Прескочи до съдържание

$100/$150/$200 за хотели, без минимум от expedia.com *изтекла*


Препоръчани мнения

И аз благодаря на macf1an  за изнамирането на този бисер,

 

Резервирах 3 Нощувки в Casa Di Mare

http://www.expedia.com/Central-Macedonia-Hotels-Casa-Di-Mare-Poseidon.h9825374.Hotel-Information

 

 Poseidon в Olympiki Akti  точно на 375км от София за колосалната сума от 7.04 $.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Мисля, че niko_88y води класацията по най-евтини нощувки :)

Някой да оспори титлата ? :lol:

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Мисля, че niko_88y води класацията по най-евтини нощувки :)

Някой да оспори титлата ? :lol:

 

Не си видял май поста ми от вчера... Имам 3 нощувки в историческия център на Куско / Перу за точно $5 :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Помислих, че е на нощ, коригирам се. Матеев е временният водач :lol:

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Следя темата от два дни, ама нямам смелост да си резервирам, иначе пробвах да видя дали ще има намаление..

Ако нещо стане и увисна на място или ми поискат пълната сума, понеже не съм американец, не знам какво ще правя. Иначе вчера резервирах с хотелес.ком за Тенерифе, но мога да се откажа.

Нямам опит с такива неща, но като гледам всички силни магеланци са си взели и явно няма проблеми, но все пак трябва и доза смелост.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако нещо стане и увисна на място или ми поискат пълната сума, понеже не съм американец, не знам какво ще правя.

Не съществува такава възможност. Или ще знаеш, че нямаш резервация предварително, или ще знаеш, че имаш. Хотелът няма право да ти иска повече пари, освен за изрично описани такси.

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Следя темата от два дни, ама нямам смелост да си резервирам, иначе пробвах да видя дали ще има намаление..

Ако нещо стане и увисна на място или ми поискат пълната сума, понеже не съм американец, не знам какво ще правя. Иначе вчера резервирах с хотелес.ком за Тенерифе, но мога да се откажа.

Нямам опит с такива неща, но като гледам всички силни магеланци са си взели и явно няма проблеми, но все пак трябва и доза смелост.

На мен едната ми резервация е за Тенерифе точно. Нали в края на седмицата ще е първият изпробвал.

Връзка към мнение

Не съществува такава възможност. Или ще знаеш, че нямаш резервация предварително, или ще знаеш, че имаш. Хотелът няма право да ти иска повече пари, освен за изрично описани такси.

А това предварително също е доста неясно. Ако резервирам за след 2 месеца и ми кажат, след 45дни, че нямам резервация? Има ли някакво време в което могат да ме одрежат, за да знам по отрано?

Връзка към мнение

В момента, в който хотелът изрично ти потвърди, че имаш резервацията - значи е платена от Експедия.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Обикновено нещата се разбират до седмица, две. Е, имаше и гадно изключение с билетите за Индия, на някой му ги бяха отказали дни преди пътуването, но да не сме черногледи.

Връзка към мнение

А това предварително също е доста неясно. Ако резервирам за след 2 месеца и ми кажат, след 45дни, че нямам резервация? Има ли някакво време в което могат да ме одрежат, за да знам по отрано?

Александър, ако неяснотата те притеснява толкова много просто задръж вече направената резервация за всеки случай и си направи другата, която си си избрал от експедия. Така до последно ще имаш нещо сигурно, а ще можеш да се възползваш и от промоцията. Едва ли ще ти откажат резервацията ден-два преди пътуването. До тогава доста хора вече ще са използвали направените резервации и ще се знае как стоят нещата.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Започвам да търся в Тенерифе, няма занчение в коя част, трябва ми нещо за седмциа за сам човек.

Няма значение дали е с безплатно отказване или не, нали? Важното е, да има опция за плащане в момента.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ама трябва хотела изрично да ми потвърди ли? Защото на мен не са ми писали от хотела, това означава ли, че не им е платено от Експедия и нямам резервация?

Връзка към мнение

Не трябва да ти потвърждават, но в неговия случай - може да ги пита за по-сигурно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Всичко което ми харесва като цена, няма опция за плащане, нито за вкарване на промо код...Който е взел в Тенерифе, да даде някоя идея, моля.

Връзка към мнение

Всичко което ми харесва като цена, няма опция за плащане, нито за вкарване на промо код...Който е взел в Тенерифе, да даде някоя идея, моля.

http://www.expedia.com/Tenerife-Hotels-Apartahotel-Bellavista-Mirador.h2228317.Hotel-Information?chkin=04/27/2015&chkout=04/28/2015&rm1=a1&hwrqCacheKey=5713a54d-509e-4b85-8b31-ce2a7da1b57fHWRQ1423563332012&c=2023f232-815e-4496-bd6a-437a06af6fb8&

Например този може.

 

http://www.expedia.com/Tenerife-Hotels-RF-Astoria-Only-Adults.h2537001.Hotel-Information?chkin=04/27/2015&chkout=04/28/2015&rm1=a1&hwrqCacheKey=5713a54d-509e-4b85-8b31-ce2a7da1b57fHWRQ1423563332012&c=2023f232-815e-4496-bd6a-437a06af6fb8&

 

Също. Но съм дала дати края на април. Не знам твоите.

Редактирано от lesy
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Всичко което ми харесва като цена, няма опция за плащане, нито за вкарване на промо код...Който е взел в Тенерифе, да даде някоя идея, моля.

Приемат го масово, трябва да го въведеш от ляво на екрана:

post-64-0-23290900-1423563506_thumb.png

post-64-0-70962500-1423563558_thumb.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Матеев

Приемат го масово, трябва да го въведеш от ляво на екрана:

attachicon.gifUntitled.png

attachicon.gifUntitled1.png

 

Хич не е масово, много зависи от дестинацията. За Куско в Перу 95% от хотелите не приемаха кода и бая се озорих докато намеря нещо да върши работа. Отворих над 100 хотела подред, направо ме заболя ръката да цъкам :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хич не е масово, много зависи от дестинацията. За Куско в Перу 95% от хотелите не приемаха кода и бая се озорих докато намеря нещо да върши работа. Отворих над 100 хотела подред, направо ме заболя ръката да цъкам :)

Явно е на късмет, аз отворих десетина и всички го приемаха, за Филипините става дума.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.