Прескочи до съдържание

Официална тема за поръчка на календари


Препоръчани мнения

Здравко Ангел

И ние си взехме нашите от Еконт. Много благодарности!

Редактирано от Здравко Ангел
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Остават 4 настолни и десетина стенни.

 

Като се изчерпят ще го напиша тук, формата ще остане отворена за поръчки, но те ще бъдат изпълнявани, само ако останат от заделените резерви и най-вероятно ще се изпълнят след коледната среща. 

Връзка към мнение

И аз се присъединявам към групата на щастливите притежатели на магелански календари. Искам да благодаря на Георги и безименните му помощници, както и на всички автори на снимки /не само на тези, чиито снимки намериха място в календарите/! Без вас тези прекрасни продукти нямаше да съществуват! А пък колко мечти породиха и ще поддържат живи цяла година. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Малкият календар вече го водим изчерпан. Както няколко пъти споменах, формата за поръчки остава отворена, но просто не гарантирам изпълнение. В началото на другата седмица ще има повече яснота. 

 

От големия има още около 10 броя. 

Връзка към мнение

Малкият календар вече го водим изчерпан. Както няколко пъти споменах, формата за поръчки остава отворена, но просто не гарантирам изпълнение. В началото на другата седмица ще има повече яснота. 

 

От големия има още около 10 броя. 

Изведнъж се притесних...аз съм си поръчала два големи, но мислех , да си ги взема на коледното парти , както миналата годна. "Онзи списък" със заявките нали важи?

Връзка към мнение

Изведнъж се притесних...аз съм си поръчала два големи, но мислех , да си ги взема на коледното парти , както миналата годна. "Онзи списък" със заявките нали важи?

 

Поръчките направени през формата за поръчки, която е пусната в началото на темата и на заглавната страница (пускам я пак и тук) е единственият начин за поръчване, каквото е писано по темите не е от значение :) Големи календари има още, ако не си пуснала през формата, пусни сега. 

Връзка към мнение

И аз ги получих! Много съм щастлива и безкрайно благодарна и за прекрасните фотоси, и за перфектната организация!

БЛАГОДАРЯ!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И аз от 2 дни съм горд собственик на прекрасните календари :girldance: .Нямам търпение да дойде 1 януари. Огромно благодаря за труда на всички, включили се в изготвянето им по един или друг начин, начело с Георги разбира се.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз ги получих.Много са яки просто снимките са уникални.Благодаря на всички. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Днес всички поръчки, които са свързани с Еконт (точен адрес и до офис) трябва да са доставени с изключение на тези, които са поискали по-късна доставка, между празниците. 

 

Моля, докладвайте, ако има проблем, че броенето леко ми се разминава. Дано не съм ощетил някой с поръчан календар, ако има такъв да не се срамува и да си каже :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.