Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Дани Магелани

Казват, че най-добре пишат бедни, гладни и нащастни автори. Но аз ти пожелавам почивката  ти да бъде прекрасна и да си много щастлива, дори и ако това попречи магеланци да получат апетитно четиво! И да не срещате никакви таралежи или други гадини!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Честито! :wub:  много хубаво разказваш...аз поне спах снощи спокойна ....но днес го препрочетох 2 пъти. Всеки от нас си е имал премеждия покрай пътуванията. Емоциите са голяма работа, в момента човек се чувстваш безпомощен...но после има за какво да се сеща....така за едно мое пътуване в Китай и ходенето ни до Янгшоу, където бях със закупени билети онлайн, като едните билети ни ги бяха канселирани и можехме да се върнем, но нямахме как да отидем...проблема беше голям, те не говорят английски и няма кой да ти обърне внимание. Докато не застанах на гишето и се развикам на чист български някой да ми обърне внимание....беше много нерви и напрежение...Такива моменти са проверящи теб самия, за хората около теб.....всичко е на косъм да стане и да не стане ........ после вече стават история ....... Радвам се за Вас!... хубаво море и без таралежи този път! :)

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

(целият форум си мисли: дано пак има премеждия, дано пак има премеждия! И таралежи!! Морски!!!)

Не ви казах, че когато биде убоден, годеникът се възкачи на лодката да търси помощ. След кратка суматоха пристигна капитанът - човече 150 см, 33 кг, застана пред палеца с бодлите, поля го с нещо и извади един голеееемичък нож. Всички прехапахме устни и си помислихме, че вече няма да носи сандали, но нищо. Важното е да сме живи и здрави, а той и без това не носи сандали. Хвана ножа за острието и с дръжката наби навътре бодлите :)
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Не ви казах, че когато биде убоден, годеникът се възкачи на лодката да търси помощ. След кратка суматоха пристигна капитанът - човече 150 см, 33 кг, застана пред палеца с бодлите, поля го с нещо и извади един голеееемичък нож. Всички прехапахме устни и си помислихме, че вече няма да носи сандали, но нищо. Важното е да сме живи и здрави, а той и без това не носи сандали. Хвана ножа за острието и с дръжката наби навътре бодлите :)

Това се прави, за да се разтроши на парченца иглата на таралежа,която представлява калцитно образувание. Чела съм, че сокът от лайм лимон ги разтваря, логично е,само не зная как ще сокът ще влезе в раната.☺

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз същото съм чел. Наскоро в Акаба едно германче имаше нещастието да настъпи таралеж , та слушах инструкциите на спасителя.

Редактирано от stanimir
Връзка към мнение

настъпи таралеж , та слушах инструкциите на спасителя.

А знаете ли дали обувки за водни спортове помагат за предотвратяването на убождане от таралеж или бодилът пак прониква до крака?

Връзка към мнение

Тия дето са за каменистите плажове явно помагат , защото ги препоръчват. Не знам как се казваха едни такива гумени.

 

По липса на такива влизах в морето с маратонки :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Еее, не! Не мога!

Седя и се хиля сам самичък в кухнята, и не знам за Емил ама моето началство всеки момент ще дойде да ми набие канчето, че замалко да събудя хлапетата ;):) :)

Мина, имаш ТАЛАНТ!

Чудесен разказ... драма, съспенс, а накрая и хепи енд!

Честито за годежа! Честито повишение и за половинът... в цял, и то любим!

Абе някой във форума няма ли връзки да им уредим един стаф билет за подарък за събитието? :);)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Еее, не! Не мога!

Седя и се хиля сам самичък в кухнята, и не знам за Емил ама моето началство всеки момент ще дойде да ми набие канчето, че замалко да събудя хлапетата ;):) :)

Мина, имаш ТАЛАНТ!

Чудесен разказ... драма, съспенс, а накрая и хепи енд!

Честито за годежа! Честито повишение и за половинът... в цял, и то любим!

Абе някой във форума няма ли връзки да им уредим един стаф билет за подарък за събитието? :);)

Ако може с престой поне 12 часа на летище, от което да не можем да излезем. Обещавам да си забравя парите и телефона :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

 Успяваме някак, аз давам моята карта, за да платим – Хоп, недостатъчна наличност. Половинът изнамери карта и плати.

 

 

Дръж се здраво за това момче или по-скоро Худини!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Подобна история, но в много по-голям размер и с много повече драма - 180 мексиканци седят 2 седмици на летището в Мадрид: http://www.bbc.com/news/world-europe-36985168

 

Тези може и наистина сериал да напишат... :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.