Прескочи до съдържание

дневник Магеланки из Wiltshire и Cotswold - юли 2016


Mary

Препоръчани мнения

преди 25 минути , Lindt каза:

Mary, чудесни снимки си направила,  макар и по-анонимни от обичайното.  Къде са ви доволните физиономии? 

Благодаря!

Мисля, че досега нямам публикувана снимка с моята физиономия тук, като изключим профилната. :laugh: 

Без да имам много опит ще кажа моето мнение - дори и в студено време ще е хубаво, стига да не вали дъжд, защото красотата е на открито и цветовете са различни при мръчкаво време.

Но съм сигурна, че където и да отидете ще останете доволни, защото английската провинция има голямо очарование.

Което ме подсеща, че трябва да направим още някоя подобна разходка с @Гост. :girl_in_love: 

 

Връзка към мнение
преди 1 час, Lindt каза:

Отдавна не се бях сещала за тази тема,  а се оказа, че не съм я дочела. А тя е страхотна,  благодаря на участниците 🙂

@Mary, чудесни снимки си направила,  макар и по-анонимни от обичайното.  Къде са ви доволните физиономии? 

@Гост, да посетя ли няколко селца сега в края на декември или да си ги оставя за по-зелен период в бъдеще? Имам един цял ден с кола от Ковънтри,  в който не знам какво е оптимално за периода да се посети. 

@Mary е права - тук тя изобщо не публикува лични снимки, а аз - само понякоха, съобразявам се с нейния бон-тон 🙂 Специално за теб - два броя, като втората е от Lower Slaughter, където трябва да заведа непременно Mary... 

 

На въпроса ти: идете непременно! Английската провинция е очарователна във всеки сезон - а сега ще има и Коледна украса 🙂 Ще имам гости за Нова Година и специално ще ги водя за една вечер там... 

 

18527520_10210819044769547_8950802065816742020_n.jpg.4210c989e43730379cdc3fb0d47bb628.jpg

 

22089300_10211985747216379_231979696958431956_n.jpg.e53984b34cf17643786f571c626a1049.jpg

 

 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Mary каза:

Благодаря!

Мисля, че досега нямам публикувана снимка с моята физиономия тук, като изключим профилната. :laugh: 

Без да имам много опит ще кажа моето мнение - дори и в студено време ще е хубаво, стига да не вали дъжд, защото красотата е на открито и цветовете са различни при мръчкаво време.

Но съм сигурна, че където и да отидете ще останете доволни, защото английската провинция има голямо очарование.

Което ме подсеща, че трябва да направим още някоя подобна разходка с @Гост. :girl_in_love: 

 

@Mary Повече от съгласна с теб - особено е последното изречение! 😄 Избирай си уикенд идното лято - и ще зачезнем за една вечер нанякъде... ❤️

Връзка към мнение
преди 6 часа, Mary каза:

Благодаря!

Мисля, че досега нямам публикувана снимка с моята физиономия тук, като изключим профилната. :laugh: 

Без да имам много опит ще кажа моето мнение - дори и в студено време ще е хубаво, стига да не вали дъжд, защото красотата е на открито и цветовете са различни при мръчкаво време.

Но съм сигурна, че където и да отидете ще останете доволни, защото английската провинция има голямо очарование.

Което ме подсеща, че трябва да направим още някоя подобна разходка с @Гост. :girl_in_love: 

 

Много интересно, аз във фейсбук ли ги гледам твоите снимки? Или просто знам как изглеждате и не ми прави впечатление обикновено? Не е важно всъщност 🙂

Сигурно има очарование и през зимата, просто няма китни градинки 🙂 . Ние доста харесахме Стратфорд в началото на декември, но си имаше всякакви листа и патенца, че и оживление по улиците.  Ще се утешавам с коледни лампички

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.