка от село Баница бърза да си поръча от чудодейния пенкилер по телефона.

23 април

Амет и Азис едновременно открадват един и същи сръбски кючек и го използват за песни, посветени на гъшата хуйня. Започват пререкания кой е написал първи своята песен. Слави Трифонов кани в шоуто си двамата изпълнители, за да решат въпроса. Организира се конкурс “Танцувай с мен – гъша хуйня”, който тече цяла седмица. Победител е Амет, а Азис получава червено “Ферари” като утешителна награда.

30 април

Grafcho.jpg

Неизвестна никому фирма, базирана на Сейшелските острови, основава фонд за набиране на средства за разработка на ваксини срещу заразната болест. БЧК, бТВ и Дарик Радио организират телефони за СМС дарения. По всички медии започват да се въртят ефектни черно-бели реклами на кампанията, подплатени с тъжно изпълнение на “Лале ли си, зюмбюл ли си”. В клиповете участват Графа, Миро, Криско, Асен Блатечки и Поли Генова, които с гробовни гласове рецитират: “Гъшата хуйня е сериозна заплаха. Помогнете да се предпазим от нея. Дарете 2,40 чрез СМС на кратък номер…”

2 май

Негова милост, министър-председателят Пламен Орешарски, виждайки рекламата по телевизията, привиква лидерите на управляващите партии и с монотонен глас каканиже следните слова: “Другари, защо не сте ми казали за тая гъша хуйня? Вече почти година протестират срещу мен и вас, не мога едно кафе да изпия на „Витошка“ без една гора охрана. Как това ще ни накара мен да изглеждаме в очите на хората, а? Чак сега ще ни избият! Втора Украйна ли искате да се случи? За да предотвратим епидемия, разпоредете се да избият всички гъски. Разбрахте ли, другари? Какво още правите тук?”

3 май

Планът бива приведен в действие. Организира се операция “Гъските”, в която участва цялата полиция. Медиите следят историята и предават на всеки час как се развиват нещата. Птицевъдите дават отпор и организират протест, който прераства в масова тупаница с полицаите. Безредиците се излъчват на живо едновременно по всички телевизии. В крайна сметка се стига до компромиса само половината гъски да бъдат избити, а птицевъдите да бъдат компенсирани по някоя от европейските програми.

А КАКВО СТАВА ПО СВЕТА?

19 април

След протестната нота, изпратена от Казахстанското министерство на здравеопазването, информационните агенции публикуват извинение и декларират, че такова нещо като “гъша хуйня” няма.

VN:F [1.9.22_1171]
 
 
 
Редактирано от Hesoss
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Счупи ме от смях , а конкретните родни медии и лица са удар в десятката !!!!

по лошото е обаче че това колкото и да е хумор доста добре отразява нашите медии и обстановката в милата ни родина... напоследък на толкова слаби журналистически пляви може да се нагледа човек че направо да му догнусее от която и да е телевизия и вестник

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На Петка много му се пиело, ама нямал пари. Отишъл при Чапай, но що да види през прозореца - Чапай усилено чете "Капиталът" от Маркс. Върти се Петка из плаца, ама много му се пие и пак отива при Чапай. Гледа го - той вече чете Енгелс.
"Ах да му се не види" - вика си Петка и пак не посмява да го безпокои.
След час вече не издържа и направо нахлува при Чапаев. Той чете том N-ти от Ленин.
- Чапай, стига си чел за днес. Давай да ходим да пием - рекъл му Петка.
- Какво ти четене, бе, пие ми се, та две не виждам. Ама бях скрил десет рубли тука някъде и от два часа не мога да ги намеря..

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.