Прескочи до съдържание

Резервация в Rumbo/Bravofly/Volagratis - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

И аз се справих, но с друга карта, вярно не е харесало моята ☺!

Да кажа моите попадения: jetcost.es/govolo.es дава 12 Евро отстъпка за полети на Ryan при плащане с АМЕХ, а jetcost.fr/bravofly - 9 Евро, при плащане с Маестро (пак става въпрос за Ryan).

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами това билетите ми излязоха по 68 Евро на човек двупосочен , или 135 Евро за двамата.След това отворих сайта на Уиндзор още не бях получил потвърждение и видях,че цената в 399 ле. За това попитах как мога да разбера rumbо на каква цена са ги взели за да съм сигурен в успеха си .

След това цената може да се вдигне и с 30 или 50евро на човек, това не е спестено реално. Спестил си по 22евро на човек или 44 евро общо, не е малко.

Връзка към мнение

Уф не мога да намеря, къде беше само темата за Rumbo. Както и да е, доживях да го използвам :) Преди малко направих резервация за първи път през rumbo.es с Маестро и сега съм шах мат, какво следва :) Изписа ми някакво съобщение след като платих, което не разбрах много. На мейла получих мейл от reservation@es.customer-travel-care.com

В него пише : We have received your request. Wing are awaiting confirmation of your reservation; we will show you the news about the state of your file management as they become available. И отдолу - Equipo de Servicio de Atención al Cliente lastminute.com group .

Rumbo към lastminute ли са ? Имам 9 цифрен ID Booking номер , какво и да значи той. Сега какво следва, да чакам номер на билет на мейла ли ?

Редактирано от edbloom
Връзка към мнение

Това ID. ти е само резервацията в системата ма Rumbo. Трябва да ти пратят мейл с прикачен е-тикет или шестциферения номер на резервация ако е към нискотарифна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Уф не мога да намеря, къде беше само темата за Rumbo. Както и да е, доживях да го използвам :) Преди малко направих резервация за първи път през rumbo.es с Маестро и сега съм шах мат, какво следва :) Изписа ми някакво съобщение след като платих, което не разбрах много. На мейла получих мейл от reservation@es.customer-travel-care.com

В него пише : We have received your request. Wing are awaiting confirmation of your reservation; we will show you the news about the state of your file management as they become available. И отдолу - Equipo de Servicio de Atención al Cliente lastminute.com group .

Rumbo към lastminute ли са ? Имам 9 цифрен ID Booking номер , какво и да значи той. Сега какво следва, да чакам номер на билет на мейла ли ?

Дишай дълбоко,след малко ще имаш билет. :) Тази вечер се бавят.При мен пристигна след 2 часа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Няколко пъти попадам с Румбо на следната ситуация, предлагат ми билет на две отсечки на една авиокомпания, а в същото време такъв полет не може изобщо да се открие на сайта на самата авиокомпания. Питането ми е - на един билет ли ще бъдат двете отсечки и въобще сигурно ли е купуването на такива билети.

Някой, ако иска да погледне - 17/09 Мадрид-Букурещ с Егейците и 5-17/09 София-Билбао и специално връщането Билбао-София със Swiss.

Връзка към мнение

Няколко пъти попадам с Румбо на следната ситуация, предлагат ми билет на две отсечки на една авиокомпания, а в същото време такъв полет не може изобщо да се открие на сайта на самата авиокомпания. Питането ми е - на един билет ли ще бъдат двете отсечки и въобще сигурно ли е купуването на такива билети.

Някой, ако иска да погледне - 17/09 Мадрид-Букурещ с Егейците и 5-17/09 София-Билбао и специално връщането Билбао-София със Swiss.

 

Без да ги гледам, най-вероятно са ок. Това е предимството да не купуваш директно на сайтовете на авиокомпаниите, повечето рядко предлагат полети на партньорите си или са в доста ограничено количество, докато по-общите търсачки ще ги изкарат тези полети. 

 

За да си напълно сигурна проведи търсенето и в други сайтове: orbitz, expedia, trip.bg, виж дали там ще излезнат същите полетни комбинации. Swiss и Aegean са в един алианс, така че най-нормалното нещо е да имат свръзки между полетите, то това е идеята на алианса. 

Връзка към мнение

Не, и в двата случая са само на една авиокомпания, Мадрид-Букурещ е на Егейците - Мадрид-Атина-Букурещ, а  Билбао-София е Билбао-Цюрих-София. Не се откриват изобщо в сайтовете на Егейците или Суис.

Връзка към мнение

Не, и в двата случая са само на една авиокомпания, Мадрид-Букурещ е на Егейците - Мадрид-Атина-Букурещ, а  Билбао-София е Билбао-Цюрих-София. Не се откриват изобщо в сайтовете на Егейците или Суис.

