Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Най-хубавото е, че това преживяване ви е сплотило до годеж и ще е нещо, което ще разказвате на децата си ! Всяко едно подобно изживяване в началото е кошмар, но веднъж като свърши, се превръща в страхотен спомен, който се разказва и преразказва и с годините става все по-увлекателен и смешен и лошите емоции бавно, но трайно се забравят. Като човек с доста "интересни" разкази зад гърба си, на 100% мога да го твърдя  :lol: Вече дори и детето е "обучено", че такива случки са интересни, а не лоши и натоварващи ...... и то милото за скромния си живот, успя да прихване "интересни" преживявания, но пък с гордост ги разкарва на приятелите си  :lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Отдавна не ми беше набивано канчето от командването,но си го получих.

Явно ще трябва известно време да сведа виновно глава и да замълча :resent:

Не ми е направило впечатление да има мрънкане или просто съм се ласкала от нетърпението на хората да прочетат това вълнуващо четиво  :lol:

Връзка към коментар

Начи, ако имаш проблем с килограмите, знам още една ефикасна диета. Пак разбрана от опит.

На стари години лепнах заушка – за 10 дни свалих 10-12 кг. Много ефикасна!!! Хайли рекомендед.

Леко вмятам, че теглото ми по това време беше около 47 кг и като цяло съм човек, който не се слави с особено знойна осанка

Малкия е в яслата и като нищо ще донесе нещо такова оттам. 

Явно не си от тези дето пълнеят от нерви :) Иначе с това  спадане до 47 кг добави допълнителни черни щрихи към картинката. 

Сега е ред на забавна история от медения месец, ама от положително забавните, особено за участниците :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може да учредим награда , връчваща се на Коледното парти на Магелаци за:

1. Най-добър разказ-пътепис

2. Най-голям карък в пътуванията

3. Най-голям късметлия в пътвуанията (най-евтин закупен билет)и т.н.

4. Най-много посетени държави за годината или за месец

5. Най-много изпити бири в друга страна

......

като наградите са тип-Грамота :) с логото на Маеланци......,

като четох разказа на Мина.... тя вече е грабнала едната награда:)

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Съдбата си знае работата,сценария е от нея....изпълнителите сте вие ;) С времето този момент от живота ви ще остане скъп спомен с повече усмивки,когато го преразказвате или се сещате.Вероятно защото абсурда на ситуацията е докарала завършека до happy end.Имате годеж и скъпи спомени заедно!Честито за което и благодаря за споделеното. На чужд гръб и 100 тояги са малко ама след време,дай Боже с деца и внуци,може и да благодарите на безплатните подаръци на катарците.Иначе нямаше да ви се случи точно това.Погледнете го от хубавата му страна!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Малкия е в яслата и като нищо ще донесе нещо такова оттам. 

Явно не си от тези дето пълнеят от нерви :) Иначе с това  спадане до 47 кг добави допълнителни черни щрихи към картинката. 

Сега е ред на забавна история от медения месец, ама от положително забавните, особено за участниците :)

Не, не, аз по принцип тежа 47-50. Представи си след заушката... :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Редактирано от Мина
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Може да учредим награда , връчваща се на Коледното парти на Магелаци за:

1. Най-добър разказ-пътепис

2. Най-голям карък в пътуванията

3. Най-голям късметлия в пътвуанията (най-евтин закупен билет)и т.н.

4. Най-много посетени държави за годината или за месец

5. Най-много изпити бири в друга страна

......

като наградите са тип-Грамота :) с логото на Маеланци......,

като четох разказа на Мина.... тя вече е грабнала едната награда :)

 

Мнооого хубава идея :) 

Връзка към коментар

Съдбата си знае работата,сценария е от нея....изпълнителите сте вие ;) С времето този момент от живота ви ще остане скъп спомен с повече усмивки,когато го преразказвате или се сещате.Вероятно защото абсурда на ситуацията е докарала завършека до happy end.Имате годеж и скъпи спомени заедно!Честито за което и благодаря за споделеното. На чужд гръб и 100 тояги са малко ама след време,дай Боже с деца и внуци,може и да благодарите на безплатните подаръци на катарците.Иначе нямаше да ви се случи точно това.Погледнете го от хубавата му страна!

