Прескочи до съдържание

През ноември накъде ?


Препоръчани мнения

Париж си е Париж, единственият проблем в този период е, че вероятно ще вали неприятно много.

Иначе, ако сте готови да рискувате с времето можете да пробвате и Мюнхен или Нюрнберг.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Била съм няколко пъти през ноември в Париж и времето се е случвало да бъде и студено, но не съм случвала на дъжд.

Дори една година беше много слънчево и приятно. Та ... няма гаранция какво ще е времето, но ние на майтап си имаме една приказка - дъжд да ме вали, ама парижки! ;)

Обаче аз съм леко пристрастна. :blush:

 

Ще помагам, ако това е избора ти.

 

Билети(Wizz) с ниски цени за ноември съм купувала през август, през май и през септември.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Била съм няколко пъти през ноември в Париж и времето се е случвало да бъде и студено, но не съм случвала на дъжд.

Супер.Значи сега е момента за билети.

Дори една година беше много слънчево и приятно. Та ... няма гаранция какво ще е времето, но ние на майтап си имаме една приказка - дъжд да ме вали, ама парижки! ;)

Обаче аз съм леко пристрастна. :blush:

 

Ще помагам, ако това е избора ти.

 

Билети(Wizz) с ниски цени за ноември съм купувала през август, през май и през септември.

Супер.Значи сега е време за билети.И започвам веднага с въпросите.hotelf1 Paris Porte de Montmartre-тъй като ще използваме максимално врмето ни,търсим нещо съвсем simple за спане и се спрях на този хотел.Но тъй като не съм проучвал Париж,как ви се струва локацията и ще бъде ли добър избор?

Връзка към мнение

И моята майка има рожден ден на 7.11 :-)

 

Пред дъжд в Грузия и дъжд в Париж, бих избрала второто (а не си падам по Париж)

Мароко? (не съм гледала цени)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ако атмосферните условия не са проблем, защо не погледнеш цените за Малмьо, Копенхаген, Осло - би трябвало да не са много високи през ноември, а и са градове, които за 3-4 дни спокойно се разглеждат.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И моята майка има рожден ден на 7.11 :-)

 

Пред дъжд в Грузия и дъжд в Париж, бих избрала второто (а не си падам по Париж)

Мароко? (не съм гледала цени)

Аз гледах цените, но времето е малко.Мароко е мечтана за мен дестинация и мисля,че искам да остана там за по-дълко... поне седмица.
Връзка към мнение

Супер.Значи сега е време за билети.И започвам веднага с въпросите.hotelf1 Paris Porte de Montmartre-тъй като ще използваме максимално врмето ни,търсим нещо съвсем simple за спане и се спрях на този хотел.Но тъй като не съм проучвал Париж,как ви се струва локацията и ще бъде ли добър избор?

Този район не бих го препоръчала.

Цените в момента са супер.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако атмосферните условия не са проблем, защо не погледнеш цените за Малмьо, Копенхаген, Осло - би трябвало да не са много високи през

ноември, а и са градове, които за 3-4 дни спокойно се разглеждат.

И това е вариант,но Париж си е Париж...

Този район не бих го препоръчала.

Цените в момента са супер.

270 лева е за 3ма души за 3 нощувки...какво му плащаш..и самолетните билети са на едни цени..човек да му се доходи и без повод.А как седи въпорса с трансфера от Бове ?
Връзка към мнение

И това е вариант,но Париж си е Париж...

270 лева е за 3ма души за 3 нощувки...какво му плащаш..и самолетните билети са на едни цени..човек да му се доходи и без повод.А как седи въпорса с трансфера от Бове ?

Последно преди няма и месец купувах - 29 евро двупосочен. Предвид разстоянието, на което се намира Буве, цената е поносима.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Последно преди няма и месец купувах - 29 евро двупосочен. Предвид разстоянието, на което се намира Буве, цената е поносима.

Тоест за 3мата е някде около 90 евро трансфера?

Връзка към мнение

Да.

87 евро за тримата при купуване на двупосочен билет.

Единственото,което оправдава тази висока цена е скромните 50 евро двупосочен за нашите дати и мисля още утре да се сдобия с три билета.
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

.hotelf1 Paris Porte de Montmartre-тъй като ще използваме максимално врмето ни,търсим нещо съвсем simple за спане и се спрях на този хотел.Но тъй като не съм проучвал Париж,как ви се струва локацията и ще бъде ли добър избор?

 

Според мен по-добър вариант ще е да се спрете на друг от същата верига - Formule 1 Porte de Châtillon, околностите са по-симпатични и се пада малко по-близо "до центъра" с метрото.Предполагам, цените ще са в сходен диапазон.

Имай предвид, че хотелите не са в самия Париж, а отвъд околвръстното шосе, в близките предградия. Но и двата са недалеч (10 мин пеша макс) от метро.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.