Прескочи до съдържание

Европа до Нова Зеландия от 438 Евро


Препоръчани мнения

Уф, да докладвам, че тоя път и аз се увлякох от психозата и си взех билет. И май ще ви изпреваря всичките - септември 2016  :)

Друг е въпросът, че нищо конкретно не ми се прави в Нова Зеландия, а не знам дали ще намеря някакви по интересни острови в Тихия океан на достъпни цени.

 

Ако не си ходил до островите Кук - огледай полетите до Раротонга. Това е най-достъпната островна дестинация от Оклънд.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Уф, да докладвам, че тоя път и аз се увлякох от психозата и си взех билет. И май ще ви изпреваря всичките - септември 2016 :)

 

Кога и за колко време? Може да се засечем там

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

някой с отзиви от Thai? доколкото видях из чуждите форуми е тихичко, т.е. билетите май оцеляват; при нас имаме номера на ел. билети, сега видях в банката, че парите са дръпнати, полета е съгласно европейските регулации, не виждам как нещо може да се обърка  :)

Редактирано от logist13
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

E, това не е истина - Как я проспах и тази оферта :mad: Особенно след като точно НЗ съм си я планувала живот и здраве. Дали случайно някъде не се намират още дати, които аз не виждам... стоп в Мелбърн ми е перфектната комбинация.

Редактирано от malDivka
Връзка към коментар

някой с отзиви от Thai? доколкото видях из чуждите форуми е тихичко, т.е. билетите май оцеляват; при нас имаме номера на ел. билети, сега видях в банката, че парите са дръпнати, полета е съгласно европейските регулации, не виждам как нещо може да се обърка  :)

 

Топ компания, всичко е точно. Едниствената причина да летя рядко с тях е, че трудно си намирам промоции. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

някой с отзиви от Thai? доколкото видях из чуждите форуми е тихичко, т.е. билетите май оцеляват; при нас имаме номера на ел. билети, сега видях в банката, че парите са дръпнати, полета е съгласно европейските регулации, не виждам как нещо може да се обърка  :)

 

Аз дадох отзив по-горе - великолепна компания и никак не евтина... Разбира се, че всичко ще е наред! 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

уф, не се изразих като хората, ясно ми е, че Thai са читава компания; исках да питам има ли писма от тях към някой във връзка с купените билети, но май няма :) че предполагам времето им да реагират на сбърканата тарифа е доста ограничено...

Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

post-17-0-34636500-1474637346_thumb.jpg

 Е не може да съм толкова зле!!!  Някой можели да ми го обясни че нещо не схващам - На отиване печелим ден, ама защо на връщане са два....

Редактирано от stefanrusev
Връзка към коментар

Така е. Macf1an го ползва този ефект да си празнува рождения ден два пъти в два поредни дни :)

Е да ама по същата логика ако е с късен полет назад ще се скъси с един ден (не че БигМак не го е забелязал)...

 

А за тези които си купихме билети до НЗ - промоцийка, само че става ако се търси за един човек. От сутринта се опитвам да го залъжа, ама...

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Е то време няма как да спечелиш, защото в едната посока се печели, в другата губи. Дните са си същите, само номерацията се променя. Ако седиш на линията, от ляво ти е 22.03, от дясно ти е 23.03, ама иначе е все едно. Евентуално празници и почивни дни да уцелиш два пъти или да избегнеш... Малко като оня виц за евреина - отляво и отдясно - събота, а пред мен - петък.

 

А това:

attachicon.gifRAR-AKL.jpg

 

Е, след час чудене започнах да схващам и сега се опитвам как да спечелим от това, ама полетите са кът. И по-точно- две седмици не са достатъчни.... М... му!

Ами същото. Както като имаш дълъг полет пристигаш на следващия ден, пише +1, щом има смяна на датата става +2

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.