Прескочи до съдържание

Какъв тип пътешественик си? /тест/


Препоръчани мнения

Дани Магелани

И още един Общителен пътешественик.

А как ми се иска да съм от организираните! Е, няма как да стане! Билетите купувам спонтанно, хотелите уж оглеждам и дълго подбирам, а дневната програма, с изключение на предварително договорените и заплатени трипове, сама си се прави, след като се събудя.   

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , Dani Magelan каза:

И още един Общителен пътешественик.

дневната програма, с изключение на предварително договорените и заплатени трипове, сама си се прави, след като се събудя.   

Да, ама щом си го докарала до там, програмата да се прави сама, значииии, всичко е наред!:yahoo:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 2 минути , AlexandraKo каза:

Да, ама щом си го докарала до там, програмата да се прави сама, значииии, всичко е наред!:yahoo:

Ако трябва да бъда искрена, предварително съм прочела не малко, зная какво ми се гледа, но до там. Дневен график почти не си правя, защото няма да е почивка. Стига ми, че го правя в работата си.

Връзка към коментар

И аз съм организиран пътешественик. Не че не го знаех. Организацията е много важна. Винаги, когато претупам нещо в организацията, после имам проблеми. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За мен показателно е това - днес от летището, в нас, направо пред лаптопа, в Магеланци, вече 5 часа. Хвърлих раницата и още си стоя със същите дрехи с които пътувах:lol:. Три дни без сайта си е сериозно изпитание:lol: Е, не пропуснах да се тествам, то и изненади нямаше-спонтанен:lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

И аз се оказах дзен :)

(само едно не са познали - "очакваме да те видим сред природата"... е, точно там има малко шансове да ми види човек, аз съм градско момиче :lol:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Организиран пътешестненик . Не мога без маркетингово проучване   хахха още преди да знаех какво означава даже и винаги се образовам преди да тръгна на път 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Светославов каза:

С подобаващо уважение към всички съфорумци, но откъде тоя мерак да се рамкирате (чуденка и закачка) :) 

Когато имам важна работа за вършене, която не ми се започва дори, се занимавам точно с подобни анкети, чета хороскопи, които забравям преди да съм ги дочела и тем подобни дейности. :lol:

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
Преди 1 час, Светославов каза:

С подобаващо уважение към всички съфорумци, но откъде тоя мерак да се рамкирате (чуденка и закачка) :) 

Конкретно аз съм едно пораснало дете и обичам да си играя на такива игри. Иначе не понасям някой да ме слага в рамка. :)

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ооо, това ми е безкрайно познато още от студентските години, когато на дъното на раницата слагах записките по ТОЕ(теор основи на електротехниката, препъникамъка за ел специалностите) и познай дали ги вадех до края на поредното скитане. :)

Към Теди.

Редактирано от Светославов
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Светославов каза:

Ооо, това ми е безкрайно познато още от студентските години, когато на дъното на раницата слагах запоските по ТОЕ(теор основи на електротехниката, препъникамъка за ел специалностите) и познай дали ги вадех до края на поредното скитане. :)

Към Теди.

Виж как добре ме разбра. :lol: Този навик го придобих и развих до съвършенство точно през студентските години. :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мислех, че съм организиран, а на теста излезе спонтанен. И се сетих как все по-малко организирам предварително, предпочитам наем на кола и накъдето ни хареса. Търсим вече нощувки на място или 2-3 дни преди пътуване, забравям предварително приготвените материали. Импровизацията май вече е за предпочитане.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 часа, denita каза:

Дзен, а пък аз си мислех, че съм организиран пътешественик.

И при мен е така. Като се замисля обаче, обичам да организирам всичко предварително, но пък ако се "загубим" случайно по някоя улица го намирам за очарователно, а не за проблем. ^_^

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
5 hours ago, denita said:

Дзен, а пък аз си мислех, че съм организиран пътешественик.

И при мен е така. Като се замисля обаче, обичам да организирам всичко предварително, но пък ако се "загубим" случайно по някоя улица го намирам за очарователно, а не за проблем. ^_^

 

Аз също съм така, винаги имам стройна програма, но си умирам като видя "задължителните" за мен неща да си оставя време просто за шляене по улиците.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.