Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси: 25.10.2013 - 27.01.2016


Препоръчани мнения

И още по-добре, чрез приложението може да се чекираш и да генерираш онлайн бордна карта. Няма вече търсене на принтери, особено като си в чужбина. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Предполагам имаш предвид от Пловдив ?

Засега не мисля , че предлагат конкурентни оферти освен за хората от тази част на страната при положение , че дори за тях София е на по-малко от 2 часа път.

Направо са ни игнорирали и се чудя как не са се сетили да промотират л-ще Пловдив като "София-юг" :)

Горе-долу толкова е Бове-Париж.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Естествено че Пловдив, на един час ми е. Ако те чуе някой пловдивчанин че искаш да наричаш летището  "София-юг" ще те линчува да знаеш :lol:

Между другото и в Стара Загора има летище ама сега там правят селскостопански изложения ... а някога от това летище самолети летяха ... :angry:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не бях забелязал :)

Не , без майтап Горна би била идеална от Варна до Русе , Делиормана , Плевен и целия регион около тях за лоу кост като Ryan,

Така или иначе повечето бакпейкъри ходят и до Велико Търново ...

Ето как изглежда на картата :

 

post-140-0-43294200-1408481310_thumb.jpg

Връзка към коментар

Офертите от Пловдив не са добри, защото община Пловдив се отдръпна от рекламната субсидия. Преди това излизаха доста по-ниски цени.

Според мен може да очакваме засилено присъствие на Ryan до някое от евентуалните бъдещи частни летища (Пирин и Sofia West).

Връзка към коментар

Ryanair ще приема вече плащания и през Paypal :

 

http://www.rte.ie/news/business/2014/0818/637835-ryanair-paypal-deal/

 

И е на цената на плащането с кредитна карта. Супер. 

Stenk, ти забелязал ли си че летището в Горна съществува в Trip.bg?

 

attachicon.gifгорна.png

 

Те тия сайтове си взимат база данни летища отнякъде, нищо че няма полети, сигурно и в експедиа може да го намериш :)

Връзка към коментар

А бе колко дни предварително можеш да се чекираш онлайн с Райън . Сега исках да се чекирам и нещо май ми пише 7 дни, или аз нещо не разбирам... Ако е така, къде по чужбина ще търся принтери и това ли ще ми е работата там. Ако е вярно това нещо - баси идиотията.. надявам се да не е така и да ме светнете, че вече съм бесен...

Връзка към коментар

А бе колко дни предварително можеш да се чекираш онлайн с Райън . Сега исках да се чекирам и нещо май ми пише 7 дни, или аз нещо не разбирам... Ако е така, къде по чужбина ще търся принтери и това ли ще ми е работата там. Ако е вярно това нещо - баси идиотията.. надявам се да не е така и да ме светнете, че вече съм бесен...

Това е извън твоята тема, обаче да ти кажа, че аз трябва да търся принтери в чужбина за да си разпечатам билета 13 дни преди полета, тези компании съвсем изтрещяха, и аз съм бясна.

Връзка към коментар

Точно 7 дни си е. Ако платиш за избор на място е 30 дни преди полета ...абе мразим ги , но пък возят евтино.Те друга добра черта нямат ;)

Кажете къде ще пътувате ? В повечето хотели няма да откажат да ви разпечатат резервацията или пък в някой интернет клуб ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе Вие сте много зле!   По цял ден пишете, а нищо не знаете /.. :lol: Стига с тази хартия.

 

https://lh6.ggpht.com/EmscrCzCYccymFoWGZRdy-PrjO3jSeH_cc8bprRJyoTUx2kP5oMz36J-Ga3AS7fHwDg=h900

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ryanair.cheapflights

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар

Очаквах подобни мнения като на Холивуд. Само да поясня, че аз пътувам без обикновен телефон, а камо ли някакъв съвременен смартфон. Благодаря на Стенк. Ще се намираме в Португалия и явно ще се търси принтер.

Лошото е, че сме в някакъв пансион в Алгарве, където надали ще има, а и в градчето Портимао ме съмнява. Остава Фаро. То интернет кафета има, но не зная дали ще разполагат с принтер. Е, сега само тази простотия ми трябваше да ми дойде на главата...

