Прескочи до съдържание

Резервация в Edreams - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Не е най-надеждният сайт на света, определено.

Факт е, обаче, че десетки билети бяха издадени в последните дни, без проблеми.

Във форума има няколко отзива и за обратната страна на монетата.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Факт е, обаче, че десетки билети бяха издадени в последните дни, без проблеми.

В това число и въпросните билети София - Варна, например?

Единственото нещо, което ми пречи да ги купя е лавината от негативни коментари.

 

Ако някой от тук потвърди, че е купил билети от edreams, а в последствие и *летял*, ще премисля варианта.

Връзка към мнение
Георги Матеев

В това число и въпросните билети София - Варна, например?

Единственото нещо, което ми пречи да ги купя е лавината от негативни коментари.

Ако някой от тук потвърди, че е купил билети от edreams, а в последствие и *летял*, ще премисля варианта.

Аз купих билет от edreams преди 5-6 часа, въпреки леките колебания заради въпросните негативни коментари. Всичко обаче е точно, билетът е вече издаден и излиза навсякъде, включително на сайта на авиокомпанията, т.е. със сигурност няма да има проблем с летенето.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз вчера купих три билета за две различни дестинации от edreams. Издадоха почти веднага билетите. Виждам ги в двете авиокомпании, едната от които е БГ ейр. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 При промоцията с edreams миналия юни купих 6 билета, от които 4 за по 0.00 евро (Брюксел и Милано с wizzair). Всички полети минаха без никакви проблеми, последният беше през март. Така че впечатленията ми са отлични. За тая промоция не съм се възползвала, защото нямам Diners, но ако имах, не бих се поколебала, още повече, че билетът, с който вчера се похвалих, при тях е с още 15 евро надолу.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

В това число и въпросните билети София - Варна, например?

Единственото нещо, което ми пречи да ги купя е лавината от негативни коментари.

Ако някой от тук потвърди, че е купил билети от edreams, а в последствие и *летял*, ще премисля варианта.

Аз лично съм летял до варна и бургас, последното вчера от edreams.es и edreams.pt.Проблеми не е имало. Оня ден взех два билета за единия имам 2мейла -потвърждение и е-ticket, за втория само потвърждение. В амадеус излизат и двата като confirmed

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Ники Петров

Здравейте,магеланци ! Имам един въпрос и той е,дали ще е възможно да купя два отделни двупосочни билета с една дайнърс карта,защото при търсене за двама ми дава с 80 евро отгоре.

Връзка към мнение

Предполагам питаш за едриймс?

Първият ще го купиш, вторият ... Божа работа. Ако не ти спрат картата веднага - да.

В най-лошия случай ще го купиш от някоя от другите версии.

 

Можеш да пробваш един трик:

В два отделни прозореца да стигнеш до последната фаза, където се въвежда картата.

Провери, че всички данни за двамата души са въведени, и МНОГО БЪРЗО кликни бутона за купуване и в двата прозореца.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Ники Петров

Предполагам питаш за едриймс?

Първият ще го купиш, вторият ... Божа работа. Ако не ти спрат картата веднага - да.

В най-лошия случай ще го купиш от някоя от другите версии.

 

Можеш да пробваш един трик:

В два отделни прозореца да стигнеш до последната фаза, където се въвежда картата.

Провери, че всички данни за двамата души са въведени, и МНОГО БЪРЗО кликни бутона за купуване и в двата прозореца.

Май ще бъде този вариант с двата прозореца.А как мога да разбера дали е успешно всичко ? И какво трябва да получа на имейл-а. Ще купувам билети за Alitaliа,но ще летим от Букурещ.Какво трябва да нося ?

Връзка към мнение

Май ще бъде този вариант с двата прозореца.А как мога да разбера дали е успешно всичко ? И какво трябва да получа на имейл-а. Ще купувам билети за Alitaliа,но ще летим от Букурещ.Какво трябва да нося ?

Трябва да получиш по два мейла с потвърждения за билетите и номер на резервация.

Ако е с АлИталия, препоръчително е да носиш и разпечатка на електронните билети, от мейла.

Връзка към мнение
Ники Петров

Трябва да получиш по два мейла с потвърждения за билетите и номер на резервация.

Ако е с АлИталия, препоръчително е да носиш и разпечатка на електронните билети, от мейла.

Погледнах на сайта им и разбрах,че мога да се чекирам и предварително,тъкмо ще си хвана хубаво място.И директно нося билета.

Връзка към мнение

 

В най-лошия случай ще го купиш от някоя от другите версии.

Има ли други версии, които дават отстъпки с Дайнърс?

Проверих френската и испанската,там няма.

Връзка към мнение

Не знам къде ги проверяваш, но като минеш през джеткост или каяк - има.

Връзка към мнение

jetcost.es>edreams.es иска Мастъркарт edreams

jetcost.fr>edreams.fr иска Виза ентропей

 

kayak.es>edreams.es дава отстъпки с Дайнърс,макар и не толкова големи.

Има ли други версии,които мога да пробвам?

Връзка към мнение

Не гледай само едриймс, в различните версии различни сайтове дават отстъпки с Дайнърс. Испанските, италианските, португалските и френските версии на всички търсачки трябва да се гледат, но ако разшириш търсенето в ддруги страни - може да откриеш и още по-добри оферти.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Купих с Дайнърс-а билети на БгЕър до Бургас за 0.00 евро от Дриимс-а за края на юли.

И познайте - след справка с ПИБ - 25 евра назад. Толкова са ми изтеглили, билетът е издаден и всичко е наред, за сега.

А цената беше 0...

Чудя се откъде да ги почвам - кол центъра в Португалия май е първа стъпка.

Съвети и мнения ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Първо провери в потвърждаващия мейл дали сумата е 0, след това на air.bg си провери резервацията и е-тикета каква сума пише. Има ли вариант да си добавил застраховка или да си ползвал друга версия езикова?Цената 0ми се вижда нереална - трябва да са ти направили отстъпка от 43+ евро

Купих с Дайнърс-а билети на БгЕър до Бургас за 0.00 евро от Дриимс-а за края на юли.

И познайте - след справка с ПИБ - 25 евра назад. Толкова са ми изтеглили, билетът е издаден и всичко е наред, за сега.

А цената беше 0...

Чудя се откъде да ги почвам - кол центъра в Португалия май е първа стъпка.

Съвети и мнения ?

 

По

Редактирано от adreno
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От кой портал си влязъл? Най-евтиното през jetcost.pt->edreams.pt e 9 евро, ако е пишело 0, някаква грешка е станала..

Връзка към мнение

Привет отново,

Влязох през jetcost.pt->edreams.pt, наистина и аз се почудих на цена 0 е, но реших да пробвам. 

Резервацията дойде веднага, а след 10 мин и мейла с ЕТК. Билетите излизат в сайта на превозвача. Там в полето стойност е посочена цена 73 е.

Дайнърса е блокнат до октомври 2015 г.  

Та, така. Вече знам,че 0=24,86 е, ако трябва да  съм точен!   

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Важното е какво пише в мейла от тях. На база него можеш да оспорваш цената.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.