Прескочи до съдържание

Кола под наем в Андалусия и други


aneta72

Препоръчани мнения

Доста добри отзиви чета по испански форумни  за wiberrentacar в Малага, имат две тарифи, едната е много евтина с депозит, втората е по-скъпа  с пълна застраховка и без необходимост от кредитна карта, няма блокажи на пари, като включва оставяне на ключове в кутия и бързо взимане.

Връзка към мнение

Ние обикаляхме Андалусия с Autoclick, някаква промоция бях хванала, с пълна застраховка, безплатна бисквитка за интернет, кола на 5-6000 км и помня, че беше подозрително по -  евтино от всички останали фирми, които бях проверила. Нямахме никакви проблеми. Само че ние почнахме обиколката от доста далече - взехме и върнахме колата в Мадрид. (преди две години нямаше нискотарифни директни до градове в Андалусия).

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Аз ще бъда във Fuengirola и на сайта на malagacar не видях да обслужват този район или да мога да я наема от курорта.

Искам кола за 4, максимум 5 дни. Всеки ден ще пътувам до някой от градовете и ще се връщам обратно в курорта.

Може ли да ми препоръчате друга агенция?

 

Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

Резервирах с Malaga car и получих потвърждение. Малко ме притеснява, че не искат никакви данни - кредитна карта или имена и книжка на шоьора.  Така ли е по принцип или трябва да им пиша? Още един въпрос - връщането съм посочила на гарата в Малага, някой пробвал ли е тази опция при взимане от летище? Знам, че не е на самото летище, но не ми се плаща не само за колата, а и за паркинг още два дни.

Връзка към мнение

Напълно нормално е да не ти искат карта, обратното обикновено става като плащаш на посредник. Също книжката ще покажете като вземете колата.

Щом има офис на гарата, може да я оставите там разбира се. Вижте работното време, сигурно е нормално само през деня, а не удължено като на летището.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 40 минути , Mamas каза:

Резервирах с Malaga car и получих потвърждение. Малко ме притеснява, че не искат никакви данни - кредитна карта или имена и книжка на шоьора.  Така ли е по принцип или трябва да им пиша? Още един въпрос - връщането съм посочила на гарата в Малага, някой пробвал ли е тази опция при взимане от летище? Знам, че не е на самото летище, но не ми се плаща не само за колата, а и за паркинг още два дни.

От летището ще ви вземат с минибус и ще ви закарат в офиса на фирмата (близо до летището). Там попълвате всички данни, правят си  копия на документите и вземате колата...  Връщане на колата на гарата не сме пробвали.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 3 години по-късно ...

Пиша тук да споделя информация за Гибралтар в случай, че някой е решил да влиза с рентакар там. Ние сме взели от malagacar с пълна застраховка и на влизане в Гибралтар видях, че са ми дръпнали някакви 80 евро, които се оказа, са допълнителна застраховка за територията на Гибралтар, защото пълната явно е само за Испания. Нямам идея дали има някакви по-евтини предварителни опции, ама да не се чуди някой ако олекне случайно :))) 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
На 30.05.2023 г. в 19:51, Брани каза:

Пиша тук да споделя информация за Гибралтар в случай, че някой е решил да влиза с рентакар там. Ние сме взели от malagacar с пълна застраховка и на влизане в Гибралтар видях, че са ми дръпнали някакви 80 евро, които се оказа, са допълнителна застраховка за територията на Гибралтар, защото пълната явно е само за Испания. 

За колко дни престой в Гибралтар е това? В отзивите им в Гугъл това е едно от повтарящите се оплаквания. Но там наемателите споменават 48 евро такса, а отговорът на фирмата е, че таксуват 8 евро/ден, но минимум 24 евро за Гибралтар и Португалия. И ако не са предупредени предварително, вероятно са таксували по 8 € за всички наети дни. Така ли е при вас?

 

И друг въпрос, дали сте забелязали да има паркинг преди същинското влизане в Гибралтар, защото спомените ми са много смътни и далечни?

Връзка към мнение
преди 9 часа, Sju каза:

За колко дни престой в Гибралтар е това? В отзивите им в Гугъл това е едно от повтарящите се оплаквания. Но там наемателите споменават 48 евро такса, а отговорът на фирмата е, че таксуват 8 евро/ден, но минимум 24 евро за Гибралтар и Португалия. И ако не са предупредени предварително, вероятно са таксували по 8 € за всички наети дни. Така ли е при вас?

 

И друг въпрос, дали сте забелязали да има паркинг преди същинското влизане в Гибралтар, защото спомените ми са много смътни и далечни?

Има паркинг точно преди влизане, там оставихме колата и влязохме пеша.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 4.06.2023 г. в 2:09, Sju каза:

За колко дни престой в Гибралтар е това? В отзивите им в Гугъл това е едно от повтарящите се оплаквания. Но там наемателите споменават 48 евро такса, а отговорът на фирмата е, че таксуват 8 евро/ден, но минимум 24 евро за Гибралтар и Португалия. И ако не са предупредени предварително, вероятно са таксували по 8 € за всички наети дни. Така ли е при вас?

 

И друг въпрос, дали сте забелязали да има паркинг преди същинското влизане в Гибралтар, защото спомените ми са много смътни и далечни?

На самото влизане дръпнаха парите. А бяхме там 3-4 часа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...
преди 3 часа, haizenberg каза:

Здравейте,

Дали се ориентирам правилно с malagacar.com, плащам 79,80Евро и трябва да са включени всички застраховки и да нямам други доплащания.

rentacar.JPG

Това е крайната цена - 79,80 евро. Миналия месец ги ползвах и съм доволен от тях. Нямаш смисъл да взимам кола от летището и на следващия ден ни взеха от гарата Малага с бус. Откараха ни до летището и след 2 дни ,когато върнахме автомобила отново ни откараха до гарата. Препоръчвам ги.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.