Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

На 27.02.2018 г. в 14:55, epetkov каза:

Рядко се самоцитирам, но това е поредния "връх":

 

Screenshot_20180227-145109.png

 

Още една връх маневра.  Могат да минат и през Рим, но само ако има 20 пътуващи.

02/03/2018 16:15   FB377A Милано Малпенса/Франкфурт    
Връзка към мнение

Здравейте,

Отдавна не съм пътувала с БГ ер, но току що се чекирах за вътрешен полет /Вн-Сф/ Никъде не ми поиска номер на документ за самоличност.Това така ли е,или аз нещо пропуснах?

Връзка към мнение

Драмата с моето и на няколко колеги от фирмата обезщетение продължава. От ноември не искат и не искат да ни изплатят обезщетението, та някой има ли препоръка за адвокат, с опит в този тип дела? Бихме искали да заведем колективен иск, понеже не могат да гарантират на коя дата ще ни се изплатят обезщетенията, понеже 'компанията решава кога да си изплати задълженията'. 
 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Иван Попов

България Ер изненада дамите за 8-ми март с безплатни полети в бизнес класа.

За повече инфо Тук.:)

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 5 часа, Vanko каза:

Драмата с моето и на няколко колеги от фирмата обезщетение продължава. От ноември не искат и не искат да ни изплатят обезщетението, та някой има ли препоръка за адвокат, с опит в този тип дела? Бихме искали да заведем колективен иск, понеже не могат да гарантират на коя дата ще ни се изплатят обезщетенията, понеже 'компанията решава кога да си изплати задълженията'. 
 

Намерих. Ако някой има нужда, да свирка и ще дам контакти :) 

Връзка към мнение

бихте ли ме ориентирали, за вътрешен полет Варна-София в 5:00 сутринта, колко по-рано трябва да е човек на летището, за да може и да се чекира на гише, и горе-долу колко време отнема с такси от центъра до летището?

Връзка към мнение
преди 22 минути , antea каза:

бихте ли ме ориентирали, за вътрешен полет Варна-София в 5:00 сутринта, колко по-рано трябва да е човек на летището, за да може и да се чекира на гише, и горе-долу колко време отнема с такси от центъра до летището?

Предполагам, ще летиш в близките дни, извън сезона, така че 1 час е достатъчен. Такси 8-12лв. макс. 20 минути. Хипо такси са ок, разбира се има и други.

Редактирано от tch
Връзка към мнение

По принцип е по-натоварено, но предвид ранния час се съмнявам да има много полети. Като наближи датата може да поглдеш колко самолета са заминаващи в твоя часови диапазон и да прецениш, все пак голяма част са чартъри и от сезон на сезон се сменят нещата. Но все пак на летище Варна се действа сравнително експедитивно, така че и да има други полети не бих добаил повече от 10-15мин, запас към 60-те минути, които споменах по-горе.

 

http://www.varna-airport.bg/Flights/FlightSearch/tabid/356/language/bg-BG

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

След 8 месеца чакане на законовото обещетението, най-сетно днес дойде. Искам да кажа, че съм писала безкрайно много е-майли на България Ер, също и на ГД ГВА....безрезултатно и определено бях се подготвила да водим съдебни битки. НО искам да похваля Агенцията за защита на потрбителите, на която пуснах оплакване преди 2 седмици, те вчера са пуснали писмо (бях в копие) до ГД ГВА и днес вече ми беше изплатено обещетението.

Не знам, кое по-точно е подействало, но резултата е налице.

 

Редактирано от Pepitte
  • Харесвам 5
  • Браво 4
Връзка към мнение

ХХАХАХХА ПЛАЧА СЪС СЪЛЗИ! България Ер пуснаха прессъобщение, че пускат "специални" полети SOF-BOJ през април... милите, просто имат две-три дупки и айде, като обещават още специални полети! 

 

Цитат

Националният превозвач България Ер тази година започва да опрерира по сезонната си линия между София и Бургас по-рано. Авиокомпанията пуска два специални еднопосочни полета от черноморския град към столицата на 1 и на 8 април. Полетите ще излитат от Бургас в 18,50 часа и ще пристигат в София около 19,40 часа. Цените на билетите започват от 29 евро, като включват всички летищни такси, 1бр. ръчен багаж до 10кг, кетъринг на борда и безплатен check-in.

Тази година всекидневните полети между София и Бургас започват от началото на юни, а преди стартирането на сезонната линия авиокомпанията ще изпълни и други специални еднопосочни полети между двата града.

Всеки може да проверява за предстоящи полети между София и Бургас през април и май като се свърже с Центъра за обслужване на клиенти на телефон +359 2 402 04 00 или чрез e-mail: callFB@air.bg , онлайн през уебсайта на авиокомпанията  www.air.bg, както и през своя туристически агент.