Да, напълно съм съгласна. 

Сред приятелите ни засега водим класацията по най-абсурдна история, но пък може да стане сюжет за бъдещия ми роман. Знае ли човек! Изобщо вече не се ядосвам, даже се радвам, че се случи така. Всичко е въпрос на гледна точка :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Отдавна не ми беше набивано канчето от командването,но си го получих.

Явно ще трябва известно време да сведа виновно глава и да замълча :resent:

 

Командването въобще не е гледало да набива канчета, всичко е в рамките на закачките и забавата, просто измежду падналите батерии, ранното ставане, късно лягане, твоето оправдание беше най-колоритно :) Извинявам се, ако е прозвучало грубо, ама и за това слагам 10 усмивки накрая :)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

За да засиля съспенса в историята, ще спомена, че месец по-рано в нашата връзка настъпва небивал крах и нещата са на сериозен кантар. Общо взето положението е такова, че или отиваме някъде на пътешествие и продължаваме напред, както е модерно да се казва, или всичко приключва след 4 години, ремонти с цел свиване на гнездо, съвместно съжителство и изобщо очакваното развитие на нещата. Което пък щеше да върне моята 34-годишна персона отново в редиците на търсещите любовта.

 

Ох, много дълъг текст ... Някой, който е стигнал до края, да ми отговори на въпроса, който задавам аз, като представител на необвързаните вегани уфолози - Мина сингъл ли е вече или не?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 .   въпроса, който задавам аз, като представител на необвързаните вегани уфолози -Мина сингъл ли е вече или не?

:biggrin:

 

https://youtu.be/z24J5UyNnrQ

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Ох, много дълъг текст ... Някой, който е стигнал до края, да ми отговори на въпроса, който задавам аз, като представител на необвързаните вегани уфолози - Мина сингъл ли е вече или не?

:wub:  сгодена  :wub:

Връзка към коментар

Честито и от мен, Мина! Аз също смятам, че в този случай е намерило приложение максимата "Всяко зло за добро". Ситуацията е била ужасна, изнервяща и изтощителна, но няколко месеца по-късно нещата са доста по-забавни. Е, знам какво може да каже човек - на чужд гръб и сто тояги са малко ... и ще бъде прав. Но пък годежът е нещо мнооого хубаво. А още по-хубаво е усещането, че си намерила подходящия човек, проверен в трудни условия, който не се е огънал, не е хленчил и оплаквал, а е седнал на компютъра, взел е телефона и е намерил най-добрия изход от ситуацията. И в същото време ти е давал кураж, че всичко ще се оправи. Както пееше някога Висоцки, ако искаш да провериш дали приятелят ти е истински приятел, вземи го в планината и там ще видиш най-добре. Във вашия случай - на пътуване със стаф билет и летището в Доха.

Определено разказът ти беше увлекателен, поучителен и много интересен. Съспенсът се получаваше и допълнително от формата - кратки части от големия разказ, които допълнително подхранваха любопитството. Благодаря ти за прекрасното четиво през тези два дни! 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Командването въобще не е гледало да набива канчета, всичко е в рамките на закачките и забавата, просто измежду падналите батерии, ранното ставане, късно лягане, твоето оправдание беше най-колоритно :) Извинявам се, ако е прозвучало грубо, ама и за това слагам 10 усмивки накрая :)

Споко,не съм го взел навътре.

И все пак ред трябва да си има :fan:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ох, много дълъг текст ... Някой, който е стигнал до края, да ми отговори на въпроса, който задавам аз, като представител на необвързаните вегани уфолози - Мина сингъл ли е вече или не?

 

Вече не.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.