 

Забелязал съм и аз, че често определени търсачки игнорират полетите с нощен стоп, може би това е причината. Забелязах, че при полета от Билбао има прспиване в Цюрих и може би за това не всички го изкарват. Но си излиза и на други места, така че съм сигурен, че ще е ок, стига да ви се нощува в Цюрих...

Връзка към мнение

Имам един въпрос

Искам да добавя услуги на сайта на Wizz върху билет купен от rumbo.es,но когато се опитам ми иска имейл и парола 

Въпросът ми е как мога да се сдобия с тях ?

Връзка към мнение

Мейла е в пощата с потвърждението, за вяка покупка ти създава нов мейл. Каква парола иска не знам..

С нея може да си добавиш директно през уиз.

Връзка към мнение

Мейла е в пощата с потвърждението, за вяка покупка ти създава нов мейл. Каква парола иска не знам..

С нея може да си добавиш директно през уиз.

Ами иска ми потребителски индификатор и парола,а относно имейла от който съм получил потвърждението е този:

 
reservation@es.customer-travel-care.com
Връзка към мнение

Вътре в мейла от румбо е твоя нов мейл, с който се влиза за добавяне на багаж, чекиране и т.н.

Не мога да го намеря,ако е възможно да ти пратя скрийншот на лични,за да погледнеш ?

Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Няма нищо изумително в промоцията, а по-добри от обикновенните цени.

 

Да, явно е така. Но все пак ми остава въпросът:

 

"През liligo.fr, който ме насочва към bravofly, цената пада до 655лв с mastercard (667 евро общо), но сайтът е изцяло на френски. Като вляза директно в bravofly, не намирам такава цена. Някакви съвети?"

Връзка към мнение

Да, явно е така. Но все пак ми остава въпросът:

 

"През liligo.fr, който ме насочва към bravofly, цената пада до 655лв с mastercard (667 евро общо), но сайтът е изцяло на френски. Като вляза директно в bravofly, не намирам такава цена. Някакви съвети?"

Tова е нормално. Ползвай google translate, нещата се получават без проблем. И аз не знам дума френски.

Редактирано от Oshko
Връзка към мнение

Tова е нормално. Ползвай google translate, нещата се получават без проблем. И аз не знам дума френски.

 

Да, ползвам, въпросът по-скоро беше дали е читав този сайт bravofly, понеже не съм ползвал досега посреднически сайтове. А и понеже трябва да се плати още от първата страница, предпочитам да се застраховам.

Плюс това, ще получа ли мили след като не купувам директно от сайта на катарците?

Връзка към мнение

Да, ползвам, въпросът по-скоро беше дали е читав този сайт bravofly, понеже не съм ползвал досега посреднически сайтове. А и понеже трябва да се плати още от първата страница, предпочитам да се застраховам.

Плюс това, ще получа ли мили след като не купувам директно от сайта на катарците?

Дали е читав, всички имаме своите съмнения. Аз най-накрая се изкуших и всичко изглежда наред.

Плащането обикновено не е на първа страница още, нали имаш имена на пътници, пък наистина ли не искаш застраховка и други досадни номерца, които се опитва да ти продаде и чак тогава плащането.

За милите не би трябвало да има проблем.

Връзка към мнение

Дали е читав, всички имаме своите съмнения. Аз най-накрая се изкуших и всичко изглежда наред.

Плащането обикновено не е на първа страница още, нали имаш имена на пътници, пък наистина ли не искаш застраховка и други досадни номерца, които се опитва да ти продаде и чак тогава плащането.

За милите не би трябвало да има проблем.

 

Ами всичко е на първата страница - имена, номер на карта, застраховки и т.н.  Ти през същия сайт ли поръча билетите?

За милите не съм сигурен как точно ги получаваш ако нямаш профил в сайта на катарците?

Връзка към мнение

Ами всичко е на първата страница - имена, номер на карта, застраховки и т.н.  Ти през същия сайт ли поръча билетите?

За милите не съм сигурен как точно ги получаваш ако нямаш профил в сайта на катарците?

За милите не може ако нямаш акаунт при катарците. Отделно си правиш при тях и тук си даваш само номера.

Аз си купих билети през bravofly, но съм забравил подробности. Ако на някой му е прясно в главата да се включи.

Редактирано от Oshko
Връзка към мнение

За милите не може ако нямаш акаунт при катарците. Отделно си правиш при тях и тук си даваш само номера.

Аз си купих билети през bravofly, но съм забравил подробности. Ако на някой му е прясно в главата да се включи.

 

Чета направо кошмарни коментари. Да не говорим, че за същите дати ми дава и цена 240лв по-ниска от тази на сайта на катарците (490лв на човек), което невиждам как ще стане ако не са ти приготвили няко скрита такса.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.