Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Ardent каза:

се дължи на техничска невъзможност или обикновена некомпетентност.

Разбира се, че никой не търси под вола теле. Но тази "техническа невъзможност или обикновена некомпетентност" нормално ли е да  продължава година, две, три?  Нормално ли частна компания съзнателно да се управлява по такъв начин толкова дълго? Нормалния частник няма да търпи дълго време обикновената некадърност. Очевидно тук става въпрос за някаква НЕобикновена некадърност.

Редактирано от epetkov
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 10 часа, dimitrov6 каза:

Полетът до Рим май е отменен.Аз се връщам сега с Wizz.

Явно през зимата са спрели сутрешния неделен полет.  В разписанието им се появява отново от 25 март 2018.

Ама защо ли италианците го водят CANCELED?

Връзка към мнение
Преди 1 час, VladimirK каза:

Явно през зимата са спрели сутрешния неделен полет.  В разписанието им се появява отново от 25 март 2018.

Ама защо ли италианците го водят CANCELED?

Имаше го на таблото в Рим.И малко настроение от днес.

 

IMG_20180211_085322.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ако може някой да ми обясни логиката, която прилага Bulgaria Air в разписанието си София - Лондон, ще съм му признателна... 

 

Неделя, ранен полет в 6 сутринта.

 

Понеделник, следобеден полет в 15 часа.

 

Вместо да е обратно... :blink:

 

Да се брои вместо оплакване... 

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
2 hours ago, Гост said:

Ако може някой да ми обясни логиката, която прилага Bulgaria Air в разписанието си София - Лондон, ще съм му признателна... 

Такива слотове е имало свободни на летище LHR.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Преди 1 час, Гост каза:

Е как досега имаха слот, пристигащ в неделя в 17 часа английско време... 

Нещо бъркаш. Неделният им полет винаги е бил сутрин. Винаги ;)

В работните дни имат слотове привечер. Сега са дни 1/3/5... в разгара на лятото пълнят и 2/4.

Съботите през зимата са привечер (заради скиорите... предполагам), а лятото са сутрин (заради връзките към Америка).

Връзка към мнение
преди 31 минути , mitkobiker каза:

Нещо бъркаш. Неделният им полет винаги е бил сутрин. Винаги ;)

За 6.5 години аз съм ползвала не един полет на Bulgaria Air до Heathrow и той винаги е бил почивен ден и в следобеден час. И винаги колебанието е било между тях и Бритиш, с много малка разлика във времето. Но да - може и да не е бил в неделя, под това не мога да се подпиша на сто процента. Просто този полет в неделя леко ме шокира... Здрави да са, ще им ползвам конкуренцията :)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Сметката ми е в евро и не желая превалутиране. Възникна още един въпрос: стигайки до плащането (в лева) ме пита дали не искам някакви допълнителни услуги като храна, допълнителен багаж..., отварям прозорчето но там не ми предлага опция за допълнителен багаж. От къде ще го купя? или за най-евтините билети не се предвижда такава опция?

 

 

Редактирано от taniamoutafi
Връзка към мнение
преди 45 минути , taniamoutafi каза:

От къде ще го купя? или за най-евтините билети не се предвижда такава опция?

По всяка вероятност няма такава опция, тъй като разликата между двете най-евтини тарифи е само чекирания багаж.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами в такъв случай самите България Еър ще извършат превалутирането, по техен си курс. Аз бих предпочел банковия курс.

Може да пробваш да купиш от друг сайт - Експедия, Оподо... Така може да спечелиш с багажа, ако е включен. Не съм сигурен и не ми се преиграва, но в оподо май получаваш включен багаж, на по-ниска цена отколкото тарифата на air.bg

Ако избереш втората тарифа (економи промо), получаваш включен багаж

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имаш право за превалутирането.  И да допълня, ако някой се интересува: проверих и Експедия и Оподо. Експедия изважда само един късен полет на Wizz, Opodo по-скъпи. А въпросът  с багажа е изяснен в сайта на България Еър.

"** Таксата за първи чекиран багаж за тарифа Economy Class hand baggage only е:

  • 15 Евро за вътрешни полети;
  • 20 Евро за междураодни полети.

*** Регистриран допълнителен багаж може да се заплати:

  • преди полет на летище;
  • в офиси на България Ер;
  • в Центъра за обслужване на пътници на България Ер тел: +359 2 40 20 400;
  • в туристическата агенция,издател на билета;"
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имай предвид, че на летището багажа е 40 лв., а разликата между тарифите Economy Class HAND BAGGAGE ONLY и Economy Class PROMOTIONAL може да е по-малко, сега гледам за Лондон е 31лв.. Т.е. по-изгодно е да се вземе другата тарифа, ако ще ви трябва багаж.

 

Сайта на Бг Еър иска задължително 3д код, дори картата да няма, и аз се принудих да купя от Оподо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При моя билет разликата до следващия клас е около 33 лв, а багажът за вътрешен полет полет 15 евро, което е почти същото. Едва ли си струва за такава разлика да се разкарвам до офиса им или да им търся гишето на летището. За 3д код мисля, че веднъж ми го искаха и се справих. Ще видим, ако не стане ще ходя до офиса им като се оправи малко времето.

Връзка към мнение
Преди 1 час, taniamoutafi каза:

При моя билет разликата до следващия клас е около 33 лв, а багажът за вътрешен полет полет 15 евро, което е почти същото. Едва ли си струва за такава разлика да се разкарвам до офиса им или да им търся гишето на летището. За 3д код мисля, че веднъж ми го искаха и се справих. Ще видим, ако не стане ще ходя до офиса им като се оправи малко времето.

Онлайн също можеш да си добавиш и платиш багаж. Пишеш имейл на България Ер. По-назад съм разказала.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Една от машините на а/к (LZ-FBA) е облелена и замина да работи за а/к в Кувейт. Ще е интересно с разписанието при една машина по-малко...

Връзка към мнение

Untitled.jpg.3b3691f29aa8a37d3091b78ae3d1bbf4.jpg

 

На 8/16/2017 в 16:26, Ivko каза:

Untitled.jpg.3b3691f29aa8a37d3091b78ae3d1bbf4.jpg

:lol:

 

 

Untitled.jpg

По този случай с малко закъснение, но справеливост има :clapping:пътниците, които са се обърнали директно към Бг Айр за обещетения са им предложили единствено по един билет, а които са се обърнали към посредник са им изплатили ако не се лъжа по 600 евро за сега на 15 човека потвърдени,а може и да има и още.Та....накъде повече може да отива тази компания не знам :vinsent:

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 26 минути , Гост каза:

Днес са отменени полетите до Малага и Палма ДМ, къде са им самолетите на тези? В Москва?

Отменени са много полети поради времето, което е затиснало страната ни и изобщо цяла Европа. така, че е нещо нормално и очаквано. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , АнтонМинков каза:

Отменени са много полети поради времето, което е затиснало страната ни и изобщо цяла Европа. така, че е нещо нормално и очаквано. 

Според https://www.flightradar24.com/data/airports/sof/departures всички изпълняват полетите си днес, макар и със закъснение и единствените отменени са на БГА - 1 до Варна и 2 до ЮЖНА Испания.

Заради лошото време ще е, да знаеш ;)

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение
На 31.01.2018 г. в 12:31, epetkov каза:

Очевидно тук става въпрос за някаква НЕобикновена некадърност.

Рядко се самоцитирам, но това е поредния "връх":

 

Screenshot_20180227-145109.png

  • Харесвам 1
  • Шок 3
  • Смея се 8
  • Замислям се 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.