Прескочи до съдържание

$100/$150/$200 за хотели, без минимум от expedia.com *изтекла*


Препоръчани мнения

http://Expedia.com

 

$100 off 3 nt stay, book by 03/15/2015 discvr105
$150 off 4 nt stay, book by 03/14/2015 discvr151
$200 off 5 nt stay, book by 03/15/2015 DISCVR201
T&C

 

Няма минимум за цените, хотелът трябва да е поне колкото купона!

  • Харесвам 29
Връзка към мнение

T&C

Няма минимум за цените, хотелът трябва да е поне колкото купона!

Обаче:

"...This offer is from Expedia.com and is valid for Expedia.com U.S. customers only. ..." :unsure:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Важи за всички и всичко. Проверено, тествано - работи.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Я да седи в отделна тема, че това не прогнозирам да изтрае повече от час-два преди да си оправят условията, макар че имам съответното подозрение, че може да резнат всички чужди резервации после :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Важи за всички и всичко. Проверено, тествано - работи.

Супер, работи на всички хотели, на които го пробвах.

А този срок до 15 Март, който си е доста дълъг, предполагаш ли че ще работят кодовете толкова дълго? Ако имаш опит от други подобни промоции.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз току що резервирах три вечери, за $12 общо, всичко е шест :)

 

В условията пише, че е само за щатски профили, както и че трябва да имаш регистрация в експедиа, аз успях и без двете да резервирам. Ще видим дали ще мине...

 

 

Супер, работи на всички хотели, на които го пробвах.

А този срок до 15 Март, който си е доста дълъг, предполагаш ли че ще работят кодовете толкова дълго? Ако имаш опит от други подобни промоции.

 

От моя опит да ти кажа, такива кодове обикновено издържат максимум 3-4 часа, докато някой някъде се сети, че е трябвало да има минимум на резервацията :)

Връзка към мнение

И аз резервирах хотел в Реюнион, с български пощенски код, върза се 20 долара на вечер.

 

Ескпедия никога не са ме дискриминирали при такива кодове, някой ако е чувал друго - да си каже.

 

Офертата е активна от 7ми Февруари....

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз резервирах хотел в Реюнион, с български пощенски код

Демек на Billing ZIP code пишеш  примерно 1000, така ли?

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Аз си сложих този от адреса на кредитната карта, да няма хър-мър.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Купоните може да се ползват по веднъж на акаунт, или ползвайте няколко акаунта, или без регистрация!

Връзка към мнение

Резервирах си една ваканцийка в Боровец , да видим дали ще мине номера :)

Направих си резервация, дадох си Diners-a и изглежда ОК.

Имам си на мейла "Expedia travel confirmation"

 

Сега чакаме в засада.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

При мен не проработи, излезе този надпис : Sorry, your hotel isn't covered by this coupon offer. 

 

* Сега видях че имало някакъв списък, ще почета малко, мислех че е за всички хотели :)

Редактирано от aneliya
Връзка към мнение

При мен не проработи, излезе този надпис : Sorry, your hotel isn't covered by this coupon offer. 

 

* Сега видях че имало някакъв списък, ще почета малко, мислех че е за всички хотели :)

 

Избягвай хотелите на веригите, по-малките трябва да свършат работа. 

Връзка към мнение

И аз резервирах, без регистрация, всичко мина ок. Имам един въпрос, понеже никога не съм ползвала Орбитс. Трябва ли да получа фактура на пощата си, че съм платила? Как иначе ще докажа в хотела, че съм платила цялата сума? Това в потвърждението достатъчно ли е?

Total $37.15   Collected by Expedia

Room Price

 

$37.15

5 nights

  $39.06 /night $200 off a 5-night SA Hotel stay   -$195.30 Taxes & Fees   $37.15

All prices quoted in USD.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз се оборудвах и с хотелче на плажа в Мавриций, срещу 15 долара на вечер, след отстъпката :)

 

Определено са затегнали сигурността покрай купоните - едно време можеше да стигнеш до плащане без акаунт, да въведеш купона, да си влезеш в акаунта и да си довършиш транзакцията, прибирайки бонус точките.

