Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Здравейте, трябва да купя билет Париж - София, еднопосочен, за утре с Бг-ер.

Има ли от къде да го купя или само по телефон? На сайта на Бг ер няма възможност.

Благодаря !

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

досега не съм ползвала услугите на такъв тип сайтове. Искам да купя билети СОФ-БРУ-СОФ (02.12-04.12). Цената им в Райън е 33,18 Е. Как успявате да резервирате билети с 17 Е отстъпка. Виждам, че има такъв текст, но показва цена на билетите е 29,68 Е като платежно средство е заложено Маестро. Сменяйки го цената отива на 63 Е. През edreams.fr  излиза по 31,19 Е.

Къде бъркам?  :mellow:

Връзка към мнение

Само да споделя, че направих 2 резервации в рамките на 12 часа през rumbo.es с маестро за по 4 човека всяка с реална отстъпка от 22 евро на двупосочен билет в сравнение със сайта на Райън еър.

Много се притеснявах дали ще мине второто плащане, но нямаше никакъв проблем

Pls, за повече инфо.

Връзка към мнение

Здравейте, трябва да купя билет Париж - София, еднопосочен, за утре с Бг-ер.

Има ли от къде да го купя или само по телефон? На сайта на Бг ер няма възможност.

Благодаря !

 

Питането не е точно за тази тема, но до колкото си спомням нямаше друг начин за купуване на билети от България Ер по-малко от 24 часа преди полета. Действай по телефона. 

 

Здравейте,

досега не съм ползвала услугите на такъв тип сайтове. Искам да купя билети СОФ-БРУ-СОФ (02.12-04.12). Цената им в Райън е 33,18 Е. Как успявате да резервирате билети с 17 Е отстъпка. Виждам, че има такъв текст, но показва цена на билетите е 29,68 Е като платежно средство е заложено Маестро. Сменяйки го цената отива на 63 Е. През edreams.fr  излиза по 31,19 Е.

Къде бъркам?  :mellow:

 

Отстъпката явно е валидна само с маестро, за това само с такава карта цената е ниска. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Опростявам си въпроса: Цената в Райън е 33,18 Е. Коя е най-ниската цена, която мога да постигна. kreo по-горе е посочил отстъпка от 22 евро на двупосочен билет, а аз виждам само -3,5 Е. 

Според мен нещо не правя както трябва.

Връзка към мнение

Отстъпката варира и невинаги е еднаква. Преди е била 22€, сега е това, което виждате. Никъде не бъркате, просто периодично се сменят картите, които дават отстъпки, както и размерът на отстъпката.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ок, може и така да е, и преди обаче съм виждала оферти, които се коментират тук, които аз в моя сърч не успявам да намеря с такава отстъпка. Явно и занапред няма да ползвам тези сайтове. Нещо не успяваме да се разберем.

Все пак ще съм благодарна, ако някой го чекне.

Връзка към мнение

Здравейте,

досега не съм ползвала услугите на такъв тип сайтове. Искам да купя билети СОФ-БРУ-СОФ (02.12-04.12). Цената им в Райън е 33,18 Е. Как успявате да резервирате билети с 17 Е отстъпка. Виждам, че има такъв текст, но показва цена на билетите е 29,68 Е като платежно средство е заложено Маестро. Сменяйки го цената отива на 63 Е. През edreams.fr  излиза по 31,19 Е.

Къде бъркам?  :mellow:

 

--------------------------------------------

Опростявам си въпроса: Цената в Райън е 33,18 Е. Коя е най-ниската цена, която мога да постигна. kreo по-горе е посочил отстъпка от 22 евро на двупосочен билет, а аз виждам само -3,5 Е. 

Според мен нещо не правя както трябва.

 

Както и chandni ти е обяснила и както сме коментирали в тази тема, няма твърдо правило - сайтовете, отстъпките и вида карти, с които се постигат, постоянно варират. Просто трябва да се рови.