 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 20 минути , Loverboy каза:

ХХАХАХХА ПЛАЧА СЪС СЪЛЗИ! България Ер пуснаха прессъобщение, че пускат "специални" полети SOF-BOJ през април... милите, просто имат две-три дупки и айде, като обещават още специални полети! 

 

 

Не, че е нещо велико, но браво, че ги продават. Часовете са удобни за връщане.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 6 минути , aleksandrina каза:

Аз да питам за безплатния check-in - не е ли бил винаги безплатен, та го рекламират като такъв?!

Еми те щото в контекста на лоукоста... :D 

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
Георги Василев
На 3/9/2018 в 14:14, Vanko каза:

Драмата с моето и на няколко колеги от фирмата обезщетение продължава. От ноември не искат и не искат да ни изплатят обезщетението, та някой има ли препоръка за адвокат, с опит в този тип дела? Бихме искали да заведем колективен иск, понеже не могат да гарантират на коя дата ще ни се изплатят обезщетенията, понеже 'компанията решава кога да си изплати задълженията'. 
 

7 месеца брах ядове и накрая платиха без намесата на адвокат. Писал съм подробно в темата за Обезщетенията от тях :) Много е прясно още Ноември. Моето дойде преди 4 дни, чакано беше от 13 август. :)

Редактирано от Георги Василев
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, Loverboy каза:

Еми те щото в контекста на лоукоста... :D 

Те вече отвсякъде са влезнали в контекста на лоу-коста! :lol:

 

И във връзка със "специалните" им полети до Бургас, чух, че Уиз пак ще пуснат линията София - Бургас от август - не знам дали е вярно и дали е писано за това в темата за новини за Уиз. Ако правилно помня, преди години Уиз имаха полети от София до Бургас, както и до Варна.  

Редактирано от Jenbel
Връзка към мнение

Но все пак чекирането е фри и онлайн, и на гише, нали?

(Че 2 билета вече купих на колежки през jetcost до Варна.)

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Jenbel каза:

И във връзка със "специалните" им полети до Бургас, чух, че Уиз пак ще пуснат линията София - Бургас от август - не знам дали е вярно и дали е писано за това в темата за новини за Уиз. Ако правилно помня, преди години Уиз имаха полети от София до Бургас, както и до Варна.  

Аз пък не помня да е имало някога подобна линия. И да я пуснат в края на сезона още по-малко вероятно. Дори по линия София-Варна СЕО на Уиз каза, че не са съвсем оптимални резултатите, така че силно се съмнявам да рискуват с подобна линия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , tch каза:

Аз пък не помня да е имало някога подобна линия. И да я пуснат в края на сезона още по-малко вероятно. Дори по линия София-Варна СЕО на Уиз каза, че не са съвсем оптимални резултатите, така че силно се съмнявам да рискуват с подобна линия.

Уиз обявиха Варна още през зимата и стартираха чак от март. Сега е късно да обявят Бургас и да го почват лятото. Виж, че БългарияЕр не могат да я задържат. 

 

Интересно ми е защо Летище Варна е по-привлекателно от Летище Бургас, гледам и като трафик е повече и всичко... 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
12 minutes ago, Loverboy said:

Уиз обявиха Варна още през зимата и стартираха чак от март. Сега е късно да обявят Бургас и да го почват лятото. Виж, че БългарияЕр не могат да я задържат. 

 

Интересно ми е защо Летище Варна е по-привлекателно от Летище Бургас, гледам и като трафик е повече и всичко... 

За българите предполагам, защото има магистрала до Бургас и стигаш за 3-3 1/2 ч от София ,след което поемаш към курортите с твоята кола вместо да се тормозиш с неудобни трансфери от летище Бургас към курортите южно от Бургас.....особено, ако цената на билета е 100+ лв. с багажи и т.н....

 

За Бургас и аз не помня някога да е имало такава линия.

38 minutes ago, tch said:

Аз пък не помня да е имало някога подобна линия. И да я пуснат в края на сезона още по-малко вероятно. Дори по линия София-Варна СЕО на Уиз каза, че не са съвсем оптимални резултатите, така че силно се съмнявам да рискуват с подобна линия.

Е те с този еърбъс 321, който са пуснали по тази линия трудно ще го напълнят , ако искат А330 да си купят и да го пуснат София- Варна.... не ги разбирам...предполагам просто по разписание такъв самолет имат свободен по това време, но все пак....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 15 минути , Loverboy каза:

Интересно ми е защо Летище Варна е по-привлекателно от Летище Бургас, гледам и като трафик е повече и всичко... 

Има доста фактори. На първо място областта е по-голяма. Освен това има много повече хора, които летят целогодишно: моряци, чуждестранни студенти, чужденци с бизнес и/или имоти покрай морето. Освен това Варна може да привлече малко потенциални пътници от Шумен, Добрич, В. Търново. А при Бургас заради магистрала Тракия София е много по-лесно достъпна и извън сезона само бургазлии пътуват от тяхното летище.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.