Прескочи до съдържание

$100/$150/$200 за хотели, без минимум от expedia.com *изтекла*


Препоръчани мнения

Когато се направи резервацията каква сума се удържа - тази, която е останала след отстъпката или тази преди отстъпката, която на по-късен етап се възстановява?

Връзка към мнение

Когато се направи резервацията каква сума се удържа - тази, която е останала след отстъпката или тази преди отстъпката, която на по-късен етап се възстановява?

Тази след отстъпката, по-малката

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Готов съм! Даже мога да се откажа 2 дни по-рано. Странно, че не ми приспаднаха точно 200 долара, но все едно.

 

tttt.jpg

tttt4.jpg

 

Получих мейл с плащането от paypal и потвърждение от expedia. Зарадва ме и надписа им.

 

Your reservation is booked. No need to call us to reconfirm this reservation.

 

Платих с paypal през испанска карта, сложих си испанския номер.

 

Сега пратиха още един мейл гласящ същото

 

You're all booked! Check out our top tips to guide you through your hotel stay.
There's no need to re-confirm your hotel booking

 

Благодаря за кода от сърце, остава да не ни мине котка пътя. Платих 13 долара за 7 нощи, май съм от рекордьорите. Е нямам заксука.

Редактирано от Alexander
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Абе кво правите вие бре, направо им стопихте лагерите :biggrin: , така де - сървърите. :lol:

 

post-139-0-28825500-1423567579_thumb.jpg

 

P.S. А, паТриоТ вече е отбелязал ;)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ха-ха, точно го пусках и аз с въпрос - Кой е сайтът? :)

 

post-735-0-42369600-1423567652_thumb.png

 

ГолЕм зор! :)

 

 

P.S. Картината е хубава, да не я трия,а?!

 

 

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Фенът Гспод здраве да му дава  :)  !

 

Не им хващам играта на тия промоции - разбирам да беше както с хранителните вериги или други случаи когато търговецът изнудва производителите /хотелите ако искат да продават през него и на практика отсъпките са за тяхна сметка.

 

Тук обаче expedia плаща кеш и все едно някой да се качи на покрива и да разпръсква чанти с пари  :wub:

Къде им излиза кирията ? 

Не вярвам  да имат излишни милиони за харчене , щото ние сме скромни , но сетете се какво правят поляците в момента  :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Има едно предаване, което следях, казва се "Невъзможен хотел". Един грък обясняваше, че основната заетост на хотела му идвала само от агенции и такива посредници, които доста сериозно извивали ръце за комисионните. И процента, който хотелиера взимал вза нощувката в крайна сметка беше някакъв много смешен. Примерно за 100 евро само 20 са за него. Малко наизуст са ми цифрите, но твърдеше, че само се намира на работа, без никаква печалба. То затова уж му дойдоха на помощ тези от предаването.

Редактирано от Сю_
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз успах да се класирам с два апартамента в Бразилия със закуски за по 15eur на нощ :)

Списъкът с хора от този форум, които имам да черпя, вече започва стремително да нараства и май ще трябва да оформя една екселска табличка, че да не пропусна някого :biggrin:

Мерси macf1an! :)

И дано всичко мине гладко с тия резервации! ;)

 

Я пусни къде си резервирал, че и мен нещо натам ме тегли :) Ма гледах, че като цяло качеството на airbnb е по-добро за цената, дори с тази отстъпка. Скоро и аз ще пускам бразилска тема във форума :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

И аз благодаря на macf1an  за изнамирането на този бисер,

 

Резервирах 3 Нощувки в Casa Di Mare

http://www.expedia.com/Central-Macedonia-Hotels-Casa-Di-Mare-Poseidon.h9825374.Hotel-Information

 

 Poseidon в Olympiki Akti  точно на 375км от София за колосалната сума от 7.04 $.

Благодарности на macf1an, както и на nico_88y  - и аз се уредих с 5 юлски нощувки в Casa Di Mare за 13$ :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ех, тъкмо се подмотавах с резервирането на хотел в Рим, за края на февруари и виждам темата. Набързо резервирах едно хотелче в район Монти за скромната сума от 65$ за 4 нощи :) 

После доволна от добрата сделка се зачудих къде още мога да букна 3-4 нощи и се сетих, че по план края на обиколката в ЮИ Азия, трябва да завърши в Фи Фи Дон и се уредих и там с едно хотелче на плажа пак за 4 нощи за 24$. :beach:

И от мен едно голямо благодаря за споделянето на кодовете!  :thankyou:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Я пусни къде си резервирал, че и мен нещо натам ме тегли :) Ма гледах, че като цяло качеството на airbnb е по-добро за цената, дори с тази отстъпка. Скоро и аз ще пускам бразилска тема във форума :)

 

Конкретно за Фоз до Игуасу става дума, ето между кои варианти избирах, за всички тях върви кода за намелението:

Hotel Blue Star II

Pousada Caroline

Charm Iguassu Suites Pousada

Maria Ricca Palace Hotel

Спряхме се на последния, че поне според ревютата в букинга бил най-добре (в сравнение с останалите) като разположение

 

Впрочем, за Рио практически не намерих хотели, при които да върви купона.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
 

Я пусни къде си резервирал, че и мен нещо натам ме тегли  :) Ма гледах, че като цяло качеството на airbnb е по-добро за цената, дори с тази отстъпка. Скоро и аз ще пускам бразилска тема във форума  :)

 

Бразилия - новата Исландия?  :)

Между другото тая оферта се появи в един бразилски блог, а тука народа е повече от поляците...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Много от вас знаят, че понякога е по-евтино да минеш през търсачка, която да ти смъкне някой друг лев/долар/еврак, и оттам да резервираш в Експедия и пр. сайтове. Не забравяйте да проверявате обичайните заподозрени:

http://hotelscombined.com за предпочитане през форумния линк http://magelanci.com/rezervacii/hoteli/ ,

http://hotellook.com ,

http://hotelscomparison.com ,

http://kayak.com ,

http://trivago.com ,

http://room77.com ,

http://alltherooms.com

https://www.hipmunk.com/hotels

 

Колкото по-голяма търсачката, толкова по-голям шанс да си е издействала отстъпка.

