Прескочи до съдържание

Booking.com - безплатни входове по атракции


Препоръчани мнения

преди 26 минути , Радослав каза:

Ползваш всички атракции,

Радо,ако имаш възможност,би ли разпитал за колко време напред могат да се правят резервации и дали може по телефон,с мейл или трябва лично с кода.Това особено за туровете ме интересува.

Връзка към мнение

 

 
Покажете QR кода на персонала в атракциите (или посоченото местоположение), за да получите своите безплатни билети
 
Насладете се на атракции в Рим безплатно

Най-популярни

Обиколки и забележителности

Семейство и забавления

Музеи и изкуство

Италианска храна

Дейности

 
 

 

Редактирано от bobole4e
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Добре де, аз от началото на темата се мъча да достигна до тоя ваучер за безплатни атракции и не ми се получава. Пробвах от личния, от служебния комп, логнат, нелогнат, днес пробвах от 3 други служебни компа, на които никога не е влизано в booking.com и не се получава.

Януари пътувам за Доминиканската през Барселона и си мислех да остана в Барселона няколко дни и да посетя разни атракции, но явно няма да ми се получи :(

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, mamaivy каза:

Радо,ако имаш възможност,би ли разпитал за колко време напред могат да се правят резервации и дали може по телефон,с мейл или трябва лично с кода.Това особено за туровете ме интересува.

Колко време предварително трябва да се резервира не зависи от Букинг. Атракциите минават през туристически агенции, и зависят от свободните места и дни. Не те съветвам да предоставяш персоналния си QR код, защото миже да злоупотребят с него. За резервации се свързваш с съответните ТА и разгиварял с тях. Дадени са телвфони и имена на ТА. Ако не е предоставен телефон, такъв лвсно може да бъде намерен по мрежата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Прави ми впечатление, че цените на атракциите мърдат с времето. Уж е изпратен имейл, но може би защото е линк към букинг- промените се отразяват без следа от предишното състояние. Например-като получих имейла с атракциите за Рим Ватиканските музеи бяха с нулева цена, задраскана и пише нула -сега има цена и пише Безплатно, шатъла с автобус от -до летището беше 5 евро, сега е 6 евро, летищния трансфер с кола беше 10евро, сега е 55, тура с тирамисуто беше 70евро , сега е 59. Незнам има ли някакво значение, но такива несъответствия ми правят впечатление и ги помня. Е, ако изчезне надписът Безплатно ще го запомня съвсем :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

половин час след резервацията ми пристигна мейла с кода за атракциите. 

Ха-ха, а от Лондон има:

 

London to Paris Day Trip

Normally £239.00 - £0.00

Complete with a return trip on the Eurostar, this day-long Parisian adventure takes in the best of the dazzling French capital. Highlights include access to the Eiffel Tower’s second floor, entry to the Louvre, and a one-hour cruise along the River Seine.

:biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Виждам, че почти от всеки град има и някъква доста далечна екскурзия, ако наистина могат да се ползват без пари, то ще се избият и самолетните билети и хотелите :biggrin:

Връзка към мнение

Специално за тези еднодневни екскурзии съм доста скептично настроена, не знам какъв е шансът да отидеш на място и да има свободни места за следващия ден например. Ако има някакъв вариант за предварително записване е сякаш по-възможно, но не знам дали само по име ще се съгласят да записват по телефона (за Париж има някакви телефони за записване).

Другата седмица имам двудневна разходка до Барселона и ще докладвам дали съм могла да се възползвам от нещо.

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
преди 18 минути , Carrie каза:

Специално за тези еднодневни екскурзии съм доста скептично настроена, не знам какъв е шансът да отидеш на място и да има свободни места за следващия ден например. Ако има някакъв вариант за предварително записване е сякаш по-възможно, но не знам дали само по име ще се съгласят да записват по телефона (за Париж има някакви телефони за записване).

Другата седмица имам двудневна разходка до Барселона и ще докладвам дали съм могла да се възползвам от нещо.

С нетърпение ще чакам отзивите ти.

Връзка към мнение

Сигурно като сканират баркода и да им излиза съобщение: "кажете на клиента, че вече няма свободни места" :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 8
Връзка към мнение
Георги Матеев

Лакомията надделя над разума и аз също се изкуших в крайна сметка. Букнах хотел в Дубай, ако дойде имейла с безплатната оферта взимам и самолетни билети. Такава аванта изпуска ли се :) На 2 от 10 атракции да мине номера пак ще си е струвало.

 

Надявам се букинг да си удържат на думата и да няма неприятни изненади. Пък ако се осе*ат поне ще си затвърдя и без това негативното мнение за тях :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 16 минути , Георги Матеев каза:

Лакомията надделя над разума и аз също се изкуших в крайна сметка. Букнах хотел в Дубай, ако дойде имейла с безплатната оферта взимам и самолетни билети. Такава аванта изпуска ли се :) На 2 от 10 атракции да мине номера пак ще си е струвало.

 

Надявам се букинг да си удържат на думата и да няма неприятни изненади. Пък ако се осе*ат поне ще си затвърдя и без това негативното мнение за тях :)

Може ли да споделиш кой хотел букна в Дубай, че и аз започвам да се чудя за другата година: )

Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 2 минути , Алекс каза:

Може ли да споделиш кой хотел букна в Дубай, че и аз започвам да се чудя за другата година: )

Виж картинката. На всяка стъпка правих скриншоти за да мога да споря после (понеже съм почти сигурен, че ще има някаква драма).

Screenshot_20170624-180901.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 минути , Георги Матеев каза:

Виж картинката. На всяка стъпка правих скриншоти за да мога да споря после (понеже съм почти сигурен, че ще има някаква драма).

Screenshot_20170624-180901.png

Колега, и аз букнах същия, но все още мейл не съм получил :) Дано да имаме късмет:)

Връзка към мнение

В момента топ офертата за дубай е с Уиз, 17 - 20 септември, 95 евра без клуб, 75 със.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Запитах една от фирмите в Дубай  за сафари за 4 човека и ми потвърдиха резервацията-след 1 месец е.Реших по-рано да пробвам да букна,за да няма изненади като- "Ами има свободни места за след 10 дни".Сами се поинтересуваха от хотела и други подробности. :)

Ние ще спим в друг хотел (не букнатия през букинг.ком заради промцията),но смятам,че за тях това няма значение.

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 11 минути , christuff каза:

Запитах една от фирмите в Дубай  за сафари за 4 човека и ми потвърдиха резервацията-след 1 месец е.Реших по-рано да пробвам да букна,за да няма изненади като- "Ами има свободни места за след 10 дни".Сами се поинтересуваха от хотела и други подробности. :)

Ние ще спим в друг хотел (не букнатия през букинг.ком заради промцията),но смятам,че за тях това няма значение.

 

Каква информация ти поискаха от фирмата? Код/име/букинг акаунт номер/нещо друго?

Връзка към мнение
В момента, Carrie каза:
преди 14 минути , christuff каза:

 

Каква информация ти поискаха от фирмата? Код/име/букинг акаунт номер/нещо друго?

Не ,нищо свързано с резервацията през букинг.Искаха данни на хотел-кой е,адрес и т.н

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.