Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

Първия резултат от стъпването на Раян вече е факт - Уизз смъкнаха драстично цените на Лондон след 25 април. 

Има и по 29 лв с членството.

По скоро е правилото на Уиз за двата месеца преди полетите с най-добри цени :)

Връзка към коментар

По скоро е правилото на Уиз за двата месеца преди полетите с най-добри цени :)

 

Силно се съмнявам, не и този път, първо 29 лв за Уиз е брутално ниска цена за Лондон, и второ - около майските празници цените им са по правило трицифрени, и то от порядъка на 300-400 лв.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Силно се съмнявам, не и този път, първо 29 лв за Уиз е брутално ниска цена за Лондон, и второ - около майските празници цените им са по правило трицифрени, и то от порядъка на 300-400 лв.

 

29лв излизат от средата  на април - две седмици преди раян за стартира софия. :lol:  Научете лилавото ценообразуване.

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

29лв излизат от средата на април - две седмици преди раян за стартира софия. :lol: Научете лилавото ценообразуване.

Не е вярно това. Редовно ниските цени започват точно от 25 април когато Ryanair стартират :)
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

29лв излизат от средата  на април - две седмици преди раян за стартира софия. :lol:  Научете лилавото ценообразуване.

 

Само че лилавото ценообразуване ще претърпи промяна, ако искат да са конкурент на Райън.

Освен това, не виждам подобни ниски цени по други дестинации, като например Барселона, където има една дата с 80 лв., две със 100, а другите са по 150, 250 и т.н. За Мадрид ситуацията е аналогична.

 

Така че няма начин навлизането на Райън да не е причината.

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не е вярно това. Редовно ниските цени започват точно от 25 април когато Ryanair стартират :)

 

Eто,

 
пон, 11 апр

08:55 → 14:00

10,99 £
 
Нещо за по 10 паунда има ли от раян до lon? Взимай , че не останаха :lol:
Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Eто,

 

пон, 11 апр08:55 → 14:00

10,99 £

 

Нещо за по 10 паунда има ли от раян до lon? Взимай , че не останаха :lol:

Точно преди 5 дни Ryan имаха за по 20 евро посока до Лондон..а това е цена с discount на wizzair...wizz се update-ват спрямо ryan. Извода е за теб :)
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Значи преди 2 дни гледах точно по великденски тепразници и wizzzair  бяха с брутални цени. Сега са по-ниски от на Раян... и после конкуренцията не прави чудеса :D

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Въпреки това са без багаж, но да, дано от тук насетне гледаме такива цени до там. Аз за пърив път виждам по 50 евро отиване и връщане по време на Великденските празници. С нетърпение чакам да видим като Раян пуснат всички дестинации какво ще се случи с Мадрид, Барселона и Рим :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сега не мога да проверя точно, но виж дати като 29ти април - 5-ти или 6ти май връщане и даваше подобни. Вчера... днес може и да са една идея по-нагоре, но по принцип според мен нормалната цена на wizz предните години за великденските празници ще да е била 300 евро сигурно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Сега не мога да проверя точно, но виж дати като 29ти април - 5-ти или 6ти май връщане и даваше подобни. Вчера... днес може и да са една идея по-нагоре, но по принцип според мен нормалната цена на wizz предните години за великденските празници ще да е била 300 евро сигурно.

 

2014 по Великден София - Лондон - София бяха 220 лв. двупосочно, купени месец и половина преди това без намаление, с дискаунт. И тази цена си стоеше поне седмица.

Връзка към коментар

:blink:  Събраха ми се очите какви цени...

 

Айде молим ти се, какви цени.

Вие на Острова се възползвате в най-голяма степен от ниски цени: B)

 

Станстед под 20 паунда - 107 броя дестинации

 

Лутън под 20 паунда - 10 броя дестинации

 

Гатуик под 20 паунда - 4 броя дестинации

 

Завидяхте на едноокия за едното око. :lol:

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Айде молимти се, какви цени.

Вие на Острова се възползвате в най-голяма степен от ниски цени: B)

 

Станстед под 20 паунда - 107 броя дестинации

 

Лутън под 20 паунда - 10 броя дестинации

 

Гатуик под 20 паунда - 4 броя дестинации

 

Завидяхте на едноокия за едното око. :lol:

 

Хахахаххааа... хахахахахахахаха... Изоообщо не съм завидяла, РАДВАМ се! Така мога да си правя срещи с любимите ми магеланци в различни точки на Европа :)

 

А за цените имах предвид тези от Лондон. По 36 паунда в посока - събрах си зениците  :blink: Обикновено са стотици в този период. 

 

Само да споделя - цитираните евтини цени от теб не хващат работническата класа като мен с фиксирана работна седмица. Уикендните цени къртят обикновено зъби. Трябва да си на ненормиран работен ден, или сам да си си цар господар, или да не работиш, за да си позволяваш да използваш евтините лондонски тарифи. Не трябва да се забравя пътуването до аерогарите, което обикновено отнема около 1-2 часа (таксата за паркинга на Станстед м. януари ми беше по-скъпа от самолетния билет - типични Лондонски дертове...) Това не е оплакване, а просто реалността. Никъде няма идеално.

 

Поздрави :)

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Оооо, напротив, Лондон си е точно идеално, аз постоянно следя от всичките летища там. Има редовно по няколко полета на ден последните са бая късни и лесно се хващат и от бачкатори като нас. Комбинирано с easybus летите определено за жълти стотинки.

PS: Цените за великден за моите дати са започнали да се вдигат

Връзка към коментар

Кога?

 

Чакам си билетите по 1 Е  :lol:

През Браво - двупосочен  :lol:

7,48 Е

 

Чакаме специална покана. Промотирането на линията /4 април/ трябва да е безплатно. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

:lol:  Искам и такси от вкъщи и хотел 

 

вместо торта ще има  мазна софийска баница на т1.  Бозата е от нас :rofl:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • crazyhorse
    • Otnesen
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.