Прескочи до съдържание

към всички колекционери


Препоръчани мнения

преди 5 минути , silvia_b каза:

я направо на другата сбирка ги донеси

Супер идея! Ще взема всичко, което не ми трябва и без това трябва да прочиствам, че ще обявявам апартамента под наем. @Polina, една маса за щанд на августовската сбирка:biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 24 минути , Емика каза:

Супер идея! Ще взема всичко, което не ми трябва и без това трябва да прочиствам, че ще обявявам апартамента под наем. @Polina, една маса за щанд на августовската сбирка:biggrin:

Оооо, да... имаш още неща за продажба! Надявам се да си сложиш и онова гоооооляяямото деколте! 🙂 
А аз обещавам и да повиквам, "Който разбира - тука се спира!" 🙂

 

  • Смея се 3
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 18 минути , Емика каза:

Аааа, не! Всичко ще е подарък от сърце:biggrin:

И аз се нареждам на опашката пред щанда за една роза, моля!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Емика каза:

Аааа, не! Всичко ще е подарък от сърце:biggrin:

Аз ти говоря за едни други неща, които са за продажба... тези колекционерските са ясни! Ценителски са. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Евгени Димитров

Кой колекционираше пощенски картички? Имам около 100, може и повече да са. Бих искал да ги подаря на някого. Имам от Англия, Бахами, Гърция, Ню Йорк, Вегас, Мавриций и т.н. Ще допълня списъка с по-конкретни места по-късно.

Връзка към мнение
преди 38 минути , Евгени Димитров каза:

Кой колекционираше пощенски картички? Имам около 100, може и повече да са. Бих искал да ги подаря на някого. Имам от Англия, Бахами, Гърция, Ню Йорк, Вегас, Мавриций и т.н. Ще допълня списъка с по-конкретни места по-късно.

 

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте и за много години.Отдавна не съм пускал снимки на колекцията ми от СТАРИ БЪЛГАРСКИ ЦИГАРИ ,затова  ще пробвам направо линк да сложа към колекцията ми. https://www.facebook.com/dimitar.georgiev.3150/media_set?set=a.581656478582137&type=3

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...
На 30.06.2016 г. в 16:32, Двуцветко каза:

Забравих - колекционирам и туристичестики карти. От тези хартиените, най-обикновените, които ги дават във всеки хотел като отидеш някъде. Никога не ги ползвам при този интернет и гугъл мапс вече :) но в един момент се озовават вкъщи. Пък човек не може лесно да изхвърли такива трофеи та съм си събрал такива от щури места :) Понякога си ги разтварям носталгично. А и съм ги сложил на стратегическо място, на няколко лавици в тоалетната .. точно на една ръка разстояние :)

Ако още събираш хартиени карти, има страхотен подарък за теб от @cybersimo  - карти от различни национални паркове в Юта. Беше ги донесъл тази вечер на сбирката, защото се беше сетил, че някой ги колекционира. Прибрала съм ги, ако те интересуват, твои са, на следващата сбирка или както се разберем можеш да ги получиш.

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Двуцветко

Благодарско, но събирам карти само на места, които съм посетил. Надявам се, че един ден и в Юта ще огрея 🙂

Още веднъж мерси, но радващ е факта, че магеланското общество мисли за събратята(сестрите) си 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...
преди 8 минути , ruwenzogy каза:

Здравейте,

Някой може ли да ми даде  банкнота от 20 шведски крони?

Аз имам 100, ако имаш да върнеш 80 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение
На 28.01.2020 г. в 13:47, ruwenzogy каза:

Здравейте,

Някой може ли да ми даде  банкнота от 20 шведски крони?

Ще се отблагодаря подобаващо на всеки  отзовал се.... Колекционирам какво ли не.... За каквото се сетите и не само...

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.