Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 10 минути , Jenbel каза:

Извинете за лаишкия въпрос, но какво означава това в светлината на фалита на Ал Италия? Коя авиокомпания с чии самолети ще изпълнява горните маршрути?

Нищо не значи, това напълно игнорира възможния фалит на Алиталия, все едно ще си летят както досега.

ПП

Alitalia operated by Bulgaria Air
Значи, че Алиталия продава билета, лети самолет на БгЕър

Bulgaria Air operated by Alitalia
значи обратното - БгЕър продава билета, лети самолет на Алиталия

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Jenbel каза:

Извинете за лаишкия въпрос, но какво означава това в светлината на фалита на Ал Италия? Коя авиокомпания с чии самолети ще изпълнява горните маршрути?

 

АлИталия има пари/кредит от правителството до края на април, за след това никой не може да ти даде конкретен отговор :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, georgievgi76 каза:

 


Същите тия ламери от СКайхакс бяха сложили Vueling в категорията за 2017 "Sky Budget – Най-предпочитаната нискотарифна авиокомпания, която лети от/до България " :lol: Избори и класации да правиш. 

 

 

Редактирано от Hollywood
  • Смея се 2
Връзка към мнение

OFF: @Георги да поръча функциoналност - реакция на нечия реакция - за да може всички да реагираме на @Георги Матеев на 'шока' от цитирания линк. :)

Редактирано от akair
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 18 часа, georgievgi76 каза:

И аз вчера го четох това, така ми оправиха настроението тези от петел, че няма накъде повече. Шок, па ужас... драма...хахаха. 

  • Шок 1
Връзка към мнение

А ние днес ще летим до Варна с полет,купен през април.Ама чак ми е притеснено-нито го отменяха,нито го местиха,като гледам и днес е на време този полет.Ами дай боже все така.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 часа, Vanessabg каза:

Тази година два пъти летях с България еър и двата пъти със закъснения в полетите. Без коментар ...

Аз последно летях с тях Август. Имах полет с тях до Амстердам и от там се прекачвам на Делта за Финикс.

България Еър излетяха от София с голямо закъснение, при въпроса ми защо? ми казват, че имало много гъста мъгла в Амстердам. Може и да е имало, като кацнахме нямаше.

Обясних им, че трябва да се прекачвам и че имам полет за Финикс и не мога да закъснявам. Стюардесата предложи да ме настани в Бизнес класа, за да съм от първите слизащи.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

От утре пускат нова линия от София до Одеса. Полетите ще са 2 пъти седмично - в дни петък и неделя. Новината идва от правителствената информационна служба. Явно а/к не иска да продава билети и я държи в тайна :)

http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2017/12/21/3101228_bulgariia_er_zapochva_da_leti_mejdu_sofiia_i_odesa/?ref=home_main_news

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Даже и в разписанието на летището ги няма за утре. Пълен фантом, мирише ми на партенка от сорта Ню Йорк, Индия, Китай и пр.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 55 минути , akair каза:

От утре пускат нова линия от София до Одеса. ..

Явно а/к не иска да продава билети и я държи в тайна :)

 

преди 10 минути , Alexander каза:

Даже и в разписанието на летището ги няма за утре. Пълен фантом, мирише ми на партенка от сорта Ню Йорк, Индия, Китай и пр.

 

Сказали мне - сегодня не надейся,

Не стоит уповать на небеса,

И вот опять дают задержку Рейса на Одессу,

Теперь обледенела полоса. 

:biggrin:


цък

 

Редактирано от Фичо
  • Браво 5
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Тая нова линия утре ще я откриват, както аз откривам 5 лева на улицата- внезапно, непредвидено и ненадейно.

 

Действително за утре има заложен полет, по който в момента не са възможни продажби. След 22 декември няма полети... съответно не са продадени и никакви билети.

Сигурно утре някой ще се напъне да направи нещо, с което да угоди на друг някой, който ще върне после някаква услуга.

Да ни е честито! :drinks:

 

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Наближават Олимпийските игри. Украинските отбори ще ползват летище София за хъб.:lol:

 

Какво значи първия специален полет? Безпилотен ? ::download:

 

Предстои разкриването на директна линия между София и Одеса

21 Декември 2017
 

България Ер предстои да разкрие първата у нас директна авиолиния между София и Одеса. Още утре - на 22 декември, ще бъде изпълнен първия специален полет, който ще превози правителствена делегация до украинския град. С него ще се отбележи предстоящото разкриване на маршрута.

Към момента се подготвят финалните документации за авиолинията, като се очаква през първите месеци на следваща година да започнат да се изпълняват и редовните полети и да могат да се закупят самолетни билети за маршрута.

Със стартирането на линията, полетите между София и Одеса ще се изпълняват всяка седмица - в петък и неделя, в двете посоки.

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
преди 4 часа, Hollywood каза:

Наближават Олимпийските игри. Украинските отбори ще ползват летище София за хъб.:lol:

 

Какво значи първия специален полет? Безпилотен ? ::download:

 

Предстои разкриването на директна линия между София и Одеса

 

http://bnr.bg/tr/post/100911874/sofya-odesa-arasi-duzenli-ucak-seferleri-basliyor

http://bnr.bg/ru/post/100911834

 

А пък до Милано полетите ще са до летище Линате, само в петък до Малпенса

 

 

Редактирано от Mary
Връзка към мнение

Може ли да ми помогнете, искам да добавя чекиран багаж към билети, купени с право само на ръчен. Кога мога да го направя и най-вече как? Билетите ги взех от "промоцията" на Оподо. Става въпрос за полети София-Варна-София догодина.

Връзка към мнение
преди 10 минути , Dreamm каза:

Може ли да ми помогнете, искам да добавя чекиран багаж към билети, купени с право само на ръчен. Кога мога да го направя и най-вече как? Билетите ги взех от "промоцията" на Оподо. Става въпрос за полети София-Варна-София догодина.

Ако няма кякаква съществена промяна от преди 6 месеца, багаж може да се докупи само на гише на БГ Еър , в техен офис или на летището.Тогава пробвах по телефона, но ми казаха това е опцията или ако имаш точки ( от членство) тогава към специалния телефон или мейл за членове и го докупуваш с точки

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.