Прескочи до съдържание

Хотели в Берлин и Дрезден.


mmmincheva

Препоръчани мнения

Не знам дали вече резервира за Берлин, но погледни поредната оферта на hrs.com

 

Цъкни на offers -> HRS Deals. После смени езика на немски и ще излезе четиризвезден в центъра за 39 евро. За утре ще натъманя една оферта за първа страница с тоя хотел и евтини полети до Берлин :)

Промоцията не е ли обвързана с билети за полет или бъркам?
Връзка към коментар

И аз резервирах - апартаментчето, което си бях харесала, ама ползвах линка от профила на Жоро.

Easy бяха намалили цените на полетите за моите дати. Жоро, да не би да е новина или пък случайност? Намалението е с 15-тина евра, точно колкото да ми покрият и местата (сърце юнашко не трае, избрах си места...).

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Няма как, A или F зависи от слънцето. И в двата случая съм F, като на връщане малко рискувам да ми блести, но пък може да се уредя с дневно кацане по 09.

Връзка към коментар

Най-голямата корпорация в областта в света, буквай смело. Провери все пак http://expedia.ie дали няма да ти изкара еврова цена за същия хотел, защото тази сигурно е минала през 1-2 превалутирания и може да е по-височка. А и ако картата ти е в евро ще ти излезе по-рентабилно. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако се спреш на този хотел и ти се правят малко гимнастики може да се уреди почти сигурен безплатен ъпгрейд в по-горна класа стая, изисква се да лайкнеш една фейсбук страница, да пратиш лично съобщение на админа там, да получиш линк, да се регистрираш през тоя линк за безплатно платинено членство в програмата на accor, после със това безплатно платинено членство да изпратиш имейл на радисън (парк ин са от тяхната верига) и да получиш златно членство в тяхната система, което почти сигурно е безплатен ъпгрейд :)

 

Пари не струва, но е занимавка. Кажи ако ти се занимава за детайли :)

Връзка към коментар

Най-голямата корпорация в областта в света, буквай смело. Провери все пак http://expedia.ie дали няма да ти изкара еврова цена за същия хотел, защото тази сигурно е минала през 1-2 превалутирания и може да е по-височка. А и ако картата ти е в евро ще ти излезе по-рентабилно. 

Интересно защо, като проверих директно през сайта на Експедия ми даде по-висока цена в евро.212 USD срещу 200 ЕUR  :sorry:

Връзка към коментар

я цъкни докрай да видиш, добавят се някакви такси и едната цена става 260 долара, а другата 200 евро. Според гугъл това е централния курс в момента, така че няма шашма, еднакви са тарифите. Въпроса е в каква валута ти е кредитната карта - ако е евро, най-добре плати в евро, защото иначе банката ще дръпне 2-3%, когато ги обръща в долари. 

Връзка към коментар

я цъкни докрай да видиш, добавят се някакви такси и едната цена става 260 долара, а другата 200 евро. Според гугъл това е централния курс в момента, така че няма шашма, еднакви са тарифите. Въпроса е в каква валута ти е кредитната карта - ако е евро, най-добре плати в евро, защото иначе банката ще дръпне 2-3%, когато ги обръща в долари. 

Хаахаха, верно съм заспа.Благодаря!В такъв случай през букинга идва по-евтино с 15лв.Не знам защо tripadvisor-a ми изкара експедия с най-доброто предложение.

Редактирано от mmmincheva
Връзка към коментар

Ако се спреш на този хотел и ти се правят малко гимнастики може да се уреди почти сигурен безплатен ъпгрейд в по-горна класа стая, изисква се да лайкнеш една фейсбук страница, да пратиш лично съобщение на админа там, да получиш линк, да се регистрираш през тоя линк за безплатно платинено членство в програмата на accor, после със това безплатно платинено членство да изпратиш имейл на радисън (парк ин са от тяхната верига) и да получиш златно членство в тяхната система, което почти сигурно е безплатен ъпгрейд :)

 

Пари не струва, но е занимавка. Кажи ако ти се занимава за детайли :)

Определено си е гимнастика.Колко почти сигурно е това  :lol:

Връзка към коментар

ми трипадвайзъра сигурно смята без таксата за втори пътник, аз вдигнах ръце от метатърсачките, за това и не ги препоръчвам, проверявам 3-4 сайта един по един и всичко заспива. 

 

Ми златно членство във веригата на радисън си е винаги от полза, ако сега не стане ъпгрейда (ако примерно хотела е пълен и не могат да те ъпгрейднат), може за в бъдеще да стане. Мен и в Литва и в Санкт Петербург ме ъпгрейднаха, но просто не е задължително. Може да пусна темичка с инструкции утре, но ти си давай с резервацията, не е нещо за което да чакаш :)

 

Айде, излизам на вечеря аз, ако ще запазваш през букинга, ще се радвам, ако е през тукашните линкове, мерси :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

я цъкни докрай да видиш, добавят се някакви такси и едната цена става 260 долара, а другата 200 евро. Според гугъл това е централния курс в момента, така че няма шашма, еднакви са тарифите. Въпроса е в каква валута ти е кредитната карта - ако е евро, най-добре плати в евро, защото иначе банката ще дръпне 2-3%, когато ги обръща в долари. 

Може да зависи от банката. Моята не дърпа никакви проценти за превалутиране, а в деня на реалната транзакция (не на покупката), обменя по курса на ройтерс финанс за съответния ден. Което може да излезе и по-евтино, ако дотогава курса долар/евро се е понижил..

По принцип винаги буквам през щатската експидия в долари билети от европейски авиокомпании в евро, въпреки че и картата ми е в евро. Накрая винаги излиза с 5-6 евро по-евтино, отколкото през германската експидиа в евро, примерно. И аз не знам защо, но съм го проверявал десетки пъти, и винаги е било така.

За хотели не знам как е, никога не съм пробвал нощувки през expedia. За самолетни билети обаче, действам от години по този начин.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

причината, е че щатската често не взима такса издаване, а европейската взима. дори в ITA като смениш point of sale излизат различни цени на билетите. Не може да хванеш в коя посока ще замине обаче, за това проверяваш и двете :)

 

mmmincheva и cck, утре или в други ден ще разпиша повечко за платиненото членство на accor и златното на радисън :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.