Прескочи до съдържание

Официална тема за поръчка на календари


Препоръчани мнения

Получих си календара! Благодаря много! Надявам се някога да мога да обиколя тези фотоси. За сега съм само "напред" с Дубай. Но... времето е наше!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз, и аз!

Календарите са дори по-добри, от колкото си представях, гледайки снимките.

 

Да се присъединя към благодарностите за целия екип, включително авторите на тези магични фотографии. Обраха овациите и на колегите ми, както вероятно и мъничко завист.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Към момента остават 11 стенни календара. Всички поръчки подадени до момента ще са изпълнени. Настолните са изчерпани. 

Редактирано от Георги
Връзка към мнение

Георги, много благодаря - и за календарите, и за етикетите.

 

Егати гъзарите ще сме при следващото мъкнене на куфари. :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Георги, много благодаря - и за календарите, и за етикетите.

 

Егати гъзарите ще сме при следващото мъкнене на куфари. :lol:

Ми даааа, закичваш се с етикета, туряш календарЯ под мишница и кой кат теб! ;) ;) ;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ми даааа, закичваш се с етикета, туряш календарЯ под мишница и кой кат теб! ;) ;) ;)

 

Аз като се закича с етикетЯ, ще взема да кажа и една благодарствена благословия по твой адрес :)  ^_^

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз като се закича с етикетЯ, ще взема да кажа и една благодарствена благословия по твой адрес :)  ^_^

Ауууу, почвам да се надам! ;) ;) ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Само искам да отбележа, че оставащите с поръчките по куриер ще получат календарите най-вероятно между празниците. Аз ще ги информирам предварително, ако са някъде на път да забавя пратката. Надявам се не е проблем. 

 

Иначе остават 6 стенни календара. 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Последните няколко поръчки ще потеглят към собствениците си на 27 декември. Към момента календарите са изчерпани. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

След последната серия се оказа, че все още имаме 3 налични стенни календара. 

ехааа,  урааа :)  .... Един само за мен, та да останат и за други закъснели като мене.... Гледах снимките, уникални са!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.