Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

:) 

Нищо му няма, нека да си събира отрепките на Европа, това му е и целта. В моя град тези дегенерати не са добре дошли! Първо, че осират (оповръщат) целия пейзаж; второ, че изкривяват туристическия имидж на страната; и трето, покрай нежеланото им присъствие се вдигат и моите разходи - за една обикновена бира на заведение, ако щеш. 

Уау, това е доста крайно. :)

Амстердам е страхотен град. Освен коментираните "туристи" в града са централите на Booking.com (знаете ли ги тези :) ) на Шел, на ING, ...

Редактирано от ven62
Връзка към мнение

От казаното по-горе следва, че реклама на България пред островните прасета не е необходима - те си носят кочината със себе си. Тоест ако има реклама, тя трябва да бъде ориентирана към (прицелена в) нормалните обитатели на UK (не е задължително да са поданици на Нейно Величество, може просто да учат/работят там).

Разбира се, българските „хотелиери“ и „ресторантьори“ не мислят така. Те си гледат печалбицата. Затова Черноморието се превърна в притегателен център за алкохолизираната измет от изток и от запад.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Успях, малко забутано беше.

А как разбирате това:

Хем 30 дни преди полет, хем 14 Май за полет, който е на 21-ви Май:

attachicon.gifUntitled.png

 

Аз вече съм си в акаунта и въпреки това ми показва тези дати...

Извинявам се за закъснението, с което пиша, но така се наложи.

Прегледах сега резервацията си и видях, че след първия клик на Manage ми изписва дата, месец преди полета. Когато обаче кликна върху самата резервация продължава да стои съобщение, идентично с твоето...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Привет!  Имам три карти:

1.  ДСК Debit MasterCard Pay Pass 

2.  Virtual Visa пак на ДСК

3.  Кредитна Visa Electron на Пощенска банка

 

Доколкото разбрах, с карта Maestro е най-добре да се купуват билети на Ryan air. Приятел от форума  е купувал така билети чрез банка Piraeus, като чрез нея минавали плащанията. Те обаче ми искат такса по 60 ст. на месец.

Затова искам да попитам дали някой е купувал билети с карта Maestro на ДСК, защото там имам сметка и ще ми е най-лесно да си извадя такава, пък и доколкото знам нямат такса.

 

Благодаря предварително! :)

Връзка към мнение

ДСК вече не предлагат Маестро, вместо нея издават Debit Mastercard, така ми казаха тази седмица в техен офис.

 

Сега им се обадих по телефона, подали са ти грешна информация, дори не се наложи да ходя до техен клон, за да ми приемат заявката. Струва 3 лв., тъй като имам сметка към тях, без месечна такса и си запазвам другата карта Debit Mastercard :)

Питах в Pireus, тя е с безплатно издаване, но 60 ст. на месец. Ако е първа карта или друга сметка към ДСК е по 1,40 лв.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Много ти благодаря, точно така е. И аз се обадих по телефона, обясних какво са ми казали в банковия клон и попитах как така току-що мой колега ми е показал чисто новата си Маестро карта от тяхната банка :) Обясни ми, че заради не знам какви си банкови изисквания всички карти трябвало да станат Mastercard, ама ако много настоявам точно на такава ще ми издадат, но не знаят още колко време ще ги поддържат. И сега след 3 дни трябва да отида да си я взема. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Хайде и Атина вече е в списъка, всеки ден, още няма дати, но сигурно ще от есента.

 

http://corporate.ryanair.com/news/news/160216-h-ryanair-prosthetei-6o-aeroskaphos-kai-enischyei-to-cheimerino-programma-athenas/?market=gr

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 22
Връзка към мнение

В момента се водят преговори полетите да са на Т2. Освен това Т1 няма да може да поеме всички полети, защото ще надхвърли капацитета си... 

 

Най-добре би било да прехвърлят всички полети на T2 и да затворят Т1, като НТА ги обслужват с автобус.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В момента се водят преговори полетите да са на Т2. Освен това Т1 няма да може да поеме всички полети, защото ще надхвърли капацитета си... 

А на Т2 не бяха ли по-високи летищните такси?  :rolleyes:

Връзка към мнение

По - високи са, но това няма значение. Скоро ще се разбере. Лично според мен Т1 няма как да обслужва толкова много полети, а и Wizz може да обявят още някоя дестинация и ще бъде голямо изпитание всички полети да са на Т1.

Връзка към мнение

Ако не разпратят следобед ПР съобщенията за новата линия от София, утре ще има още.

Дали няма да пуснат и Солун?

Редактирано от Edem
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.