 

Сега проверяват на няколко нива :

дали този акаунт е ползвал купона и дали тази кредитна карта е ползвала купона.

Вторият хотел го купих като смених е-мейла, телефона и ползвах друга карта.

 

И аз резервирах, без регистрация, всичко мина ок. Имам един въпрос, понеже никога не съм ползвала Орбитс. Трябва ли да получа фактура на пощата си, че съм платила? Как иначе ще докажа в хотела, че съм платила цялата сума? Това в потвърждението достатъчно ли е?

Total $37.15   Collected by Expedia

Room Price

 

$37.15

5 nights

  $39.06 /night $200 off a 5-night SA Hotel stay   -$195.30 Taxes & Fees   $37.15

All prices quoted in USD.

 

Писмото от Експедия е единственото потвърждение, което ти трябва.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Не ми излиза прозорец за купона. Къде го виждате?

 

Не на всички хотели се появява, май на тези които приемат само плащане на място няма как да стане. Иначе е на екрана с плащането, там където пише:

 

How would you like to pay?

Точно отдолу трябва да има:

Enter a coupon or promotion code

 

И аз резервирах, без регистрация, всичко мина ок. Имам един въпрос, понеже никога не съм ползвала Орбитс. Трябва ли да получа фактура на пощата си, че съм платила? Как иначе ще докажа в хотела, че съм платила цялата сума? Това в потвърждението достатъчно ли е?

Total $37.15   Collected by Expedia

Room Price

 

$37.15

5 nights

  $39.06 /night $200 off a 5-night SA Hotel stay   -$195.30 Taxes & Fees   $37.15

All prices quoted in USD.

 

Аз получих имейл с Expedia Travel Confirmation, в който има информация за всичко. Иначе за плащането, хотела не го интересува какъв ваучер си използвала да платиш, те си взимат всички пари от expedia и няма да те тормозят за това. 

Определено са затегнали сигурността покрай купоните - едно време можеше да стигнеш до плащане без акаунт, да въведеш купона, да си влезеш в акаунта и да си довършиш транзакцията, прибирайки бонус точките.

 

Сега проверяват на няколко нива :

дали този акаунт е ползвал купона и дали тази кредитна карта е ползвала купона.

Вторият хотел го купих като смених е-мейла, телефона и ползвах друга карта.

 

Аз пък никакъв акаунт не съм ползвал, че съм си забравил паролата, май на същия имейл ми е регистриран, не знам дали има значение. Това може да ми изиграе лоша шега де, но подозирам, че ако тръгнат да отказват резервации ще се позоват на условието за щатско жителство, а не на това за акаунта, т.е. ако ще гърми резервацията може да го направят поне по 2 параграфа, мързи ме да елиминирам единия :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз пък никакъв акаунт не съм ползвал, че съм си забравил паролата, май на същия имейл ми е регистриран, не знам дали има значение. Това може да ми изиграе лоша шега де, но подозирам, че ако тръгнат да отказват резервации ще се позоват на условието за щатско жителство, а не на това за акаунта, т.е. ако ще гърми резервацията може да го направят поне по 2 параграфа, мързи ме да елиминирам единия :)

Понеже и аз така направих, ако тръгнат да отказват в какъв срок става това? 

Връзка към мнение

Понеже и аз така направих, ако тръгнат да отказват в какъв срок става това? 

 

Кой ги знае, до седмица може и да се разбере. Моите нощувки са за края на месеца, тогава ще докладвам. Със самия хотел няма проблем, вече ме наспами да ми предлага летищни трансфери и да ме поздравява за добре дошъл, ако има проблем ще е от expedia.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И при мен стана две резервации, през отделни акаунта. Благодаря ! Моите резервации са за март, ако има някой за по рано да докладва дали всичко е ок.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.