Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Някой купувал ли е билети за минус 1 евро? Значи ли, че си е като нормален билет и даже ти връщат 1 евро, много ми е странно. Моля за съвет

Аз веднъж като гледах установих, че при тези оферти, които първоначално излизат с отрицателно число за цена, накрая се трансформират на нула.

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз веднъж като гледах установих, че при тези оферти, които първоначално излизат с отрицателно число за цена, накрая се трансформират на нула.

Да, и и при мен така се получава, но ми изписва грешка, спомних си, че предния път букнах за 2 евро, но като получих грешка пробвах от друг компютър, ама сега и това не става.

Ако някой има интерес става въпрос за полети от Лондон за Дюселдорф за края на юни и началото на юли.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

 

Колко време след покупката получавате потвърждение и билети? Бях пуснал подобна тема с италиянският сайт и никой не отговори...

 

Благодаря предварително

Връзка към мнение

Първият път ми дойде почти веднага да речем след 1 минута, днес се забави около 30-40минути, зависи от авиокомпанията за мен

Връзка към мнение

Дали бих могла да купя билет на България ер с чужда карта чрез rumbo.es?

Разбира се, вчера го изпробвах, купих с моя карта, но аз няма да летя.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Георги Матеев беше писал, че е купувал няколко пъти билети в рамките на 3 месеца с една и съща карта през румбо. Има ли други, които да са купували повече от един път за три месеца?

Връзка към мнение

Аз - два пъти за по-малко от месец. А като броим и онзи момент, в който не се случи покупката, но мина плащането с картата, стават три пъти. Така че няма проблем с 3 месеца.

Редактирано от Spqr
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Георги Матеев беше писал, че е купувал няколко пъти билети в рамките на 3 месеца с една и съща карта през румбо. Има ли други, които да са купували повече от един път за три месеца?

 

Вчера в един ден купих 7 билета с една и съща карта. Става въпрос за 7 различни билета със 7 отделни плащания.

 

Оставам с впечатление, че дефакто в Rumbo няма реално ограничение за ползване на една и съща карта.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев

Аз ще купувам 2 билета през една и съща компания, може би тогава да има проблем??

 

Не вярвам - 4 от билетите, които взех, бяха с една и съща авиокомпания.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Чукнах единият, сега чакам за отговор.

Между другото ми направи впечатление, че когато се стигне до плащането, не се пише името на картодържателя, а само номера и т.н. цифри

По-горе има данни за пътника и други, но както аз плащам за други, реално никъде не фигурира името ми, доста странно ми се струва.

 

Мина над половин час и няма потвърждение, само първия мейл със заявакта, плащането мина, 3Д код и гледам са удържали пари, ама за сега чакам...

Редактирано от Alexander
Връзка към мнение

Точно един час докато получа потвърждението, сега ударих втория билет. След плащането видях този надпис, та написали са относно чакането, от няколко минути до няколко часа.

"Suele tardar pocos minutos, como mucho unas horas, en función de la compañía aérea y el horario."

 

В резюме, Варна-Тенерифе през Брюксел за след 10 дни общо 115евро, общото намаление беше 30евро. Дупката е 3 часа само, не е много, нито малко.

Връзка към мнение

Точно един час докато получа потвърждението, сега ударих втория билет. След плащането видях този надпис, та написали са относно чакането, от няколко минути до няколко часа.

"Suele tardar pocos minutos, como mucho unas horas, en función de la compañía aérea y el horario."

 

В резюме, Варна-Тенерифе през Брюксел за след 10 дни общо 115евро, общото намаление беше 30евро. Дупката е 3 часа само, не е много, нито малко.

Това еднопосочно ли е? защото и аз съм си набелязал тенерифе ама за през октомври

Връзка към мнение

Втората резервация дойде за 7 минути, определено става многократно използването на една и съща карта. До сега не съм срещал плащане он лайн, където не се иска името на титуляра на картата.

 

don да еднопосочно е разбира се, което си е рекордна цена от Варна, през лятото и за след 13 дни.

Редактирано от Alexander
Връзка към мнение

Здравейте, имам известни затруднения при добавянето на голям салонен багаж към билет, закупен през rumbo. Иска ми email (user ID)  и  pass. Какво се предполага, че трябва да въведа? Когато проверя статуса на резервация в сайта на wizz , там е посочен този мейл booking@bravofly.com......

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

А някой да има успешна покупка с карта на ДСК?

Аз, края на миналия месец си взех SOF-VAR с Maestro от ДСК. :)

 

Hollywood, промоцията още си я има, поне при мен....

Редактирано от Adinko
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

 

Аз, края на миналия месец си взех SOF-VAR с Maestro от ДСК. :)

Hollywood, промоцията още си я има, поне при мен....



Има я, минус 2-3евро ,но от нормалната цена при w6, и минус 1 евро при fr. Редактирано от macf1an
Затваряща скоба
Връзка към мнение

 

 

Аз, края на миналия месец си взех SOF-VAR с Maestro от ДСК. :)

 

Hollywood, промоцията още си я има, поне при мен....[/quote

 

 

Има я, минус 2-3евро ,но от нормалната цена при w6, и минус 1 евро при fr.

Е, за Wizz точно не знам, аз казвам попринцип. :)

Редактирано от Adinko
Връзка към мнение

При полетите на Wizz някой добавял ли е голям ръчен багаж ?

При rumbo.es виждам опция за добавяне единствено на чекиран багаж.

Връзка към мнение

При полетите на Wizz някой добавял ли е голям ръчен багаж ?

При rumbo.es виждам опция за добавяне единствено на чекиран багаж.

Струва ми се, че после с PNR-то можеш да влизаш в резервацията в сайта на Wizz и да си добавяш каквото искаш - места, багажи и пр.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.