Други да добавите, моля ? :)

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Конкретно за Фоз до Игуасу става дума, ето между кои варианти избирах, за всички тях върви кода за намелението:

Hotel Blue Star II

Pousada Caroline

Charm Iguassu Suites Pousada

Maria Ricca Palace Hotel

Спряхме се на последния, че поне според ревютата в букинга бил най-добре (в сравнение с останалите) като разположение

 

Впрочем, за Рио практически не намерих хотели, при които да върви купона.

 

Мерси, и аз за Рио такива неща видях, но то така и така там хостелите бяха с цена на студио в airbnb. Само че вероятно няма да имаме три дни в Игуасу, което малко притъпява ефекта, но предполагма пак е от полза :)

Връзка към мнение
Георги Матеев

Има и хотели в Рио - аз си резервирах един четири звезден на Копакабана и при него мина 200 доларовия купон.

 

Но по принцип не са особено евтини хотелите там.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Благодаря и аз на macf1an! Благодаря и на niko_88y, даже не гледах хотела  :) и си букнах 5 дни юлска почивка за $13,33

От снощи търся къде да се включа в промоцията. Пуста краста!

Редактирано от clete
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

. Странно, че не ми приспаднаха точно 200 долара, но все едно.

 

 

И на мен ми приспаднаха 190 и няколко, не точно 200. И аз казах, все едно.

 

Е то бива бива наглост, ама това вашето...  :P  :lol:  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Мерси, и аз за Рио такива неща видях, но то така и така там хостелите бяха с цена на студио в airbnb. Само че вероятно няма да имаме три дни в Игуасу, което малко притъпява ефекта, но предполагма пак е от полза :)

Резервирай по-дълги почивки, стига да върже купона ... после на място в хотела можеш да се пазариш да ти върнат 10-20 долара, че го освобождаваш по-рано :lol:

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Резервирай по-дълги почивки, стига да върже купона ... после на място в хотела можеш да се пазариш да ти върнат 10-20 долара, че го освобождаваш по-рано :lol:

 

Ахахаха, тук направо ми идва да цитирам мнението на Plovdivian от по-горе :)

 

В тоя ред на мисли, последния код е най-добър, защото дава $40 на вечер, средния дава $37.5, а първия $33.3. Т.е. ако хотела ти е за $40 е по-голяма далавера да се ползва кода за 5 нощувки, дори да стоим три. 

 

Нещо, много, ама много мътно ми се мотае в главата, че някъде съм срещал истории за глоби при ранно напускане на хотел. Ама ми е много далечно и най-вероятно нещо не съм разбрал, доразбрал, когаот ми се е мернало :)

Дам, не съм си въобразявал само, това е от Starwood. Ако възнамерявате да не ползвате последните вечери, предупредете предварително. 

 

EARLY DEPARTURE POLICY

Guests who check out of the hotel prior to their scheduled departure date will be charged a fee equal to one night’s room rate plus tax. The departure date must be changed no later than check-in to avoid an early departure charge.

 

Това е от някакви Neyahotels:

 

Early Check Out Policy:

The hotel reserves the right to charge the full cost of the stay in case of early departure of the guest without prior notice (24h minimum).

 

Това от Hilton:

 

Should you depart early prior to the departure date confirmed for any reason, hotels may impose an early departure fee.

 

Hyatt:

 

7. What if I have to check out of the hotel prior to my scheduled departure date?

Early departure fees may apply for checking out prior to your scheduled departure date. For specific details regarding these potential fees, please check with a Front Desk Associate or contact us prior to your arrival.

 

Така, че умната!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

EARLY DEPARTURE POLICY

Guests who check out of the hotel prior to their scheduled departure date will be charged a fee equal to one night’s room rate plus tax. The departure date must be changed no later than check-in to avoid an early departure charge.

 

Ей това сега, убий ме, обаче не мога и не мога да го разбера. Би трябвало дори да щракат с пръсти, че могат да си направят дабъл на парите за една и съща стая. Дори и да заключим че не може да стане, понеже все пак ти "изневиделица" си я освободил, така или иначе стаята е платена и проблема би трябвало да е никакъв.

Нито впрягат допълнителен хаускийпинг ресурс, нито фронтдеск, нито нищо. Всичко си върви по дефолт. Та с две думи ако може някой да ми го обясни тоя феномен? 

Редактирано от Plovdivian
Връзка към мнение

Само че вероятно няма да имаме три дни в Игуасу, което малко притъпява ефекта, но предполагма пак е от полза :)

 

Ми какво да ти кажа..., нека спецовете (които вече са били на водопадите) да се произнесат, обаче аз четох,  въртях, суках и установих, че два пълни дни за разглеждане са минимума, а това на практика означава три нощувки.

А да отида чак до там и да остана само ден, или ден и половина, плюс всички рискове за лош късмет с времето, ми се струва леко кощунствено. :rolleyes:

Има и хотели в Рио - аз си резервирах един четири звезден на Копакабана и при него мина 200 доларовия купон.

 

Но по принцип не са особено евтини хотелите там.

Жоро, би ли споделил за кой хотел става дума?

И да, хич не са евтини приличните хотели в Рио...

Редактирано от Фичо
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.