Връзка към коментар

Правят го за да дадат повечко време на тези, които искат да си изберат място. И естествено да извият ръцете на хора като теб, които имат дълго пътуване и няма да имат достъп до принтер. 

 

Та, ако прецениш, че неудобството да търсиш интернет клубове, да им плащаш там за принтиране и т.н. не си заслужава 5€ ще трябва да се огънеш на изнудването им и да си платиш, пък тъкмо ще можеш да си избереш прозорец или пътека и няма да бъдеш забит по средата от случайния им алгоритъм. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Май ще кандисам на 5 евро за да съм спокоен. Спомените ми са , че миналата година ноември, като ходихме до Тенерифе и пак летяхме с тях нямаше такова нещо, защото дните бяха повече от 7, а не съм принтирал и плащал нищо допълнително. Явно е от тази година.

Връзка към коментар

Очаквах подобни мнения като на Холивуд. Само да поясня, че аз пътувам без обикновен телефон, а камо ли някакъв съвременен смартфон. Благодаря на Стенк. Ще се намираме в Португалия и явно ще се търси принтер.Лошото е, че сме в някакъв пансион в Алгарве, където надали ще има, а и в градчето Портимао ме съмнява. Остава Фаро. То интернет кафета има, но не зная дали ще разполагат с принтер. Е, сега само тази простотия ми трябваше да ми дойде на главата...

Оги, понеже ще спите на същото място, като мен и Зани, на рецепцията в Алгарве си има младеж, който ще ви помогне с бордните карти.. Не е толкова зле положението.

Отделно, че ние не на едно място сме търсили инет кафе, за да разпечатаме бордни карти, въпреки тогавашните 14 дни..така че мисля не е болка за умиране, стига да не вдигат цените на билетите повече...:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Лошото е, че сме в някакъв пансион в Алгарве, където надали ще има, а и в градчето Портимао ме съмнява.

Портимао не е толкова малък, с население почти колкото във Фаро, съвсем по-малък по площ. Така че не го отхвърляй скептично. Има доста туристи и там, не вярвам да няма интернет клуб.

Редактирано от батко Биси
Връзка към коментар

Точно идвам от сайта на Ryan и аз бесен да питам каква е тази простотия с 7те дни и гледам вече е писано по темата :) Приложението на Ryan за андроид междодругото е мега бавно и дразнещо и отделно сега си влизам с профила там и при закупен билет, не ми намира нищо и ми казва "You have no bookings to manage. Why not plan a trip" и ме мята да си купувам билети :) Снощи докато си купувах билета пък с дебитна Visa electron сайта им на два пъти не ми приемаше плащането и ми даваше някакъв "error of contacts" или нещо подобно, та накрая си взех през PayPal с 1.50 евро отгоре, но поне стана. 

Връзка към коментар

Следващата фаза на преминаването им към по-премиум превозвач са новите бизнес тарифи:

 

http://www.ryanair.com/en/business-plus/

 

2014-08-27_12-48-55.png

 

Не лоши благинки, особено това за по-бързата проверка по сигурността. 

 

Пробвах Станстед - Бергамо, 40 паунда разлика между нормална и бизнес тарифа:

 

2014-08-27_12-50-46.png

 

При положение, че само куфара е 25 паунда може би не е лоша оферта, ако се налага така и така пътуване с куфар. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Интересни неща предлагат, май доста са се вдъхновили от Easyjet. Ето по-подробно условията:

 

http://www.ryanair.com/en/terms-and-conditions/regulations-businessplus

 

Удобно е това с прекачване на по-ранен/ късен полет за хора, които се прекачват и се притесняват дали ще им стигне времето.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Раян еър не искат ли вече данните от личната карта? Сега се чекирахме за полета на отиване и искаха само дата на раждане. 

 

Странна работа. Те обикновено трябва да ги искат, за да не лети някой друг Иван Иванов и като цяло за хората с повтарящи се имена. По какъв маршрут бяхте?

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.