 

В момента за твоите полети през liligo.fr >>> bravofly.fr и плащане с Diners излиза цена 26,68 €

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Най-вероятно на kreo билетите са до Испания (там отстъпките са други) , а твоите не, от там и разликата. Не е само от картата, която ползваш. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

До Барселона са билетите :) , както правилно е предположил edbloom

 

Става въпрос за дати 26.11-29.11 с Райън до Барселона

 

Ако имате желание да посетите в същия период може да комбинирате Райън и Wizz  следната схема

 

26.11 отиване Райън  - 30.11 връщане Wizz. Цената при закупуване на 4 билета с Маестро снощи беше окол 62 евро на билет.

Това показва справката за 1 билет отпреди секунди

 

Ryanair+WizzairTurista  57,88

 

sáb 26/1106:30 Sofia008:25 Barcelona El Prat, ES02h551

 
mié 30/1121:40 Barcelona El Prat, ES001:40(+1) Sofia03h009
 
 
Редактирано от kreo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сега погледнах колко струват билетите за моите дати - при закупуване на 4 билета единичната цена е 132,68 евро на билет, а снощи ги купих за по 60 евро. Явно са се изчерпали местата с по-ниски цени.

 

Но пък остава варианта с комбинирането на авиокомпании, който съм посочила по-горе. Даже дава и допълнителни реални 2 дни престой.

Връзка към мнение

Благодаря за помощта. Аз съм наясно с всичките тези разлики за дестинации, сайтове, карти и тн. С помощта на Фичо установих, че бравофлай не го виждам защото се отваря като малко прозорче в долния ъгъл. излиза все едно като спам.в отделен прозорец (в случай, че някой има същия проблем)

п.с Изключително доволна съм, че разбрах какво не виждам  :blush:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Бг ер нямят полет Париж-София утре. От къде да купя билет с намаление за петък?

Ами може би от trip.bg - 127 евро. Не мисля, че е скъпо за директен полет за по-малко от 24 часа.

Редактирано от epetkov
Връзка към мнение

Мненията за билети до морето са тук:

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро
Връзка към мнение

Здравейте, 

не знам дали точно тук е мястото да питам , но по какъв начин мога да изкарам някоя отстъпка за полети до Диминиканска Република - Пуерто Плата или Санто Доминго с някоя от авиокомпаниите , които летят директно до там . EuroWings , tuifly , Condor ili AirBerlin.  За дати нямам много претенции около Нова Година и след това . За сега без отстъпка съм намерил 450 евро . Ако има начин да се свали малко ще съм много благодарен . 

Връзка към мнение

BTW, в момента Райън са изкочили с нова промоция за ноември... в отговор на Уиз, явно. И така взех билети на баба ми до Берлин за другата седмица - вчера бяха общо 95 евро след всички възможни намаления, днес 21 евро двупосочно :-) Относно картите... това ми беше 5-то или 6-то букване с Дайнърс за 3 месеца и пак мина (с уговорката, че и няколко пъти не минаваше, де). Малко на късмет ми се струва тази работа, трябва да се пробва през повече сайтове.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В кой сайт плати с Дайнърс? Че аз нещо не намирам вече никъде отстъпки с тази карта :huh:

През www.rumbo.pt този път, другото най-често срещано с Дайнърс е www.bravofly.fr

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте, съжалявам ако е отговорено или е в другата тема, но съм пред дилема от коя банка и коя карта да взема. Т.к. съм с ДСК, мернах, че не са ок, но все пак големите пътешественици ако могат да ми споделят от опита си , кое е най-добре. / Въпросът ми е пряко свързан с резервации през Rumbo, за да ползвам отстъпките им :)Много ще съм благодарна :)

Редактирано от desitkata
Връзка към мнение

Здравейте, съжалявам ако е отговорено или е в другата тема, но съм пред дилема от коя банка и коя карта да взема. Т.к. съм с ДСК, мернах, че не са ок, но все пак големите пътешественици ако могат да ми споделят от опита си , кое е най-добре. / Въпросът ми е пряко свързан с резервации през Rumbo, за да ползвам отстъпките им :)Много ще съм благодарна :)

И преди сме я дискутирали тази тема мисля, че по голямата част от форума изпозваме карти от ПИБ, без да правя каквато и да е реклама на банката.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.