Прескочи до съдържание

$100/$150/$200 за хотели, без минимум от expedia.com *изтекла*


Препоръчани мнения

Направих 3 дневна резервация за х-л в Пампорово за този петък, ако всичко мине ок ще пиша :)

Иначе парите ги взеха, а за zip code си писах моя. Утре ще звъня на хотела да double check-на дали всичко е ок.

Редактирано от kupe
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз от одеве кликам из ски курортите тука в радиус от 200 километра, ама като гледам какви цифри ми обявяват на вечер, и тоя ваучер идва малко - и с него, и без него.  :(

Връзка към мнение

Е, аз разбира се изнаглях, и минах и през кешбек сайт :lol:

Кешбека върху цялата сума ли се смята, или върху колкото си платил? 

Връзка към мнение
Георги Матеев

Кешбека върху цялата сума ли се смята, или върху колкото си платил? 

 

При expedia обикновено е върху сумата без ДДС-то (taxes).

Връзка към мнение

Кешбека върху цялата сума ли се смята, или върху колкото си платил? 

Чакам да се появи и ще разбера.

Връзка към мнение

Благодаря за кода, и аз се възползвах! 

Относно кеш бек, където го правите? малко не съм наясно с него...

Регистрираш се в някой от кешбек порталите, търсиш експедия вътре и кликваш на линка, който те праща на страницата.

Като ти мине почивката, получаваш обратно обявената част от парите.

 

Всеки портал дава различен процент, като има сайтове, в които сравняват различните оферти. Можеш да намериш такива оттук: https://www.google.com/search?q=cashback+compare

 

Винаги ли има такса за обслужване или е цъкалка, която може да се махне?

Такса обслужване на Експедия? Явно е нещо конкретно, не е постоянна практика...

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Това обаждане да не вземе да издъни работата нещо!

 

Пак да повторя, в тоя случай хотела пет пари не дава. Не е само конкретния хотел, който да излиза с ниските цени и да издъни нещо. Аз съм убеден, че всичко е ок, както писах аз дори получих оферти от хотела за трансфер, но нека се обади човека, все пак в петък ще пътува, да се успокои :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Такса обслужване на Експедия? Явно е нещо конкретно, не е постоянна практика...

 

post-2019-0-93751200-1423520013.jpg

 

Досега не бях резервирала през тях и ме изненада това. По-скъпи стаи бяха с по-висока такса. Явно е някакъв процент.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тази промоция се задържа учудващо много, последната подобна(с безплатни нощувки) на Hotels.com от миналото лято изкара само няколко часа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодаря и аз на macf1an за ценната информация! Резултатът са 5 юлски нощувки за двама със закуски в доста приличен хотел на Йонийското крайбрежие на Гърция, в Превеза, за има-няма стотина долара. Съжалявам много за ето тази доста добра оферта в 4-звезден хотел  на брега на морето (много ми хареса!) и с чудесни отзиви. Излизаше пак на същата цена, но уви със забележката - $0.00 due now. Payment information is only needed to hold your reservation, т.е. без възможност за плащане при резервацията. Няма как да се заобиколи и да се въведе промокод, нали?  :(  

Така че да не бъдем алчни и смирено да очакваме Кодът (с главно К) да оцелее до лятото. :) ...и Гърция, и Гърция! :)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

...Съжалявам много за ето тази доста добра оферта в 4-звезден хотел  на брега на морето...

 

Edit: Извинявам се, линкът ми не е коректен. Това е хотелчето - Hotel Ionian Theoxenia, ако някой се интересува. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И ние се сдобихме с майска разходка до Румъния.

 

Доколкото разбирам, може с един акаунт да се ползват и трите купона по веднъж.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз успах да се класирам с два апартамента в Бразилия със закуски за по 15eur на нощ :)

Списъкът с хора от този форум, които имам да черпя, вече започва стремително да нараства и май ще трябва да оформя една екселска табличка, че да не пропусна някого :biggrin:

Мерси macf1an! :)
И дано всичко мине гладко с тия резервации! ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

macf1an, благодаря! И аз направих някои резервации  :)

 

 

rik4co, Theoxenia e страхотен хотел, бяхме там на връщане от Пелопонес.

Огромен плаж, други страхотни в близост, хубав басейн, прекрасна закуска...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.