Прескочи до съдържание

През ноември накъде ?


Препоръчани мнения

Здравейте,магеланци!

Тази година,майка ми става на 50 години-07.11.2016 г.

Искам да прекара този ден незабравимо на някое незабравимо място,но не знам къде...иии...за това сте вие.Подаръкът и от мен ще бъде именно самолетният билет (което означава,че бюджета не е много голям.) Около 80-90 евро на човек.Престоя може да е 3-4 до 5 дни.Хубавата новина е,че рожденият и ден съвпада с днея след изборите,което означава само един ден отпуска.Ще е хубаво ако на 9 ноември е на работа.

Очаквам предложения!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Хубава идея,но 3ти път (за мама и тате) в Рим.Нещо друго?

Редактирано от Ники Петров
Връзка към мнение
Здравко Ангел

Защо не пробваш Южна Италия - Неапол или Бари, или пък Малта. Идеална дестинация за ноември, ще отидете на топличко :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В Малта бяхме точно за рождения и ден миналата година.Тъй като мама и тате са живяли в Рим,са обиколили почти всички кътчета на Италия.Може би трябваше да го спомена.

Връзка към мнение

Сега ще погледна как са билетите и как са цените на хотелите в онзи прекрасен курорт,чието име забравих ☺

Май ще е по-ленсо да кажеш къде са били, иначе ще даваме грешни предложения

Ами като цяло в Европа почти навсякъде.Мислех си нещо за Тенерифе,но бюджетът и времето са прекалено малки.Гръцките острови изцяло са покорени пък и ноември не е много подходящ месец.Остава вариант Кипър или нещо като Ибиса?

Връзка към мнение

Лоша новина

През сайта на уиз билета до Ларнака е 220 лева на човек,което не е много готино,защото знам,че до там може да се иде и за много по-малко пък и като цяло Кипър никога не ме е е примамвал.

Или Сардиния?

Връзка към мнение

Кутаиси-Грузия, за тези дати има за по 80лв двупсочен!

Хем нещо ново и различно.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Кутаиси-Грузия, за тези дати има за по 80лв двупсочен!

Хем нещо ново и различно.

И този вариант го гледах,но ми се иска да посртим Тбилиси и се чудя ще успеем ли и как да стигнем от летището до Тбилиси?
Връзка към мнение

И този вариант го гледах,но ми се иска да посртим Тбилиси и се чудя ще успеем ли и как да стигнем от летището до Тбилиси?

Не съм бил в тази държава, но вероятно няма да е трудно да се стигне до там.

Още повече, че може да отидете с половината от предвидения бюджет.

Връзка към мнение

Не съм бил в тази държава, но вероятно няма да е трудно да се стигне до там.

Още повече, че може да отидете с половината от предвидения бюджет.

Определено.Ще проуча нещата и ще се допитам до Георги Матеев,който ако не се лъжа наскоро беше там.

Сардиния - не.

Нещо в Южна Испания? Времето има шансове да е хубаво по това време.

Андалусия как са цените до там и може ли за тези 3-4 дена да се добие представа?
Връзка към мнение
Здравко Ангел

4-5 дни ще са ти малко за Грузия, ако искаш и Кутаиси, и Тбилиси. Около Тбилиси ще трябва да видиш и Мцхета и става натоварено :)

Връзка към мнение

Не виждам как ще стигне бюджета за южна Испания, но може и да стане някоя врътка през Бергамо примерно и после Севия.

За Андалсуия е добре да има кола под наем, но в краен случай може само със Севия да се остане.

Връзка към мнение

До Андалусия съм ходил за около 120 евро, но с нощувки в Бергамо. Малко са 4 дни, представа естествено може да се добие.

 

Валенсия, Аликанте?

Връзка към мнение

До Андалусия съм ходил за около 120 евро, но с нощувки в Бергамо. Малко са 4 дни, представа естествено може да се добие.

Там бях с баба и нямам намерение да повтарям и то в същата година.

 

Валенсия, Аликанте?

Връзка към мнение

Вие пък навсякъде сте ходили. :)

При условието да са 4 дни си мисля, че е най-удачно да е един голям град, от където може да се отиде до няколко по-малки бързо и лесно, например Мадрид. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Най-вероятно ще бъде Грузия,както си планирах.И в Белгия сме ходили,а Мадрид ще го разгледаме напът към Мексико ( например) хах.. ☺

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Париж! :)

Става за празнуване на всякакви годишнини. Едно посещение в кабаре на този ден ще бъде незабравимо.

За ноември се намират добри цени(по принцип).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Именно щях да попитам за Париж как седят нещата.Много готино ми се струва.Дори мама ще усети емоцията от младите си години,4 от които е прекарала именно там...учейки.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.